Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Yakın Eğitim
Yakın Eğitim
TÜRKİYE/ONLİNE EĞİTİM
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
Yakın Eğitim ONLINE ADLİ HAKİMLİK | Uzaktan Eğitim
ONLINE ADLİ HAKİMLİK | Uzaktan Eğitim
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
UZAKTAN EĞİTİM
% 20
İndirim
1.775,00 TL
1.420,00 TL
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
ONLINE ADLİ HAKİMLİK | Uzaktan Eğitim

ONLINE ADLİ HAKİMLİK EĞİTİMİ (CANLI) - UZAKTAN EĞİTİM

Adli Yargı Hakimlik sınavına hazırlık eğitimiyle özdeşleşen Yakın Eğitim, 2019 yılında gerçekleştirilecek Adli Yargı Hakimlik sınavı için hakimlik eğitimlerinin en deneyimli kadrosuyla, en güncel eğitimleriyle sizleri destekliyor.

Bu kapsamda Dr. Levent Ersin, Soysal Aygün, Emin Kalkan, Şeyda Şahin, Ufuk Pişkin ve birbirinden değerli diğer adli hakimlik alanının vazgeçilmez öğretim kadrosu Yakın Eğitim’in uzaktan eğitim ekibiyle, öğretim sürecini daha verimli hale getirmek adına Dr. Levent Ersin’in yönetiminde Adlî Hâkimlik Online Eğitim Programı ile verimli bir öğrenme sürecini sizlerle buluşturuyor.

5 Mart 2019’da Adlî Hâkimlik Online Uzaktan Eğitim Programı’nda dersler başlıyor ve erken kayıt dönemi içerisinde olduğumuzu hatırlatalım. 

NASIL ÇALIŞACAĞIZ?

hakimlik kursu

  • Canlı Derslerle Disiplinli ve Etkin Çalışma

    Ürün sayfasında açıkladığımız programda haftanın 6 günü her akşam 4 saat, toplam 385 saat, sanal sınıf ortamında canlı dersler sunulacaktır. Bir Video Konferans ortamı olarak ifade edilebilecek sanal sınıf ortamında anlatım yapan uzman öğretici görülebilecek. Konuşma bölümünden (chat panelinden) uzman öğreticiye soru yöneltilerek öğreticilerle iletişime geçilebilir. Uzman öğretici, içerik tahtasını kullanarak içeriklerini paylaşır ve öğretimi katılımcılarda verimli hale getirmeyi amaçlar. Canlı derslerle etkin öğrenmenin yanında disiplinli bir çalışma sürecine de girilir.

  • Canlı Ders Biter Video Ders Başlar

    Canlı derslerin video kayıtlarını 2019 yılında gerçekleştirilecek Adlî Hâkimlik Sınavının mülakat süreci sonuçlanıncaya kadar sınırsız izleyebilirsiniz. Canlı dersleri kaçırmanız halinde derslerin video kayıtlarını izleyebilmeniz de devamsızlıktan kaynaklanan eksiklikleri en aza indirecektir. Bu arada, Yakın Eğitim'de canlı dersler tamamlandıktan sonra video kayıtlarının sisteme yüklenmesini beklemezsiniz. Dersler tamamlanır tamamlanmaz videosu otomatize olarak hazırlanır ve hemen izlemeye başlarsınız.

  • Yakın Eğitim Yayınları'ndan TEBLİĞ KİTAPLARI (ÜCRETSİZ KARGOLANIR)

    Bu dönem güncel mevzuata uygun Yakın Eğitim Yayınları'ndan TEBLİĞ Adli Hakimlik Soru Bankası, TEBLİĞ 9+1 Denemeler ÜCRETSİZ olarak adresinize eğitim başlamadan yolluyoruz! Ayrıca Çalışma Odası üzerinden tüm alanların ders notlarına modüler olarak dijital formatta ulaşabileceksiniz! Ek olarak, Derste işlenen tüm konuların ve çözülen soruların dijital dokümanları her an sizinledir. Dersten önce bu dokümanları ister indirebilir isterseniz de basılı halini kullanarak uzman öğreticilerin canlı anlatımlarını takip edebilirsiniz. Tekrar amaçlı olarak pekiştirici okumalar yapabilirsiniz.