İZMİR
Blue Gym
Çeşme Gym Sağlıklı Yaşam Merkezi
İzmir Fransız Kültür Merkezi Fransızca Dil Kursu
Özel İzmir Ege Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kursu
Özel Umut Müzik Kursu
Prolife Pilates Studio
Scream Dance & Fitness
Sports Internatıonal İzmir Şubesi
Tiger Fitness Club
Uzman Dosteli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
12 Dans Sanat ve Müzik Atölyesi
2000 Çocuk Evi Çocuk Kulübü
300 Bar Dalış Merkezi
365 Sanat
Academy İzmir
Access Conscıouness
Address English Education Center
Aden Özel Eğtitim Merkezi
Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu
Aikido İzmir Zen Shin Dojo
Akademi Akad Özel Güvenlik Eğitim Merkezi
Akademi Disleksi
Akademik Batı Dilleri
Akademik Eğitim
Aker Fitness Merkezi
Akın Dil Eğitim Merkezi- Alsancak
Akupunktur
Alfa Bioenerji
Ali Rıza Mete Urla Yelken Kulübü 2016
Aliağa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Alkış İzmir Dans Kursu
Alkış Müzik ve Bale
Alsancak Müzik Kursu
Alsancak Pilates Studio
Alsancak Sürücü Kursu
Altay Spor Kulübü
Altın Bilezik
Amerikan Dili Edebiyatı- Balçova Şubesi
Amerikan Dili Edebiyatı- Bornova
Amerikan Dili Edebiyatı- Bornova Şubesi
Amerikan Dili Edebiyatı- Çiğli
Amerikan Dili Edebiyatı- Çiğli Şubesi
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Alsancak
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Balçova
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Bornova
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Buca
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Çiğli
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Karşıyaka
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Şirinyer
Amerikan Life Dil Kursu- Foça Şubesi
Amerikan Life Dil Kursu- Narlıdere Şubesi
Anaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Anadolu Otizm Eğitim ve Mücadele Geydirici Vakfı
Ankara Üniversitesi TÖMER Dil Kursu
Arge Kariyer
Arkas Spor Kulübü
Art Academy İzmir
Art Life Academy
Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi
ArtCraft Akademi
Artı Bakış Özel Eğitim
Artı Bakış Özel Eğitim
Artı Bakış Özel Eğitim
Asil Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Atasancak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ataseven Klinik
Atölye İzmir
Atölye İzmir
Aventura Dans Akademi
Ayrancılar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Aysun Sürücü Kursları- Buca Koop
Aysun Sürücü Kursları- Evka 1
Aysun Sürücü Kursları- Yıkıkkemer
B-fit | Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi
B-fit İzmir Urla şubesi
B-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi (Caner Bektaş)
B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Profösörler Sitesi
B-fit Sağlık & Spor Merkezi Kemalpaşa Şubesi
B.Equine Horse Riding Club & Aqua Treatment Center
Bahçeşehir Okulları Torbalı Anaokulu
Balçova Termal Tesisleri
Balejim Sanat Okulu- Bornova
Balejim Sanat Okulu- Gaziemir
Balejim Sanat Okulu- Karşıyaka
Barok Sanat Güzel Sanatlar Merkezi
Başarı Etüt Merkezi
Başlangıç Kişisel Gelişim Kursu
Baştürk Sürücü Kursları- Buca
Bemar Kariyer Okulları- Bornova
Bemka Eğitim Kurumları
Bengisu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi.
Berlin Akademi Almanca Dil Kursu
Bestem Bale Kursu
Beta Bilgisayar Mesleki ve Teknik Kursları
BHD Akademi
Big Ben College Dil Okulları- Buca Şubesi
Big Ben College Dil Okulları- Merkez Şube
Bilge Adam- Çankaya Şubesi
Bilimsel Akademi
Bilinçle Yaşam Akademisi
Biotin Güzellik-Kozmetik-Sağlık-Eğitim
BizimBahçe Yoga & Pilates & Sağlıklı Yaşam Merkezi
Bora Ozel Egitim Merkezi
Border- Bayraklı 1. Şube
Border- Bayraklı 2. Şube
Border- Bornova
Bornova Akademi- İzmir
Bornova İş Makineleri Operatörlük Kursu
Bornova Melisa Karan Sanat Merkezi
Bornova Technokids Anaokulu
British Culture- Bornova
British Culture- Buca
British Culture- Çiğli
British Culture- Gaziemir
British Culture- Karşıyaka
Buca Mutlu Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Buca Net Sürücü Kursu
Buca Sürücü Kursu
Buca Tenis Kulübü
Cambridge English School 1. Buca Şubesi
Cambridge English School- 2. Buca Şubesi
Can Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
CARRERA Fitness & Spa
Cem Atmaca Sanat Atölyesi
Cenoa Sailling Yelken Okulu
Central GYM
CGİ Bilişim
Cheeky Monkey English Kids
Corvos İzmir Combat
Cuiba Dance Center
Çaba Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çağdaş Akademi İngilizce Kursu
Çağnur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çağrı Spor Merkezi
Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulubü
Çandarlı Yelken ve Su Sporları Kulübü
Çekmergen Geleneksel Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü
Çeşmealtı Windsurf ve Yelken Kulübü
Çocuk Sanat
Dalton Stüdyo Dil Kursu
Dans Ekol
Dans Ekol
Das Akademie Almanca Dil Kursu
Değişim Psikoliji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
DEHA Eğitim Kurumları
Demirelli Spor İhtisas Kulubü
Dengem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Deniz Sanat Akademi
Deniz Sürücü Kursu
Deniz Yıldızı Özel Eğitim, Rehabilitasyon ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Desen Park
Deulcom International İzmir
Deulcom International İzmir Dil Kursu
Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Yardımlaşma Vakfı
Dicle Sürücü Kursları- Eserkent
Dicle Sürücü Kursları- Eski İzmir
Diet Time
Dil Kasabası Yabancı Dil Kursları- Alsancak
Dil Kasabası Yabancı Dil Kursları- Bornova
Dil Kasabası Yabancı Dil Kursları- Özkanlar
Dil Kasabası Yabancı Dil Kursları- Yeşilyurt
Dilek Mutlutürk Makyaj Atölyesi
Doğaç Müzik Kursu
Doğan Sailing
Dokuz Eylül Müzik ve Bale Kursu
Dokuz Eylül Müzik ve Bale Okulu
Doping Dil İngilizce Eğitim Merkezi
Doryan Art
Dostspor- Buca
Dört Dörtlük Müzik Kursu
Dr. Hakan ERTOK Akupunktur
Duru Sanat Merkezi
Duyu Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Dünya Özel Eğitim Psikolojik Danışma ve Eğitim Merkezi
E'line Plates & Yoga Studio
Ebruli Özel Eğitim Merkezi
Efor Tenis Kulübü
Eforyum Fitness & Fight Club
Ege 5 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ege 5 Rehabilitasyon Merkezi
Ege Academy Dil Eğitim Merkezi Almanca Dil Kursu
Ege Atlı Spor Kulübü
Ege İzmir Yüzme Kursu
Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi
Ege Okçuluk İhtisas
Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bilgisayar Kursu
Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yabancı Dil Kursu
Egeli Tenis Veteran Derneği
EGEM Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ekinoks Pilates & Wellness Studio
Elada Güzellik İpek Kirpik Kursu
Elite Temple
English Time Dil Okulları
English West Dil Kursu
Erdem Tuzen Sanat Atölyesi
Erke Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Erturgut Sanat Merkezi
Eser Müzik Kursu
Espas Sanat
Essi Akademi- Buca
Essi Akademi- Karşıyaka
Essi Akademi- Torbalı
Essi Estetisyenlik Kursu
Este Park Zayıflama
Estepark Zayıflama
Estetik Fitness
Etkin Sürücü Kursu
Euphoria Plus Ege AVM Şubesi
Eurocons Eğitim
Evren Ergin Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu
Evrenkent İngilizce Kursu
Final Özel Öğretim Kursu
Fit in Time Karşıyaka Şubesi
Form Park
Formagir GYM
G Pilates Reformer
Galaksi Sanat Merkezi
Gaziemir Tenis Kulübü
GEA Arama Kurtarma
GEA Arama Kurtarma
GEA Arama Kurtarma
Genç Tenis Akademisi
Global Kariyer
Global Kariyer- İzmir
Goethe Instıtut Almanca Dil Kursu
Gran Turismo Sport
Griffin Sanat
Günışığım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Güz Sanat Merkezi Hatay Şubesi
Güz Sanat Merkezi Karşıyaka Şubesi
Gym Bornova
Gymnasium Sport- Bornova Şubesi
Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları Konak Şubesi
Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları- Karşıyaka
Harika Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Hasekioğlu Sürücü Kursu- Çamdibi Şubesi
Hasekioğlu Sürücü Kursu- Merkez Şube
Hayat Ağacı Sanat Atölyesi- Karşıyaka
Helen Doron English
Hi Life Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi
International House- İzmir
Işın Kariyer Merkezi
Ivy League Education
İ- Akademi
İ-Akademi
İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İris Spor Akademisi- Bornova Şubesi
İris Spor Akademisi- Gaziemir Şubesi
İris Spor Akademisi- Karşıyaka Şubesi
İsmail Yılmaz Sürücü Kursu
İspanyol Kültür Derneği İspanyolca Kursu
İtalyan Kültür Merkezi İtalyanca Kursu
İTK Yelken Kulubü
İTK Yleken Kulübü
İzmir Bioenerji Akademi
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
İzmir Dans Atölyesi
İzmir Ege Basketbol
İzmir Favori Spor Kulübü
İZMİR Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi
İzmir Flamenko Dans ve Müzik Atölyesi
İzmir Gelişim Akademisi/ Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi
İzmir Güzel Sanatlar Merkezi
İzmir Hacamat
İzmir Karuna Yoga
İzmir Konak Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu
İzmir Masaj Kursu
İzmir Müzik Akademisi
İzmir Seramik Kursu
İzmir Spor Kursu
İzmir Spor Müzik Dans Okulu
İzmir Spor Müzik Dans Okulu
İzmir Sürücü Kursu
İzmir Tai Chi
İzmir Ted Koleji Anaokulu
İzmir Yoga
İzmir Yoga Academy
İzmir Yüzme Kursu
Just English- Alsancak
Just English- Karşıyaka
Kariyer Meslek
Karşıyaka Aikido
Karşıyaka Belediyesi Gençlik Spor Kulubü
Karşıyaka Gençlik İhtisas Spor Kulubü
Karşıyaka Özel Arma Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Kaya Tenis Kulübü
Kemal Özenç Dans Kursu
Kırmızı Otobüs Dil Kursu
Kıvanç Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Koçluk Merkezi
Koz Akademi
Köklü Ata Spor Kulübü
Körfezin Efeleri
Kristal Ayna Dönüşüm Merkezi
Kuba Sports Fitness Center
Kültürpark Tenis Kulübü
Laterna Müzik Kursu
Lemon Sailing School
Lerzan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Leyla İnanır Güzellik Salonları
Liderlik Okulu
Liva Fitness Center
Luvi Sanat
M2 Kariyer Bilgisayar Kursu
MACFIT Asmaçatı AVM Şubesi
Macfit Balçova
Macfit Bornova
Macfit Buca
Macfit Ege Perla
Macfit İzmir Optimum
Macfit Mavişehir
Macfit Poınt Bornova
Macfit Point Bornova
MARMARA ENSTİTÜ
Martı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
MAT Türkiye İzmir
Mavi Martı Nilgün Uçar
Mavi Sanat
Mavişehir Spor Kulübü
Mavişehir Sürücü Kursu
Max Life Fitness
Melda Özateş
MELİSA ENERJİ DENGE ve KOÇLUK MERKEZİ
Metroflex Balçova Şubesi
Metropol Fitness 3. Şubesi
Metropol Fitness- Karşıyaka
Milli Eğitim Bakanlığı Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi
Miss Hülya Pilates Salonu
Miss Pastam
Model Akademi
Monart Resim Atolyesi
Muharrem Candaş Spor Salonu
Murat Eğitim Kurumları- İzmir
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka
Murat Sincer Müzik Merkezi
MY KOÇ AKADEMİ
My Pilates Studyo
Narlıdere Sürücü Kursu
Nazım Hikmet Kültür Merkezi- İtalyanca Kursu
Nefes Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Nefesle Hayat Merkezi
Nets Akademi
Nevşah Institute
Odabaşı Müzik Merkezi
Oktav Sanat ve Müzik Kursu
Okudans
Okudans Academy
ON DANCE STUDIO Karşıyaka Dans Okulu
Opr. Dr. Hatice Karahan Kadın Sağlığı Hatalıkları ve Doğum Uzmanı
Optimum Spor Merkezi
OYDEM Dil Okulu- Alsancak
OYDEM Dil Okulu- Karşıyaka
OZGYM Zumba Pilates ve Fitness Merkezi
Ömre Bedel Spor Sanat Merkezi
Önder Ergin Master Coach
Özel AKD Kids Anaokulu- Bornova Şubesi
Özel Aksoy Çakıltaş Anaokulu
Özel Aliağa Minik Eller Anaokulu
Özel Aliağa Ted Koleji Anaokulu
Özel Altınkalpler Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ardacan Anaokulu
Özel Arkadaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Artım Sanat Resim Kursu Buca Şubesi
Özel Artım Sanat Resim Kursu Güzelyalı Şubesi
Özel Aslan Kral Anaokulu
Özel Asrın Anaokulu
Özel Avuçiçi Anaokulu Torbalı
Özel Ayçiçeği Anaokulu
Özel Ayışığım Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ayrancılar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ayşe Sönmez Anaokulu
Özel Aziz Pelen Müzik Merkezi
Özel Bahçeli Köşk Anaokulu
Özel Balım Anaokulu
Özel Başak Çocukevi Anaokulu
Özel Bayraklı Lale Bahçesi Anaokulu
Özel Behiye Hanım Anaokulu
Özel Bergama Bilge Çocuk Anaokulu
Özel Bergama Doğa Koleji Anaokulu
Özel Bergama Minik Şirinler Anaokulu
Özel Beyaz Balon Anaokulu
Özel Beyaz İnci Anaokulu
Özel Beyin Fırtınası Kids Anaokulu
Özel Beyin Fırtınası Kids Anaokulu
Özel Bilgi Çınarı Anaokulu
Özel Bilgi Çınarı Anaokulu
Özel Bilimkent Anaokulu
Özel Bilimsel Eğitim Merkezi (Bem) Anaokulu
Özel Bizim Kulüp Anaokulu
Özel Bizim Kulüp Anaokulu
Özel Bornova Bora Anaokulu
Özel Bornova Çocuk Diyarı Anaokulu
Özel Bornova Neşe Erberk Anaokulu
Özel Bornova Tek Ada Koleji Anaokulu
Özel Bostanlı Anaokulu
Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu
Özel Bostanlı Sürücü Kursu
Özel Buca AKD Kids Anaokulu
Özel Buca Eğitim Kültür Anaokulu
Özel Buca Merkez Zübeyde Hanım Anaokulu
Özel Buca Yedi Renk Anaokulu
Özel Burçak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Büyük Umutlar Anaokulu
Özel Cumhuriyet Anaokulu
Özel Çağdaş Eğitim Anaokulu
Özel Çağdaş Önem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Çakıltaş Anaokulu
Özel Çeşme Bücürkent Anaokulu
Özel Çiğli Batı Anadolu Eğitim Merkezi
Özel Çiğli Denge Okulları Anaokulu
Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu
Özel Çiğli Ekin Anaokulu
Özel Çiğli Ekin Anaokulu
Özel Çiğli Saysen Anaokulu
Özel Çilek Gündüz Bakım Evi
Özel Çilek Gündüz Bakım Evi
Özel Çizmeli Kedi Anaokulu
Özel Çocuk Durağı Anaokulu
Özel Çocuk Dünyası Anaokulu
Özel Deniz Yıldızı Anaokulu
Özel Derin Su Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon
Özel Dilek Yedirenk Anaokulu
Özel Dünya Koleji Anaokulu
Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu
Özel Düş Sokağı Anaokulu
Özel Ebru Kırant Anaokulu
Özel Ege Alsancak Eğitim Kurumları Anaokulu
Özel Ege Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ege Ekin Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Ege Ses Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Elit Anaokulu
Özel Elma Kurdu Anaokulu
Özel Evim Anaokulu
Özel Gaziemir Ataışığı Anaokulu
Özel Gelişim Anaokulu
Özel Genç Acarlar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Gülbahçesi Anaokulu
Özel Güler Yüz Anaokulu
Özel Gülücük Anaokulu
Özel Güzelbahçe Kent Koleji Anaokulu
Özel Güzelyalı Beyaz Balon Anaokulu
Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu
Özel Has Anaokulu
Özel Hoştepe Lale Bahçesi Anaokulu
Özel Hoştepe Lale Bahçesi Anaokulu
Özel Hüseyin Aslan Anaokulu
Özel Işıkkent Anaokulu
Özel İkinci Yuvamız Kreş
Özel İlk Atılım Anaokulu
Özel İlk Şirinler Anaokulu
Özel İzmir Balkabağı Anaokulu
Özel İzmir Gökkuşağı Anaokulu
Özel İzmir Gözbebeğim Anaokulu
Özel İzmir Hayal Dünyası Anaokulu
Özel İzmir İlkem Sürücü Kursu
Özel İzmir Köprü Güzel Sanatlar Merkezi
Özel İzmir Mavi Elele Anaokulu
Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu
Özel İzmir Mavişehir 3 Doğa Koleji Anaokulu
Özel İzmir Sev Anaokulu
ÖZEL İZMİR/İZDEM KURS MERKEZİ
Özel Karabağlar Çözüm Koleji Anaokulu
Özel Karabağlar Çözüm Koleji Anaokulu
Özel Karşıyaka Soylu Plus Anaokulu
Özel Karşıyaka Uygar Çocuk Anaokulu
Özel Kelebeğim Anaokulu
Özel Kemalpaşa Küçük Balık Anaokulu
Özel Kırmızı Gül Anaokulu
Özel Kıymet Yıldız Anaokulu
Özel Kirazşekeri Anaokulu
Özel Konak Ödül Anaokulu
Özel Koru Anaokulu
Özel Kozağaç Anaokulu
Özel Kukla Anaokulu
Özel Kurdela Anaokulu
Özel Küçük Dostum Anaokulu
Özel Küçük Ev Anaokulu
Özel Küçük Ev Anaokulu
Özel Küçük Hazineler Anaokulu
Özel Küçük Kulüp Eğitim Kurumları Anaokulu
Özel Masal Perisi Anaokulu
Özel Mavi İnci Anaokulu
Özel Mavi İnci Anaokulu
Özel Mavi İzmir Anaokulu
Özel Mavişehir Çakabey Anaokulu
Özel Melek Eli Anaokulu
Özel Melekler Anaokulu
Özel Menderes İlkim Anaokulu
Özel Menderes İlkim Anaokulu
Özel Menemen 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji Anaokul
Özel Menemen Derinsu Anaokulu
Özel Menemen Minyonlar Anaokulu
Özel Menemen Yıldız Anaokulu
Özel Mercan Adası Anaokulu
Özel Minik Adımlar Anaokulu
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu
Özel Narlıdere Mavi Martı Anaokulu
Özel Natural Kids Academy Anaokulu
Özel Neşeli Bahçe Anaokulu
Özel Okyanus Koleji Bergama Anaokulu
Özel Olgu Anaokulu
Özel Olgu Anaokulu
Özel Oyun Arkadaşım Anaokulu
Özel Oyun Gemisi Anaokulu
Özel Özlem Anaokulu
Özel Pan Bale ve Sanat Okulu
Özel Paylaşım Anaokulu
Özel Paylaşım Anaokulu
Özel Pembe Düşler Anaokulu
Özel Pembe Köşk Anaokulu
Özel Pembe Kule Montessori Anaokulu
Özel Peri Nin Minikleri Anaokulu
Özel Pırıltı Anaokulu
Özel Renkli Orman Anaokulu
Özel Sarı Papatya Anaokulu
Özel Saysen Anaokulu
Özel Sema Toker Müzik Kursu
Özel Sempati Sürücü Kursu
Özel Sevgi Dünyası Anaokulu
Özel Sevgi Yolu Anaokulu
Özel Simgem Anaokulu
Özel Soğukçeşme Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Soylu Karşıyaka Anaokulu
Özel Şen Arılar Anaokulu
Özel Şeyma Kılınç Anaokulu
Özel Şirin Köşk Anaokulu
Özel Tanyel Sürücü Kursu
Özel Tarçın Anaokulu
Özel Tire Armağan Ada Anaokulu
Özel Tire Uğur Böceği Anaokulu
Özel Toprak Anaokulu
Özel Torbalı Karınca Kids Anaokulu
Özel Tura Anaokulu
Özel Turuncu Kültür Sanat Anaokulu
Özel Umay Anaokulu
Özel Umut Çocuk Anaokulu
Özel Umutcan Anaokulu
Özel Urla Anaokulu
Özel Yedi İklim Anaokulu
Özel Yedi İklim Anaokulu
Özel Yel Değirmeni Anaokulu
Özel Yeni Bizimcan Anaokulu
Özel Yeniden Uyanış Anaokulu
Özel Yeşeren Düşler Anaokulu
Özel Yeşim Anaokulu
Özel Yeşim Anaokulu
Özel Yükseliş Koleji Anaokulu
Özel ZEDEM Zeka Değirmeni Anaokulu
Özel Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları Bornova Kampüs Anaokulu
Park İzmir Sürücü Kursu
ParkFit Fitness
Pasteliz Sanat
Pattern Akademi
Pegem Akademi- İzmir
Penta Akademi- Buca
Perfect English- Konak
Perla Sanat Merkezi
Pınarbaşı Sürücü Kursu
Pilates City
Pilates RA
Pilates RA
Pilates Reformer Studio
Prömiyer Bale ve Dans Akademi
PSİKOAKTİF TERAPİ &EĞİTİM
Punto Esmırna Yabancı Dil Kursu İspanyolca Kursu
Qigong İzmir
Radikal Akademi- Çankaya Şubesi
Rapsodi Sanat
Reçine At Çiftliği
Renk Yaşam Yoga
Resim Yap Sanat Atölyesi
Roka Mutfak Atölyesi
Sade Yoga
Sahaja Yoga
Sahaja Yoga
Saint Petersburg Pattern Academy
SAYGIN COACHING & CONSULTING
Saygın Coaching & Consulting
Saygın Coaching & Consulting
SDF SPORT Studio
Seba Sanat Galerisi Resim Kursu
Sema Sürücü Kursu
SERKAN ÖZKAN NLP & KİŞİSEL GELİŞİM & KOÇLUK MERKEZİ
Sevgi Akademi
Sevgiyle Eğitim Kişisel Gelişim Kursu
Sıdıka Ertan Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Sigma Center
Sim Sanat Bale Resim Müzik Kursu
Sola Unitas
Söz Konusu Sanat
SPilates Studio
Splates Studio
Sport Life Gym Studio
Sports Arena
Sportspark Gaziemir
Studio35 Workout
Stüdyo Denge
Stüdyo Functional
Sui Pilates
Suvio Coaching
Şampiyon Spor Kulübü
Şavkar Fitness
Şencanlar Özel Eğitim Merkezi
Şenyüzler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Şirinyer Sürücü Kursu
T.C MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu
T.C. MEB ÖZEL BERKEHAN DURAL AKADEMİ
T.C. MEB Özel Kleopatra Güzellik Kursu
T.C.M.E.B. İzmir Özel Maria Rita Epik Müzik Kursu
Tag Archives: İzmir Dans Terapi
Tan Sağtürk Akademi
Tan Sürücü Kursu
Tango Akademi
Tangoizm
Tara Yoga
Tasarı Akademi
Taş Kağıt Sanat Merkezi
Temiz (THEMİS) Eğitim Kurumları- İzmir
Tempo Müzik Merkezi
TEOL İzmir Yabancı Dil Okulu 2. Şube
TEOL İzmir Yabancı Dil Okulu- Alsancak
Tolga Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Torbalı Bilgi Parkı Anaokulları
Trio Sanat Akademi
Tugem İzmir
Tunahan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu
Uao Buca Aikido Okulu
Ulis Bale Kursu
Uluslararası Pilates Federasyonu
Umut Fight Center - Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Unique Life Gym
United Aikido Organization İzmir Dojo- Bornova Şubesi
United Aikido Organization İzmir Dojo- Buca Şubesi
United Aikido Organization İzmir Dojo- Hatay Şubesi
United Aikido Organization İzmir Dojo- Karşıyaka Şubesi
United Aikido Organization İzmir Dojo- Urla Şubesi
Uyan Sailing School
Wall Street English- İzmir
Warrior Fight Club
White Club- Balçova
White Club- Bornova
White Club- Karşıyaka
XBody Spor Salonu
Yakamoz Sürücü Kursu
Yargı Akademi- İzmir
Yaşam Kaya
YDS Akademi- İzmir
Yediiklim Akademi- Karşıyaka Şubesi
Yediiklim Akademi- Konak Şubesi
Yeni Foça Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü
Yeni Önder Sürücü Kursu
Yoga Academy
Yogakam
Yogakam
Young Energy Crew Spor Merkezi
Yükselen Sürücü Kursu
Zen Pilates Stüdyo
Zeus Bodybuilding & Fitness Center
Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı
Zuhal Fitness Club
İSTANBUL
İstanbul Havacılık Kulübü Derneği
Aikido İstanbul Galleria
Altın Adım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ataçınar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bahçeşehir Maya Özel Öğretim Kursu
Bakırköy Murat Eğitim Kurumları
ForlifeSportCenter
Göksu Sürücü Kursu Dudullu Şubesi
Hap Eğitim
İstanbul Dershane – İstanbul Özel Öğretim Kursu
Maltepe Sanat Merkezi
Matematik Aşkı Eğitim Yayıncılık
Özel Leyla İNANIR Kadıköy Güzellik Uzmanlığı ve Meslek Edindirme Kursu
Sanayii Nefise Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu
4CEO Yönetim Danışmanlığı
4T Akademi Bağcılar
4T Akademi Kadıköy
4T Akademi Pendik
4T Akademi Ümraniye
AB Atletik
Aba Eğitim
ABC Birleşim Eğitim Merkezi
Academy Tech
Academycon
Acar Sanat Akademi
Ada Sürücü Kursları
Ada Yıldızları
Adler İnternational Learning Central Europe
AFA Atlantik Uçuş Akademisi
AG Sailing Course
Aikido Şişli Dojo
AİM Danışmanlık
Akademi Cimnastik
Akademi İstanbul
Akademi Sürücü Kursu
Akademik Akademi
Akademist Besyo Hazırlık Kursu
Akın Dil Eğitim Merkezi - Bakırköy
Akın Dil Eğitim Merkezi - Kadıköy
Akiza Eğitim-Akademi
Aksaray Murat Eğitim Kurumları
Aksaray Murat Eğitim Kurumları
Aktif Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Akut Arama Kurtarma Derneği
Alfa Bioenerji
Algı Aba Terapi Merkezi
Algı Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Algım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
All Study Yurtdışı Eğitim
Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası
Alpay İstanbul Sürücü Kursu
Altın Adımlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Altınyurt Spor Kulübü
American Life Ataşehir Şubesi
American Life Beşiktaş Şubesi
American Life Beylikdüzü Şubesi
American Life Kartal Şubesi
American Life Kavacık Şubesi
American Life Kurtköy Şubesi
American Life Levent Şubesi
American Life Sancaktepe Şubesi
American Life Sultanbeyli Şubesi
American Life Şişli Şubesi
American Time
Amerikan Kültür Aksaray Dil Kursu
Amerikan Kültür Avcılar Şubesi
Amerikan Kültür Bahçelievler Şubesi
Amerikan Kültür Esenyurt Şubesi
Amerikan Kültür Maslak Şubesi
Amerikan Kültür Taksim Şubesi
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Bağcılar Şubesi
Ana Yol Sürücü Kursu
Anadolu Sürücü Kursları
Anadolu Ateşi Dans Akademisi
Anaeli Rehabilitasyon Merkezi
Anatolia Sanat
Anatomi Sanat Akademisi
Anne Bilirse
AP Sportif Ataşehir
Aqua Kamp
Arelsem Sürekli Eğitim Merkezi
Arelsem Sürekli Eğitim Merkezi
Arı Bilgi Eğitim Teknolojileri Akademisi
Arı Bilgi Eğitim Teknolojileri Akademisi
Arı Bilgi Eğitim Teknolojileri Akademisi
Arı Bilgi Eğitim Teknolojileri Akademisi
Armada Spor Okulları
Artı Danışmanlık
Artı Hedef Özel Eğitim Kursu
Asm Müzik Kursu
Astroloji Köşesi
Asya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Atabey Özel Ders Merkezi
Atabey Spor Kulübü Beylikdüzü Tesisleri
Atalay Sürücü Kursu
Ataşehir Yıldızları Spor Kulübü ve Spor Okulu
Atölye Etiler
Avcılar Atak Spor Kulübü
Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Basketbol Kursu
Avcılar Murat Eğitim Kurumları
Avrasya Sürücü Kursu
Avrupa Cimnastik Spor Kulübü
Avrupa Çocuk Rehabilitasyon
Avrupa Rehabilitasyon Merkezi ( AREM )
Avrupa Spor Cimnastik
Axé Capoeira Akademi
Ayceren Sürücü Kursları Kartal Şubesi
Ayceren Sürücü Kursları Maltepe Şubesi
Ayça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Aydın Sarı Sürücü Kursu
Aydos Özel Eğitim ve Rehabilitasoyn Merkezi
Ayjet Uçuş Okulu
Aylin Sürücü Kursu
Ayşe Öner Hamile Rehberlik Hizmetleri
Ayşin Korucu
Ayşin Korucu Dans Kursu
Ba-Works
Bach Flowers
Bağcılar Bölge Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bağlarbaşı Cimnastik Kulübü
Bahariye Meslek Eğitim Kursları
Bahçeşehir Aikido Kursu
Bahçeşehir Sanat
Bakırköy Başarı Akademi
Bakırköy özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bakırköy Pegem Akademi
Bakırköy Sürücü Kursu
Bakraç Sanat Galerisi
Bask Basketbol Akademi
Başakşehir Genlik ve Sanat Derneği
Başakşehir Sürücü Kursu
Başarı Akademi
Başarı Noktası
Başarı Noktası
Başarı Noktası
Başarı Soft Bakırköy Şubesi
Başarı Soft Kadıköy Şubesi
Believe Academy
Bemar Kariyer Okulu Pendik Şubesi
Bemar Kariyer Okulu Şişli Şubesi
Benefit Sports Club
Berlitz
Best Akademi
Best Basketbol Okulu
Best Spor
Beşiktaş J.K. Ataşehir Basketbol ve Voleybol Spor Okulları
Beşiktaş Murat Eğitim Kurumları
Beşiktaş Sürücü Kursu
Beşyıldız Gitar Market
Beyaz Merdiven Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Beykent Spor Kulübü
BHM Akademi
Bil Adım Teknik Eğitim Merkezi
Bil Adım Teknik Eğitim Merkezi
Bilge Adam Akademi Beşiktaş Şubesi
Bilge Adam Akademi Kadıköy Şubesi
Bilge Adam Akademi Sarıyer Şubesi
Bilgelik Enstitüsü
Bilgen Terapi
Bilgi Dil İngilizce Okulu Bakırköy Şubesi
Bilgi Dil İngilizce Okulu Beşiktaş Şubesi
Bilgi Dil İngilizce Okulu Kadıköy Şubesi
Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi
Bilginç IT Akademi
Bilginler Sürücü Kursu
BİLİMEVİ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bahçeşehir Şubesi
BİLİMEVİ Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kadıköy Şubesi
Bilimevi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Taksim
Bilişim Eğitim Merkezi
Bilişim Eğitim Merkezi Beşiktaş Şubesi
Bilişim Eğitim Merkezi Kadıköy Şubesi
Bilişim Eğitim Merkezi Pendik Şubesi
Bilkey
Biltek Akademi Grup Şişli Şubesi
Biltek Akademi Grup Tuzla Şubesi
Bir İnsan Gelişim Akademisi
Bir İnsan Gelişim Akademisi
Biruni Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Biymed Akademi
Biymed Eğitim ve Danışmanlık
Bizim Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bizim Ev Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bjk Sancaktepe Spor Kulübü
BodyFit Türkiye
Boğaziçi Eğitim Kurumları
Boğaziçi Sürücü Kursu
Boğaziçi Sürücü Kursu
Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği
Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM)
Bolero Bale Dans ve Müzik Kursu
Bora Sinmez Sürücü Kursu
Bora Sürücü Kursları
Bostancı Sürücü Kursu
Brahma Kumaris
British English Bakırköy Şubesi
British English Kadıköy Şubesi
British English Şişli – Mecidiyeköy Şubesi
British English Ümraniye Şubesi
British Side Beşiktaş Şubesi
British Side Kadıköy Şubesi
British Time Avcılar 2 Şubesi
British Time Avcılar Şubesi
British Time Bakırköy Şubesi
British Time Dil Okulları
British Time Kadıköy 2 Şubesi
British Time Kadıköy Şubesi
British Time Mecidiyeköy Şubesi
BT Akademi
BT Bileğitim Bilgisayar Kursu
Bulvar İstanbul Sürücü Kursu
Burhanfelek Jimnastik Kursu
Busıness Management Institute
Business Management Institute
Business Network Center
BV7 Spor Kulübü ve Okulları
By Tugba Academy
Cahit Can Dance Company
Canbey Sürücü Kursu
Cengiz Sürücü Kursu
Cenoa Sailing
Central Hospital
Ceviz Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Champion GYM Spor Merkezi
Check Mat İstanbul
Chefs İstanbul Mutfak Atölyesi
Chefs Table Mutfak Akademisi
Cihan Spor Kulübü
Cimart Cimnastik Salonu
Cimmastica
Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD)
Citycooks Mutfak Okulu
Çağatay Sanat Eğitim Merkezi
Çağdaş Öğretim Kurumları
Çalışkan Sürücü Kursu
Çamlıca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çarem İşitme Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çekmeköy Pegem Akademi
Çekmeköy Pegem Akademi
Çetinel Spor Kulübü
Çiğrem Sarp Akademi
Çocuk Terapisi Danışmanlık Merkezi
Çöp Adam Resim Atöyesi
Dans Akademi
Dans Kursu Tango
Dans Point Dans Okulu
Dansa Gel
Dansorium
DanStudyo
Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezi (Datem)
Davut Uçuş Okulu
Değişim Özel Eğitim
Değişim Sanagt Akademisi Bakırköy Şubesi
Değişim Sanat Akademisi
Değişim Sanat Akademisi Kadıköy Şubesi
Deloitte Academy
Demirbaş Spor Kulübü
Demirkol Boks Spor Kulübü
Denge Akademi
Denge Cimnastik
Deniz Güliz Bale Okulu
Deniz Yıldızı Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı
Deren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Derin Cimnastik
Design House İstanbul
DGK Cimnastik Kulubü
Diksiyon Akademi
Dilbade Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Dilko English
Dilmer Dil Öğretim Merkezi
Dinamo Sk Ofis
Direksiyon Eğitimi
Do A Lopp Gymnastıcs
Doğukan Dojo
Donkişot Sanat
Donkişot Sanat Güzel Sanatlara Eğitim Kursu
DQS Denetim ve Belgelendirme
Duygu Müzik Merkezi
Dünya Eğitim Merkezi
Eataly
Ebru Bale & Müzik Okulu
Ebru Karaduman Beden Atölyesi
Edukas İstanbul
EF Education First Anadolu Şubesi
EF Education First Avrupa Şubesi
Eğitimle Yenidoğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Eğitmenler Sürücü Kursu
Ekin Sürücü Kursu
Ekol Meslek Edindirme Kursları
Ekol Spor Kulübü
Elit Samyelim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Elit Spor Kulübü
Elitler Sürücü Kursu
Engin Sürücü Kursu
English Council Bakırköy Şubesi
English Council Kadıköy Şubesi
English Time Bağcılar Şubesi
English Time Bahçeşehir Şubesi
English Time Bakırköy Şubesi
English Time Başakşehir Şubesi
English Time Beylikdüzü Şubesi
English Time Dil Okulu Ataşehir Şubesi
English Time Dil Okulu Avcılar Şubesi
Enka Spor
Er Art Güzel Sanatlar Merkezi
Erah Havacılık Akademisi
Erc Atölye
Ercan Saatçi Akademi
Erenköy İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları
Erguvan Sanat Merkezi
Esenler Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Esenler Fenerbahçe Futbol Okulu
Eser Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
EsteSpa
Estetik Spor Sağlıklı Yaşam Kulübü
Etik Sürücü Kursu
Eyüp Kuşçu Spor Kulübü
Fabrika Dans
Fami Musiki ve Sanat Derneği
Fark Sürücü Kursu Bağcılar Şubesi
Fark Sürücü Kursu Sultangazi Şubesi
Fatih Spor Okulu
FC Tasarım Eğitim Merkezi
Fen Bilimleri Özel
Fenerbahçe Sürücü Kursu
Flora Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Frekans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Galata Sanat Merkezi
Galatasaray Üniversitesi Yabancı Dil Kursları
Gastronometre
Gayrettepe Yabancı Dil Kursu
GEA Arama Kurtarma
GEA Arama Kurtarma
GEA Arama Kurtarma
GEA Arama Kurtarma
Gelişim İstanbul Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Gelişim Sürücü Kursu
Gemba Akademi
Genç Zirve Sürücü Kursları
Gerçek Sürücü Kursu Kadıköy Şube
Gerçek Sürücü Kursu Tuzla Şubesi
Global Vizyon Yurtdışı Eğitim
Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Kadıköy Şubesi
Gonca Sürücü Kursları
GOP Murat Eğitim Kurumları
Gökçe Meslek Eğitim Kursları
Göksu Sürücü Kursu Ümraniye Şubesi
Göktaş Sürücü Kursu
Göktürk Arena
Gri Danışmanlık
Güldü Sürücü Kursları
Gülen Çoçuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Gülen Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Gültepe Sürücü Kursu
Güneş Sanat Merkezi
Gürel Sürücü Kursu
Gym Plus
GYMPARK Cimnastik Okulu
Haliç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Haliç Sürekli Eğitim Merkezi
Haliç Sürekli Eğitim Merkezi
Halkalı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Hasbahçe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Hisar Sürücü Kursu
Horizon Akademi
Hümanist Akademi
Hürkuş Eğitim Merkezi
IFA FLY International Flight Academy Uçuş Okulu
Irmak SRC Eğitim ve Danışmanlık
Irmak Sürücü Kursu
İk Üssü
İkitelli Sürücü Kursu
İlhan Astroloji Enstitüsü
İlk Evin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İlk Terapi Özel Eğitim Kurumları
İm Sanat Evi
İmaj Akademi
İnfo Akademi Bahçelievler Şubesi
İnfo Akademi Beylikdüzü Şubesi
İngiliz Kültür Ataşehir Şubesi
İngiliz Kültür Dil Okulları
İngiliz Kültür Tuzla Şubesi
İSMEK
İsmek
İSMEK HAYAT BOYU ÖĞRENME MERKEZİ
İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
İstanbul Business School
İstanbul Dance Life
İstanbul Doğum Akademisi
İstanbul Doğum Akademisi
İstanbul Drama Sanat Akademisi
İstanbul Duyu Bütünleme
İstanbul Eğitimler
İstanbul Eğitimler
İstanbul Gastronomi Merkezi
İstanbul Go Okulu
İstanbul Go Okulu
İstanbul Go Okulu
İstanbul Hakimlik
İstanbul institute
İstanbul Kariyer Merkezi
İstanbul KPSS Merkezi
İstanbul Kurumsal Gelişim
İstanbul Lisan Merkezi Bakırköy Merkez Şubesi
İstanbul Lisan Merkezi Beşiktaş Şubesi
İstanbul Lisan Merkezi Kadıköy Şubesi
İstanbul Lisan Merkezi Mecidiyeköy Şubesi
İstanbul MMA, Boxing, Kickboxing, Muay Thai, Luta Livre GYM ( Octopus VIP GYM )
İstanbul NLP Educational Consultıng
İstanbul Sanat Kursu
İstanbul Sürücü Kursu
İstanbul Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Avcılar Şubesi
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Beyoğlu Şubesi
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Süleymaniye Şubesi
İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezi
İstasyon Sanat Akademisi
İstasyon Sürücü Kursu
İstiklal Sürücü Kursu Halıcıoğlu Şubesi
İstiklal Sürücü Kursu Taksim Şubesi
Janus Psikoloji
Juniper Gymnastics
Just English Altıyol Şubesi
Just English Ataköy Şebesi
Just English Bakırköy Şubesi
Just English Beşiktaş Şubesi
Just English Beylikdüzü Şubesi
Just English Kadıköy Şubesi
Just English Maltepe Şubesi
Just English Mecidiyeköy Şubesi
Just English Pendik Şubesi
Jüpiter Akademi
Kadıköy (Özel) Başarı Akademi
Kadıköy Atölye
Kadıköy Başarı Akademi
Kadıköy Boks Spor Kulübü
Kadıköy Butik Dershane
Kadıköy Güzel Sanatlar
Kadıköy Güzel Sanatlar
Kadıköy Murat Eğitim Kurumları
Kadıköy Murat Eğitim Kurumları
Kadıköy Pegem Akademi
Kadıköy Pegem Akademi
KalDer Türkiye Kalite Derneği
Kalite Akademi
Kariyer Eğitim KADIKÖY ŞUBE
Kariyer Eğitim Kurumları BAKIRKÖY ŞUBE
Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Merkez Şube
Kariyer Eğitim Kurumları Şirinevler
Kariyer Eğitim Merkezi
Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi
Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi
Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi
Kartal Bigem Sürücü Kursu
Kartal Bulvar Cimnastik Okulu
Kartal Murat Eğitim Kurumları
Kartal Murat Eğitim Kurumları
Katman Eğitim
Kenanbey Binicilik Kulübü
Kent Psikolojik Danışmanlık ve Ruh Sağlığı Hizmetleri (Nazmiye ARDUÇ)
Kılıç Taekwondo Spor kulübü
Kız Kulesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kızıltoprak Sürücü Kursu
Kids Beylikdüzü Cimnastik Okulu
Kim Psikoloji
Klinik Psikoloji Enstitüsü
Koç Topluluğu Spor Kulübü
Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü
Koşuyolu Basketbol S.K. Basketköy Basketbol Akademi
Koşuyolu Özle Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
KPI DANIŞMANLIK EĞİTİM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ
Kuko Sanat Atölyesi
Kurtaran Sağlık ve Eğitim Hizmetleri
Kurtköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Kuşdili Sürücü Kursu
Küçükçekmece Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Küçükköy Karate Spor Kulübü
Küçükyalı İdeal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Lal Güzellik Uzmanlığı Kursu
Lale Sürücü Kursları
Le Cordon Blue İstanbul
Lider Akademi
Lider Akademi Avcılar
Liva Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Logos Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi
Mady Dans
Makrobim Bilgisayar Satış Ve Eğitim Merkezi
Maltepe Has Sürücü Kursu
Marmara Artı Akademi
Marmara Basketbol
Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Marmaris Sürücü Kursları
Mavi Akademi
Mavi Dans
Mavi İlmek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mavi İpekyol Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mavi Pusula Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mavi Ümraniye Sürücü Kursu
Maya Eğitim Özel Eğitim Kursu
Maya Vakfı
Mc Akademi Eğitim Kurumları Beylikdüzü Şubesi
Mc Akademi Eğitim Kurumları Maltepe Şubesi
MC Akademi Eğitim Kurumları Mecidiyeköy Şubesi
Mc Akademi Eğitim Kurumları Osmanbey Şubesi
Meb Danışmanlık
Mecidiyeköy Murat Eğitim Kurumları
Med Akademi
Meda Özel Öğretim Kursları
Meg Meslek Edindirme Grubu
Mega Life Rezonans Terapi Merkezi
Mehmet Oyal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Melda Özateş Farkındalık Yaşam Danışmanı
Memorial
Mentora Language Schools
Mepro-Der Mesleki Eğitim Programlandırma ve Bilinçlendirme Derneği
Merhaba Sürücü Kursu
Meslek Edindirme Kursları
Mikado İstanbul
Mikro Akademi
Mikro Akademi
Mikro Akademi
Mimar Sinan Mezunları Resim Kursu
Mimari Tasarım Akademisi
Mimoza Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mindset Institute
Mir Akademi Eğitim Kurumları
Model Akademi
Model Akademi
Modern Sanatlar Akademisi
Moodist Akademi
Mor Sanat Akademisi
Msa nın Restoranı
Murat Eğitim Kurumları
Mustafa Sarı Dans Stüdyosu
Müzik Sınıfı
My Dream Dance
Nar Sanat Eğitim Kursu
Nar Sanat Eğitim Kursu
Nâzım Hikmet Kültür Merkezi
Nefes Okulu
Nefes Okulu
Nefes Sanat Merkezi
Nefes Sanat Merkezi
Nene Hatun Sanat Ve Meslek Edindirme Kurs Merkezi
Network Bilgi Teknolojileri Akademisi
New York Studio Dil Okulları Bağdat Caddesi Şubesi
New York Studio Dil Okulları Kozyatağı Şubesi
New York Studio Dil Okulları Levent Şubesi
Nida Sürücü Kursu
Niyazi KABAN Boks Okulu
Nova Sezgin Kartal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Noya Bilgisayar Eğitim Merkezi
Oğuzhan Ceyhan Karma Astroloji Merkezi
Okyanus Müzik Atölyesi
Ondo Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Otokur Sürücü Kursu
Oxford Street Bakırköy Şubesi
Oxford Street Beşiktaş Şubesi
Oxford Street Kadıköy Şubesi
Oxford Street Mecidiyeköy Şubesi
Oxford Turca Çocuk Rehabilitasyon Merkezi
Oyun Terapileri Derneği
Ozan Dil Yabancı Dil Çözümleri
Ödül Sürücü Kursları
Ödül Sürücü Kursları
Ömür Boyu Eğitim
Önder Bilgisayar Kursu
Önem Akademi
Öner Döşer
Öykü Sanat Merkezi
Öyküm Gençlik Spor Kulübü
Öz Akademi Teknik Eğitim ve Bilişim Merkezi
Öz Alternatif Sürücü Kursu
Öz Kartal Sürücü Kursu
Öz-Şahin Eğitim Kursları
Özcem Sürücü Kursu
Özdamla Sürücü Kursları
Özdoruk Sürücü Kursları
Özel Altunizade Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Ataşehir Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Ataşehir Sürücü Kursu
Özel Bakırköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Beşiktaş Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Beşiktaş Yıldız Sürücü Kursu
Özel Çekmeköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Elit Estetisyenlik Kursu
Özel Elit Estetisyenlik Kursu
Özel Erdil Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
Özel Gaziosmanpaşa Amerikan Kültür
Özel Göztepe İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Kağıthane Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu
Özel Kartal Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Maltepe Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Maltepe Spor Kulübü
Özel Mecidiyeköy Sürücü Kursu
Özel Mutfak Sanatları Meslek Edindirme Kursu
Özel Nişantaşı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Şevval Özçelik Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu A
Özel Telli Müzik Merkezi
Özel Ümraniye Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Ümraniye İngilizce Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Ünvan Eğitim Kurumları
Özel Yüksek Kariyer Yabancı Dil Kursu
Özeren Sürücü Kursu
Özgüneş Sürücü Kursu
Özgür Sürücü Kursu
Özlem Bilgi Sürücü Kursu
Padem Psikoloji Organizasyon Hizmetleri
Panem Sürücü Kursu
Papatyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Park İstanbul Sürücü Kursları
Pem 360
Pena Akademi
Penbil Eğitim Kurumlar
Pendik Başarı Akademi
Pendik Doğuş Spor Kulübü
Pendik Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Pendik Merkez Sürücü Kursu
Pendik Merkez Sürücü Kursu
Pendik Pegem Akademi
Pendik Pegem Akademi
Pendik Resim Kursu
Pendik Yelken Kulübü
Pera Beşiktaş
Pera Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
PG Sports
Pi Eğitim Kurumları
Platform Akademi
Portakal English Yabancı Dil Kursu
Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık
Proje Eğitim Merkezi
Psikovizyon Gelişim Enstitüsü
Radikal Akademi
Ragıp Savaş Sanat Akademisi
Royal Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Kursu
Rüzgar Sürücü Kursu
Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi
Sadık OFLU ile Kickboks Kursu
Sanatçılar ve Sanatseverler Vakfı
Sanathane
Sarıgazi Emek Özel Eğitim ve Rehabilitaston merkezi
Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu
Sekizincigün Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Serkan ERSÖZ Müzik, Dans ve Etkinlik Organizasyonu
Sertifika.eu
Sevda Aile Eğitim ve Danışmanlık
Sevda Aile Eğitim ve Danışmanlık
Sevinç Kurs Merkezi
Sevinç Kurs Merkezi
Seyrantepe Fitness Center
Sıfu Erdal Spor Kulübü
Silahtar Sürücü Kursu
Silahtar Sürücü Kursu
Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
Sinema Akademi
Sinema Akademi
Sinema Akademi
Sofuoğlu Karate Spor Kulübü
Somut Strateji Eğitim Enstitüsü
Studio Cucina
Su Karakus
SULTANBEYLİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ
Şahin Eğitim Kurumları
Şahin Eğitim Kurumları
Şampiyon Bilgisayar ve Meslek Kursları
Şaşkın Bakkal Sürücü Kursu
Şenol Sürücü Kursu
Şerifali Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Şirinevler Kısayol Akademi
Şirinevler Sürücü Kursu
Şişli Sanat Kursu
T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL REFORM GÜZELLİK VE ESTETİK UZMANLIĞI KURSU
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi
Taksim Sürücü Kursu
Tango Türkiye
Tangoist Tango Kursu
Tanı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Tanju Yıldırım Akademi
Tasarı Eğitim Kurumları Aksaray "
Tasarı Eğitim Kurumları Avcılar
Tasarı Eğitim Kurumları Bakırköy
Tasarı Eğitim Kurumları Bakırköy
Tasarı Eğitim Kurumları Gaziosmanpaşa
Tasarı Eğitim Kurumları Kadıköy
Tasarı Eğitim Kurumları Kadıköy
Tasarı Eğitim Kurumları Mecidiyeköy
Tasarı Eğitim Kurumları Mecidiyeköy
Tasarı Eğitim Kurumları Pendik
Tasarı Eğitim Kurumları Ümraniye
Taşdelen Cadde Sürücü Kursu
Taşer Sürücü Kursu
Tay Sürücü Kursları
Teorem Akademi
Test Prep İstanbul
Test Sürücü Kursu Kadıköy Şubesi
Test Sürücü Kursu Tuzla Şubesi
The American English Kadıköy Şubesi
The American English Şişli Şubesi
The Unıtech Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Thomas Türkiye
Tolga Han Dans Kursu
Top Air Flight Academy
Transandantal Meditasyon
Tugem
Tugem Maltepe Şubesi
Tuna Gert Eğitim ve Belgelendirme
Tuna Sürücü Kursu
Turkish American Council Ataşehir Şubesi
Tuzla Jimnastik Okulu
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Bakırköy Şubesi
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Kavacık
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Mecidiyeköy Şubesi
Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı - Bilim Şenliği
Unsman
Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi
Uzman Kariyer
Uzman Kariyer Bağcılar
Uzman Kariyer Kadıköy
Uzman Kariyer Pendik
Uzman Kariyer Ümraniye
Uzman Kariyer Ümraniye
Uzman Öğretmenler Sürücü Kursu
Uzman Sertifika
Ümraniye Başarı Akademi
Ümraniye Murat Eğitim Kurumları
Ümraniye Murat Eğitim Kurumları
Ümraniye Pegem Akademi
Ümraniye Pegem Akademi
Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezi
Vertical Cimnastik Kulubü
Vertical Cimnastik Kulubü
Villa Levent Sürücü Kursu
Vira Akademi
Vizyon Sürücü Kursu
Vizyon Sürücü Kursu
Weeb Akademi Beşiktaş
Weeb Akademi Kadıköy
Weeb Akademi Pendik
Weeb Akademi Ümraniye
Wing Chun Akademi
Wing Tsun Self Defense
Winner Sports Academy Org. Mimaroba Spor Kulübü Derneği
Wow Dance Studios
Yağız Bankoğlu Dans ve Sanat Merkezi
Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yalın Danışmanlık
Yalın Enstitü
Yaman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yardımeli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yaren Zeybek Kulübü
Yargı Akademi
YDS Akademi Kadıköy Şubesi
Yedi İklim Akademi
Yedi İklim Akademi Ümraniye
Yedi İklim Akademi Bakırköy
Yedi İklim Akademi Büyükçekmece
Yedi İklim Akademi Mecidiyeköy
Yeditepe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
YediTepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Yemek Atölyesi
Yengeç Sanat Evi
Yeni Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yeni Kod Yazılım Kursu
Yeni Nesil Meslek Kursları
Yeni Yörünge Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yenibosna Sürücü Kursu
Yenigün Tekvando
Yıldız Dans Akademi
Yıldız Sem
Yıldız Sem
Yıldız Yağmuru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yöntem Akademi
Yöntem Akademi
Yücelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yükselen Başarı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Z-14 Atölye
Zeytinburnu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları
Zorhane Spor Salonu
ANKARA
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( GÖLBAŞI )
Babor Life Club
Biz Ankara Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Hitit Eğitim Kurumları
OSMANLISPOR ERYAMAN FUTBOL OKULU
Saygı Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi
Ünlü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
3 Bilgi Eğitim Kurumları
A2 Sürücü Kursu
Abidinpaşa Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Academy Tech
Active English Bahçelievler Şubesi
Active English Batıkent Şubesi
Active English Kizilay Şubesi
Active English Ümitköy Şubesi
Ada Spor Kursları
Aero GYM
Agora Sanat
Aile Danışmanlığı Kursu
Ak Fatih Sürücü Kursu
Ak Yıldırım Karate-Do Spor Kulübü
Akademi Duru
Akademi Duru
Akademi NY Dil Kursları
Akademik Batı Dilleri
Akınlar Sürücü Kursu
Aktif Akademi Eğitim Merkezi
Albatros Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Albatros Spor Kulübü
Alfa Akademi
Alpan Akademi
Alpler Sürücü Kursu
Altınpark Sürücü Kursu
Altınpark Sürücü Kursu Eryaman Şubesi
Altuntaş Sürücü Kursları Merkez
Altuntaş Sürücü Kursu Ayvalı - Seval Şubesi
Altuntaş Sürücü Kursu Etlik Şubesi
Altuntaş Sürücü Kursu Keçiören Nazar Şubesi
Altuntaş Sürücü Kursu Yenimahalle Şubesi
American Life
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( AYDINLIKEVLER )
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( Mamak )
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( SiNCAN )
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( ÜMİTKÖY PREMIUM )
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları ( YENİMAHALLE )
Anadolubeyi Spor Okulları
Angora Sürücü Kursu
Angora Sürücü Kursu
Anka Eğitim Kurumları
Anka Jimnastik Spor Kulübü
Anka Spor Gelişim Kulübü
Ankara Akademi Sanat
Ankara Atlı Spor Kulübü
Ankara Başarı
Ankara Binicilik İhtisas Kulübü
Ankara Data Akademi
Ankara Dil Akademisi
Ankara Dil Merkezi
Ankara Doruk Bilgisayar (UMENS)
Ankara Gençlik Gücü Spor Kulübü
Ankara Koryo Okçuluk
Ankara Koza Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ankara Matematik Merkezi
Ankara MMA Kursu
Ankara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Ankara Pegem Akademi
Ankara Ritmik Cimnastik İhtisas Spor Kulübü
Ankara Şehir Kulübü
Ankara Taekwondo Kick Boks ve Boks Spor Kulübü
Ankara Talimhane
Ankara Tasarım
Ankara Tenis Akademisi
Ankara Tenis Performans
Ankyra Wolt Sports Club
Annem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Aqua Club Dalgıç Okulu
Aquababies Ankara
Arashi Aikido
Arı Spor
Arıcan Sürücü Kursu
Arif Korkmaz Kişisel Gelişim Kursu
Armada Grandee
Artı Özel Eğitim
Artıvizyon Kariyer
Artıvizyon Kariyer
Artivizyon Kariyer Merkezi
As Polat Sürücü Kursu
Asfa Koleji
Aski Spor Kulübü
Asya Cimnastik
Ata Spor Vakfı
Atak Spor
Atakule Spor Akademisi
Atakule Sürücü Kursu
Atasev Spor Kulübü
Ataspor Kulübü
Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Atılım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ( ATUSEM )
Atilgan Fight Academy
ATK Tenis Akademisi
Atölye Çayyolu
Avrupa Dilleri Özel Eğitim Hizmetleri ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
Aykon Akademi
Ayşe Şan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
B.B. Ankaraspor
Bahçelievler Sürücü Kursu
Bahçelievler Sürücü Kursu Öveçler Şubesi
Bahtiyar Ebru Evi
Balgat Kerem Sürücü Kursu
Bartaş Sürücü ve İlkyardım Kursları
Bartaş Sürücü ve İlkyardım Kursları Dikmen Şubesi
Başak Öztürk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Başkent Akademi Cimnastik Spor Klübü
Başkent Binicilik Klübü
Başkent Çayyolu Sürücü Kursu
Başkent Esertepe Sürücü Kursu
Başkent Etlik Aşağı Eğlence Sürücü Kursu
Başkent Gücü
Başkent Kariyer
Başkent Kariyer
Başkent Kızılay Sürücü Kursu
Başkent Ümitköy Sürücü Kursu
Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Başkent Üniversitesi Kursları
Batıkent Bursaspor Futbol Okulu
Batıkent Nazar Sürücü Kursu
Batıkent Tenis Akademisi
Batıkent Yıldızlar Spor Kulübü
Bayromoğulları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Belinay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
BELTEK | GAZİ ÜNİVERSİTESİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEKNİK EĞİTİM KURSLARI
Berlitz
Beyaz Kalem Akademi
Bilge Arı Akademi
Bilge Arı Akademi
Bilge Ari Akademi
Bilge Özel Eğitim Merkezi
Bilgem Spor ve Gençlik Kulübü
Bilişsel Akademi
Bilkent Aikido Kulübü
Binay Tenis Akademi
Bir İnsan Gelişim Akademisi
Birebir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Bireysel Birikim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Birlik Direksiyon Sürücü Kursu
Birlik Spor Akademisi
Bobo Yüzme
Body Lab Spor Merkezi
Botaş Spor Kulübü
Botto Art
Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
British Dil Okulları
British School
Büyük Değişim Kişisel Gelişim Kursu
Büyük Umutlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Caka Ankara
Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Capital Country Club
Cebeci Sürücü Kursu
Ceceli Spor Kulübü
Cim Akademi
Çağdaş Sanat Merkezi
Çağlar Müzik Kursu
Çağrı Yabancı Dil Okulu
Çankaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çankaya Savunma Sanatları
Çankaya Üniversitesi Spor Okulu
Çankaya Üniversitesi Sürekli Eğitim, Danışma, Araştırma ve Uygulama Merkezi ( SEDAM )
Çayyolu Özel Tenis Kursu
Çayyolu Sanat
Çayyolu Sanat Merkezi
Çayyolu Spor Kulübü
Çınar Spor
Çiler Sürücü Kursu
Çisem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Çözüm Eğitim Kurumları
Çubuk Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
Da Vinci Sanat Akademisi
Dama Mutfak
Data Akademi
Deha Eğitim Kurumları
Demetevler Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Demiurk Sanat Akademi
Denge Spor Kulübü
Deniz Spor Kulübü
Denk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Derya Müzik Akademisi
Dikimevi Sürücü Kursu
Dikmen Öveçler Sürücü Kursu
Dikmen Sürücü Kursu
Dil Kasabası
Dinamik Dil Merkezi
Diplomat Akademi
Doğan Sanat Evi
Dört Yıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Dr. Cansel Köse Gürer Uzman Dermatolog
DSİ Spor
Durakbaşa Sürücü Kursu
Durugün Özel Eğitim Merkezi
Duyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Düşler Atölyesi
Düşler Eğitim Kurumları Keçiören Şubesi
Düşler Eğitim Kurumları Merkez
Düşler Eğitim Kurumları Ufuktepe Şubesi
EDUKAS Ankara
Ehliyet Keyfi Sürücü Kursu
Elif Kırklar Spor Kulübü
Elif Koç Sürücü Kursları
Elit Akademi Çankaya Şubesi
Elit Akademi Kızılay Şubesi
Elmadağ Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Elvankent Fetih Spor Akademisi
Elvankent Spor Merkezi
Elvankent Sport Center
Emair Havacılık
Emek 8 Sürücü Kursu
Emine Demirel Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Endokan Spor Kulübü
Enerji Yüzme Kursu
English Exam Center
English Time
Ensar Melik Sürücü Kursu
Ensarmelik Sürücü Kursu
Ensarmelik Sürücü Kursu Bağlum Şube
Ensarmelik Sürücü Kursu Kafkaslar Şube
Er-Bü Sürücü Kursu
Eryaman Fetih Spor Akademisi
Eryaman Sanat
Eryaman Spor Kulübü
Esat Sürücü Kursu
ESSİ Güzellik
Estetik Akademi
Etik Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Etika Eğitim
Etimesgut Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Etimesgut Süvari Sürücü Kursu
Etimesgut Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu
Etkili Eğitim Kurumları
Etkin Akademi
Etlik Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Etlik Tenis Kulübü
Evrensel Sevgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
EWA Escrima ve Wing Tsun Akademi
Ewto
Fabrika Voleybol
Fatih Gama Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Fayda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Fenerbahçe Ankara Çayyolu Futbol Okulu
Ferah Eğitim Kurumu
Fetih Fight Team
Fetih Spor Akademisi Çankaya
Feza Sürücü Kursu
Feza Sürücü Kursu
Fokus Yaşam Akademi Çankaya Şubesi
Fokus Yaşam Akademi Yenimahalle Şubesi
FSA Bayanlara Özel Spor Merkezi
Gala Kültür ve Sanat Akademisi
Galatasaray Balgat Futbol Okulu
Galatasaray Çankaya Futbol Okulu
Gama Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Garanti Akademi
Garanti Akademi
Gazi İhtisas Spor Kulübü
Gazi İhtisas Spor Kulübü
Gazi Mızrak
Gazi Spor Kulübü
GDY Uçuş Okulu
GEA Arama Kurtarma
Gemba Akademi
Giz Sürücü Kursu
Global Kariyer
Global Vizyon Yurtdışı Eğitim
Gökalp Sürücü Kursu
Gökalp Sürücü Kursu İncek Şubesi
Gökçer Sanat
Gölbaşı Sürücü Kursu
Gönül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Gönül Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Gözde Sürücü Kursu
Gül Yaprak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Güneş Diyar Sürücü Kursu
Gürsoy Sanat
Güzelkent Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
GYM Center
H&A GYM
Hacettepeliler Yüzme Kursu
Hayal Sahnesi Sanat Kursları/Kavaklıdere Şube
Herkes İçin Aikido
Hidayet Türkoğlu Basketbol Ve Spor Okullari
Hikmet Çetinkaya Atölyesi
Huzur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Hülya İlter
Info Lang Schools Of English
İcon Dil Akademisi
İdea Language Center
İdeal Modern Kişisel Gelişim Kursu
İkiteknik Bilişim Bilgisayar ve Yabancı Dil Kursları
İkizbalık Yüzme Kursu
İlk Alkım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İlk Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İlk Esen Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
İlk Günebakan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İlk Martı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
İncirli Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
İsem Akademi
Jet Sürücü Kursu
Just English
Just For Speaking
Kadir Tanrıkulu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kampüs Akademi
Karaca Akademi
Karapürçek İngilizce Kursu
Karayolları Tenis Kulübü
KARİYER ADAM
Karma Özel Eğitim & Rehabilitasyon Merkezi
Karnaval Sanat Okulu
Katsu Ankara
Kavaklıdere Sosyal Kulübü
Kavaklıdere Sürücü Kursu
Keçiören Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Keçiören Fetih Spor Akademisi
Kent Cimnastik
Kerem Sürücü Kursu
Kılıç Dövüş Sanatları Spor kulübü
Kızılay Prestige English Yabancı Dil Kursu
KİM AKADEMİ - KİM AKADEMİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş.
Koçak Binicilik
Kolej-In Dojo
Koryo Okçuluk
Krav Maga​ & Kapap Federasyonu Türki̇ye
Kulis Sanat
Kum Sanat
Kung Fu Akademi
Kurtuluş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Kuzey Akademi
Lale Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Lider Akademi
Lider Matematik Kursu
Life House Sport
Limit Bilgisayar Kursu
Makro Akademi
Makro Akademi Eğitim Kurumları
Mamak Karçiçeğim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mamak Fetih Spor Akademisi
Marina Tenis Akademisi
Masterpiece
Matematik Akademi
Matine Suare Çocuk Akademisi
Mavi Barış Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Mavi Su Meslek Edindirme Kursu
Maviada Eğitim Merkezi
Maya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Meb Onaylı Berkcan Bilgisayar Kursu
Medya Akademi Ankara
Mesleki Eğitim Kursları
Mini Sanat Atölyesi
Moda Dil
Model Akademi
Model Eğitim Kurumları
Monopol Eğitim Kurumları
Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi
Most Life Club
Motem Sürücü Kursu
Motto Akademi Sürücü Kursu
MUCSS Spor Okulu
Murat Eğitim Kurumları
Murat Eğitim Kurumları
Murat Eğitim Kurumları
Murat Eğitim Kurumları
Mutlucan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
MyMusic Sanat Merkezi
Nakra Sports
Naz Akademi Kişisel Gelişim ve Dil Kursu
Nesibe Aydın Sanat Akademisi
Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi
New Oxford English
NLP Academy Turkey
Ocean Sport Academy
ODTÜ Aikido Topluluğu
ODTÜ GVO Dojo
Odtü Karate-Do Dojo
Odtülüler Başarı Özel Öğretim Kursları
OMİD Eğitim ve Araştırma Merkezi
Onok Okçuluk
Orjın Akademi Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi
Ortadoğulular Dil Kursları
Ortadoğulular Dil Kursları
OSMANLISPOR ETİMESGUT FUTBOL OKULU
Oya Sürücü Kursu
Ödül Eğitim Kişisel Gelişim Kursu
Önce Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Örnek Derya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Öz Kızılay Sürücü Kursu
Özbek At Çiftliği
Özel ANT 1 Sürücü Kursu
Özel Ark Resim Kursu
Özel Aslantürk Sürücü Kursu
Özel Atak Kişisel Gelişim Kursu
Özel Bahçelievler Türk Amerikan Derneği
Özel Bakış Kişisel Gelişim Kursu
Özel Başkent Kocatepe Meslek Akademisi (Şule Berkcan)
Özel Beşyıldızlar Eğitim Merkezi
Özel Bir Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Civan Sürücü Kursu
Özel Çağdaş Fazilet Cilt Bakım Kursu Çankaya Şubesi
Özel Çağdaş Fazilet Cilt Bakım Kursu Ümitköy Şubesi
Özel Çankaya Alara Kişisel Gelişim Kursu
Özel Çankaya Olgu Kişisel Gelişim Kursu
Özel Dila Estetisyenlik ve Meslek Edindirme Kursu
Özel Dört Kalem Kişisel Gelişim Kursu
Özel Eryaman Sürücü Kursu
Özel Eryaman Yasa Kişisel Gelişim Kursu
Özel Genç Bilginler Kişisel Gelişim Kursu
Özel Gezginler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Halime Usta Güzellik Kursu
Özel Kalaba Sürücü Kursu
Özel Kaplan Spor Kulübü
Özel Kızılay Meslek Edindirme Kursları
Özel Kürem Kişisel Gelişim Kursu
Özel Neşem Sürücü Kursu
Özel Ortak Paylaşım Özel Eğitim Kursu ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Seçkin Adımlar Gelişim Kursu
Özel Tebessüm Sürücü Kursu
Özel Yenikent Süvari Eğitim Kişisel Gelişim Kursu
Özel Yenimahalle Sürücü Kursu
Özel Yıldızevler Sürücü Kursu
Özem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özgür Sürücü Kursu
Öztay Özel Eğitim Merkezi
Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Pegem Akademi
Pelay Güzellik Akademisi Çankaya Şubesi
Pelay Güzellik Akademisi Yenimahalle Şubesi
Pera Özel Eğitim Merkezi
Perfect English Batıkent
Perfect English Çakırlar
Perfect English Çankaya
Perfect English Çukurambar
Perfect English Eryaman
Perfect English Etimesgut
Perfect English Etlik
Perfect English Keçiören
Perfect English Kızılay
Perfect English Mamak
Perfect English Sincan
Perfect English Ümitköy
Perfect English Yenimahalle
Performans Binicilik
Pi Spor Akademi
Pony Park Çankaya
Pulse Healt Sports Studio
Pursaklar Dershane
Pusula Psikodrama Enstitüsü Danışmanlık/Grup Terapisi/Eğitim
Puza Language
Ramel Sanat
Rehber Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Renq Dil Kursu
Reykan Spor Kulübü
Saray Yıldızı Sürücü Kursu
Sarp Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Savaş Park Akademi
Savaş Park Akademi
Saygı Çankaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Saygın Coaching-Consulting
Seçkin Esen
Seda Oğuzlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sedat Taş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sem Müzik Kursu
Senkron Müzik Kursu
Serap Sürücü Kursu
Ses Özel Eğitim
Sevgi Çiçeği Dünyası Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sevilay Makeup
Sınav Eğitim Kurumları
Sibel Aydın Akademi
Simay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sincan Bilgisayar Kursu
Sistem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Son Aşama Yabancı Dil Kursu
Spor Mektebi
Sporium
Sportek Spor Kulübü
Sportif Yaşam Kulübü
Sportif Yaşam Kulübü
SportsA Life Club
Su Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Subayevleri Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Sunrise Polikliniği
Şampiyon Mesleki Eğitim Kursları Batıkent Şubesi
Şampiyon Mesleki Eğitim Kursu
ŞenKay Spor Akademisi
Şenok Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
Tac Yabancı Dil Kursu
TAD Batıkent Yabancı Dil Kursu
Tamuz Sürücü Kursu
Tandoğan Sürücü Kursu
Tanyıldızı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Tasarı Eğitim Kurumları
Tasarım Akademi
Tebessüm Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
TED İngilizce Hazırlık
Teiaş Gençlik ve Spor Kulübü
Tek Lider Akademi
Temiz Eğitim Kurumları
Tenis Klinik
Teol Dil Okulları & Yurtdışı Eğitim
Terazi Arabuluculuk Merkezi
Tevfik Fikretliler Spor Kulübü
Themis Eğitim Kurumları
THY Spor Okulu
TMF Kişisel Gelişim Kursu
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Topspin Tenis Akademisi
Tuğcu Spor Kulübü
Tuğra Kişisel Gelişim Kursu
Tunalı Sürücü Kursu
Turna Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi
Tusaş Uçuş Okulu
Türk – İngiliz Kültür Derneği
Türk Amerikan Derneği
Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları
Türk Telekom Spor Kulübü
Twins Cimnastik Çocuk Kursu
Umut Çınarım Özel Eğitim ve Konuşma Merkezi
Umut Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Uzakdoğu Taekwondo Kick Boks Spor Kulübü
Uzman Kariyer
Uzman Kariyer
Uzman Kariyer
Uzman Kariyer
Uzman Toelf
Ümit Ateşoğlu
Ümitköy Okçuluk İhtisas ve Spor Kulübü
Ümitköy Park Ankara Sürücü Kursu
Ünvan Meslek Eğitim Kurumları
Vamos Sports Complex
Vektörel Grup
Vizyon Havacılık Uçuş Okulu
Volkan Yildirim Futbol Okulu
Wall Street English
Wall Street English Çayyolu
Yakamoz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yaklaşım Kariyer
Yamaha Odeon Music School
Yaman Şirinler Özel Eğitim ve Konuşma Merkezi
Yargı Akademi
Yargı Akademi Eğitim Kurumları
Yasemin Süvari Sürücü Kursu
Yaşam Boyu Gelişim Merkezi
Yaşamkent Dojo
Yaşamkent Sürücü Kursu
YDS Academy Ankara
Yedi İklim
Yedi İklim Akademi Ankara
Yeni Su Perisi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
Yıldız Çözüm Kişisel Gelişim Kursu
Yollar Sürücü Kursu
Yükseliş Kariyer
Yükseliş Kariyer Rehberliği
Yükseliş Sürcü Kursu
Yürüteç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yüzme İhtisas Kulübü
Ziraat Bankası Spor Okulu
AYDIN
4 Ses Müzik
American Life Aydın
Amerikan Kültür Aydın
Aydın Dans Akademi
Aydın Efeler Mimar Sinan Anaokulu
Aydın Lisan
Aydın Lisan Eğitim Danışmanlığı
Aydın Özel Başak Koleji
Aydın Özel Lider Anaokulu
Bahçeşehir Koleji
Britishtown Aydın
Dericioğlu Dil
Dericioğlu Dil Kursu
Dil 2000 Yabancı Dil Kursu
Doğa Koleji
Elifname Dans Okulu
Elit Sürücü Kursu
English Center Kuşadası
Güven Sürücü Kursu
İsabet Okulları Aydın
Kırmızı Otobüs Yabancı Dil Kursları
Menderes Sürücü Kursu
Mikro Akademi
Net Kampüs
Öz Efeler Sürücü Kursu
Öz Nazilli Sürücü Kursu
Özel Aydın Bilgi Anaokulu
Özel Aydın Boğaziçi Yabancı Dil Kursu
Özel Aydın Deren Koray Yabancı Dil kursu
Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Mimar Sinan Şubesi
Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Nazilli Şubesi
Özel Aydın İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Söke Şubesi
Özel Aydın Kids Aloud İngilizce Anaokulu
Özel Aydın Yıldız Anaokulu
Özel Beş Değerler Yabancı Dil Kursu
Özel Güzide Akın Yabancı Dil Kursu
Özel Kuşadası İnka Yabancı Dil Kursu
Özel Kuyucak Ege Yabancı Dil Kursu
Özel Küçük Melekler Kreş ve Gündüz Bakım Evi
Özel Ü. Naci Akdoğan Okulları
Özzeybek Sürücü Kursları
Pegem Akademi Aydın
Penta Akademi Aydın
Pera PR & Management
Sanathane Sanat Okulu
Saygın Sürücü Kursu
Simge Sürücü Kursu
Sönmez Sürücü Kursları
Tek Lider Akademi Aydın
Yargı Akademi Aydın
Yediiklim Akademi Aydın