Notice: Undefined index: ziyaret in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 61

Notice: Undefined index: onerimetini in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 75

Notice: Undefined index: ilsayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 95

Notice: Undefined index: kurssayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 100

Notice: Undefined offset: 5 in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 21

Notice: Undefined offset: 8 in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 21
WEST Dil Kursu Antalya | Kursrehberi.NET
Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 68
Kursrehberi.Net

Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 86
(değiştir)
Üye Ol
Notice: Undefined index: user_eposta in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 89
WEST Dil Kursu Antalya
WEST Dil Kursu Antalya
ANTALYA/MURATPAŞA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
WEST Dil Kursu Antalya İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI

İngilizce eğitimde olarak izlenen ezber ve çeviri yöntemlerinin yerine tercih ettiğimiz sistem, dili konsept üzerinden öğretmektir. Peki dili konsept içerisinde öğrenmek ne demektir? Bu teknik her kullanımın teker teker Türkçe’sinin ezberlenmesi yerine beyninizin çağrışım yapmasına olanak sağladığınız ve kullanımları birbiriyle ya da kelimenin işaret ettiği nesnelerle ilişkilendirerek kelimelerin ve kullanımlarının daha kalıcı bir şekilde öğrenildiği bir tekniktir. Bu nedenle derslerimizin çoğu öğretmenin rehber olduğu öğrencinin ise bu rehberlikle kendi keşiflerini ve edinimlerini yaptığı bir ortamda ilerlemektedir. Bu tekniğin en büyük getirisi ise akıcı konuşmayı sağlamasıdır. Çeviriyi temel alan dil öğretimi teknikleri ise eğitim süresini uzatır, konuşucuyu yorar ve iletişimi yavaşlatır. Bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz ve yıllardır uluslararası seviyede kabul gören Guided Discovery (Yönlendirilmiş Keşif) tekniğini kullanmak zaman ve verimlilik kriterleri açısından en faydalı olandır. Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz. Buna ek olarak Antalya'nın Lara bölgesinde bulunan kursumuza ulaşım sorunu bulunan öğrencilerimiz için Online Eğitim hizmeti de vermekteyiz. 

Eğitim seviyeleri
A1 – A2 seviyesi;

Bu seviye İngilizce başlangıç seviyesidir. Bu eğitim sırasında öğreniciye temel dil bilgisi ve kelime bilgisi eğitimi verilir. Bu kelime ve dil bilgisi eğitiminin yanı sıra basit diyaloglar ile konuşma (speaking), güncel konular barındıran ve basit bir dil kullanılan dinleme parçalarıyla dinleme (listening), ders esnasında karşılaşılacak olan görevleri tamamlamak adına kullanılacak yazma (writing) ve sağlayacağımız materyallerle okuma (reading) yeteneklerinin geliştirilmesi eğitimlerini de barındırmaktadır.


B1 – B2 seviyesi;
Bu seviye eğitimimiz belirli bir miktar altyapısı olan ancak bu bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenicileri hedeflemektedir. Basit seviye dil bilgisinin hatırlanması için yapılan tekrarların yanı sıra yeni bilgiler de edinilebilecek bir seviyedir. Bu eğitim esnasında da dil bilgisi ve ileri seviye kelimelerin yanı sıra “role playing” (rol yapma) tarzı diyaloglar ile konuşma (speaking), güncel konular barındıran ve ileri seviye bir dil kullanılan dinleme parçalarıyla dinleme (listening), ders esnasında karşılaşılacak olan görevleri tamamlamak adına kullanılacak yazma (writing) ve sağlayacağımız materyallerle okuma (reading) yeteneklerinin geliştirilmesi eğitimlerini de barındırmaktadır.

C1 - C2 seviyesi;
Bu seviye eğitimimiz dili etkili bir biçimde kullanabilen ancak mesleki ya da resmi kullanımlar gibi alanlarda uzmanlaşmak isteyen öğrenicileri hedeflemektedir. Bu eğitimler esnasında daha önceki seviyelerin bilgileri kısaca tekrar edilir, daha sonra ise uzmanlaşmak istenen alanda 4 temel yetenek (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) geliştirme çalışmalarına başlanmaktadır. Ayrıca alana yönelik kelime bilgisi de sadece bu konuya adanmış derslerle de desteklenmektedir.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
WEST Dil Kursu Antalya Toefl
toefl
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Toefl

TOEFL (Test of English as Foreign Language) SINAVI PROGRAMI

TOEFL Sınavı aynı IELTS gibi konuşma, yazma, dinleme ve okuma yeteneklerinin ölçüldüğü bir sınavdır. Ancak uygulanışında IELTS sınavından birkaç farklılık içerir. Bu sınav sonunda alacağınız sertifikanın ise uluslararası platformda geçerliliği vardır. Ayrıca Türkiye’de kurulmuş ancak uluslararası pazara açılmış firmalar da bu sertifikayı zorunlu kılmışlardır.

Sınavın uygulanışı
TOEFL sınavı bilgisayarla yapılır. Bilgisayar üzerinden yapılan testte 4 temel yeteneğiniz (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) test edilir. Özellikle okuma sorularını çözerken bir takım dil bilgisi kurallarından faydalanmanız gerekebilir. 

Hazırlanma süreci
TOEFL sınavına hazırlanmak emek gerektiren bir süreçtir. Zira aynı anda 4 yeteneğinizi birden geliştirmeniz gerekmektedir. Sadece iyi bir İngilizce konuşucusu olmak bu sınavdan iyi not almak için yeterli değildir. Çünkü sınavda hızlı okuyup okuduğunuzu anlayabilme, bir kompozisyonu gerekli ilkelere bağlı kalarak yazabilme, düşüncelerinizi aktarırken açık ve sistemli olma gibi yetenekleriniz de test edilecektir. Bu sebeple sınava hazırlanırken sınav esnasında gerekli olan yeteneklerinizi, dilin en basit seviyesinden başlayarak geliştirmek en mantıklı strateji olacaktır. Tabi ki zorluk seviyesine bakılmaksızın sınavın yapılacağı kalıplarda kendinizi dilin her seviyesinde test etmeniz de gerekmektedir. Derslerimizde izleyeceğimiz strateji de bu olacaktır. Ayrıca TOEFL her aşamasında teknolojiden faydalanılan bir sınavdır. Bu sebeple adayın çalışmaları da kesinlikle elektronik ortamda sürdürmesi gerekmektedir. Çalışmalarımızın her aşamasında son teknolojiden faydalanmakta olup sınavın formatını, çalışmalar esnasında birebir sağlayabilmektedir.
TOEFL programımız öncelikle dilbilgisi ve genel dil kuralları desteğiyle başlamaktadır. Dil yeterliliğine ulaşıldığı andan itibaren sınav esnasında gerekli olan diğer yeteneklerin geliştirilme çalışmalarıyla programımız devam etmektedir. Bu sürecin her aşamasında aday test edilecek olup gelişmesi de yakından takip edilecektir.

Kurumumuz Antalya'nın Lara bölgesinde bulunsa da Online Ders imkanımız sayesinde, internetinizin olduğu her yerden ders alabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
WEST Dil Kursu Antalya IELTS
IELTS
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
IELTS

IELTS ( International English Language Testing System ) PROGRAMI

IELTS uluslararası düzeyde İngilizce bilgisini ölçen bir sınavdır. Toplamda yaklaşık 3 saat süren sınavın sonunda okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi test eder.

IELTS sertifikası ne işe yarıyor?

IELTS sertifikası, göçmenlik ve yurt dışı eğitim başvuruları başta olmak üzere birçok uluslararası platformda geçerliliği olan bir sınavdır. Eğer göçmenlik başvurusu yapacağınız ülkenin göçmenlik işlemleri sırasında şart koştuğu dil İngilizce ise diğer bütün uluslararası sınavlardan daha çok bölgede kabul gören IELTS sertifikası en iyi tercihiniz olacaktır. Bunun yanı sıra Türkiye’de kurulmuş ancak uluslararası piyasaya açılmış olan kurumsal şirketlerde de bir zorunluluk olarak da karşınıza çıkabilir. Bu nedenle IELTS sertifikası almak İngilizce bilginizi kanıtlamak için en geçerli yöntem olmakla kalmıyor, gelecek planlarınızı yaparken karşınıza çıkan fırsatlarda da sizi diğer adaylardan bir adım öne çıkarıyor.

Sınavın uygulanması

IELTS sınavı 4 oturum şeklinde uygulanır. Okuma, yazma ve dinleme yeteneklerinizin ölçüleceği 3 oturum birleştirilmiş şekilde; konuşma yeteneğinizin ölçüleceği oturum ise diğer 3 oturumla aynı gün ya da bir gün önce düzenlenecek mülakatla yapılır. Konuşma yeteneğinizin ölçüleceği sınavda karşınızda mülakatı düzenleyen bir yetkiliyle belirlenen konularda bir diyalog kuracağınız ve sizin 3 dakika boyunca konuşacağınız iki aşama bulunmaktadır. Bu konuşmalar kaydedilir ve değerlendirme için İngiltere’deki merkeze gönderilir. Sınavın diğer oturumlarında ise çoktan seçmeli cevapları bulunan sorularla okuma/anlama yeteneğinizi ölçen paragraflar, boşluk doldurma tarzında sorularla dinleme yeteneğinizin ölçüleceği ve sınav boyunca yalnız 1 defa dinletilecek olan dinleme parçaları ve biri 250 diğeri 450 kelimeden oluşacak iki kompozisyon yazmanızı gerektiren aşamalar bulunmaktadır.

Sınavın puanlama sistemi

Sınav sonucu olarak alacağınız sertifikada 5 adet puan türü bulunmaktadır; Reading (okuma), writing (yazma), speaking (konuşma), listening (dinleme) ve overall (bu puanların ortalaması). IELTS sertifikası ile başvuru alan işletme ve süreçler genellikle “overall” ve “speaking” puanlarına özellikle dikkat etmektedir.

Sertifikanın geçerlilik süresi

IELTS sınavı sonunda alacağınız sertifikanın genelgeçer bir geçerlilik süresi yoktur. Ancak alacağınız sertifikanın sonunda dip not olarak sınava 2 senede bir tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

Hazırlanma süreci

IELTS sınavına hazırlanmak emek gerektiren bir süreçtir. Zira aynı anda 4 yeteneğinizi birden geliştirmeniz gerekmektedir. Sadece iyi bir İngilizce konuşucusu olmak bu sınavdan iyi not almak için yeterli değildir. Çünkü sınavda hızlı okuyup okuduğunuzu anlayabilme, bir kompozisyonu gerekli ilkelere bağlı kalarak yazabilme, düşüncelerinizi aktarırken açık ve sistemli olma gibi yetenekleriniz de test edilecektir. Bu nedenle sınava hazırlanırken sınav esnasında gerekli olan yeteneklerinizi, dilin en basit seviyesinden başlayarak geliştirmek en mantıklı strateji olacaktır. Tabii ki zorluk seviyesine bakılmaksızın sınavın yapılacağı kalıplarda kendinizi her dil seviyesinde test etmeniz de gerekmektedir. Derslerimizde izleyeceğimiz strateji de bu olacaktır. Ayrıca IELTS her aşamasında teknolojiden faydalanılan bir sınavdır. Bu nedenle adayın çalışmalarını da kesinlikle elektronik ortamda sürdürmesi gerekmektedir. Çalışmalarımızın her aşaması da son teknolojiden faydalanmakta olup sınavın formatını çalışmalar esnasında birebir sağlayabilmektedir. Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz.

IELTS programımız öncelikle dilbilgisi ve genel dil kuralları desteğiyle başlamaktadır. Dil yeterliliğine ulaşıldığı andan itibaren sınav esnasında gerekli olan diğer yeteneklerin geliştirilme çalışmalarıyla programımız devam etmektedir. Bu sürecin her aşamasında aday test edilecek olup gelişme de yakından takip edilecektir. 

Kurumumuz Antalya'nın Lara bölgesinde bulunsa da Online Ders imkanımız sayesinde, internetinizin olduğu her yerden ders alabilme imkanınız bulunmaktadır. 

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
WEST Dil Kursu Antalya Almanca Kursu
almanca kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Almanca Kursu

GENEL ALMANCA


Genel Almanca Kurslarımız, Almanca öğrenmek, Almancasını ilerletmek ve pratik yapmak isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yöneliktir. Bütün yıl boyunca devam eden Almanca Kurslarımıza ait düzeyler Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun A1-A2-B1-B2 –C1 Kur Sistemi şeklindedir.
Her bir kurun süresi 4 Aydır ve bu süre içinde 96 saat ders işlenir.
Kursumuzda Almanca derslerimizin başarısı, alanında uzman Almanca Öğretmenleri tarafından derslerin verilmesi ve yine WEST LANGUAGE CAMPUS’un hazırlamış olduğu www.teknoalmanca.com sitesinden öğrencilerimize verdiğimiz bir şifreyle internet üzerinden tüm dersleri istediği kadar tekrar etme ve yüzlerce alıştırmaları online olarak çalışabilme olanağından kaynaklanmaktadır. Bu sebepten dolayı Almanca öğrenmek isteyenlerin Antalya’da başvurabileceği en önemli adreslerden biri olmuştur. Bu sistem sayesinde Almanca derslerimizin başarısı neredeyse %100’e ulaşmaktadır.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
WEST Dil Kursu Antalya YÖK DİL
YÖK DİL
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
YÖK DİL

YÖKDİL 

Programımız Salı, Perşembe ve Cumartesi 18:00- 20:45 saatleri arasındadır.Antalya'nın Lara bölgesindeki kursumuzda uygulanan programımız; 8 kişiyi geçmeyen sınıflar, bilgisayarlı sınıflarda eğitim ve ders dışı etüt desteği ile YÖKDİL sınavına en etkili şekilde hazırlanmanızı sağlıyor. 

 

Ön Hazırlık Programı – 81 Ders Saati 
 
Ön hazırlık programımız, İngilizce dil bilgisi YÖKDİL için yetersiz olan adayları hedeflemektedir. Bu program dahilinde aday, dil bilgisi konularını öğrenme, tekrar etme ve düzenli olarak yapılacak olan “revision” testleri ile ilerlemesini takip etme şansına sahiptir. 
 
 
Bu süreç adayın seviyesinin tespiti ile başlar. Sınavın uygulanış tekniği gereği aday ilk görüşme sırasında çoktan seçmeli bir seviye tespit sınavına tabi tutulur; eğer aday yeterli dil bilgisine sahip ise ön hazırlık süreci atlanarak YÖKDİL hazırlık derslerine dahil edilir. Eğer adayın dil bilgisi seviyesi yetersiz ise ya da aday dil bilgisi konularını tekrar etmeyi tercih ederse ön hazırlık süreci başlar. 
 
 
Ön hazırlık programı iki temel bölümden oluşur; 
  

  1. -Temel kelime bilgisinin edinilmesi ve etkili kelime çalışma teknikleri; Bu bölümde adaya, çalışmaların okuma parçalarıyla desteklenmesi kaydı ile hızlı ve etkili bir şekilde kelime dağarcığı oluşturma teknikleri eğitimi verilmektedir. Bu program ön hazırlık sürecinin 27 Ders saati kadar bir bölümünü kapsamaktadır. 

  1. -Temel dil bilgisi; Bu bölümde genel dil bilgisi kuralları edinimi sağlanmakta ve her konudaki yeterlilik ünite sonunda yapılacak olan testlerle ölçülmektedir. Bu bölüm 54 Ders saati sürmektedir. 

 
 
YÖKDİL Hazırlık Programı – 99 Ders Saati 

 
Aday yeterli dil bilgisine sahip ise doğrudan, değilse ön hazırlık derslerine katıldıktan sonra YÖKDİL hazırlık programımıza başlayabilir. Bu süreç de iki temel bölümden oluşmaktadır; 

 

Hızlı okuma ve anlama tekniği dersleri; Aday, hızlı okuma ve anlama yeteneğine sahip olmalıdır ki verilen süre (180 dakika) içerisinde sınavın tamamını (80 soru) anlayıp doğru bir şekilde çözebilmelidir. Bu sebeple YÖKDİL Hazırlık Programımızın 33 Ders saati sadece hızlı okuma ve okuduğunu anlama teknikleri için ayrılmıştır. Bu programda sınavda karşımıza çıkacak olan İngilizce okuma parçaları kullanılmaktadır. 

  

Soru çözme tekniği dersleri; programımızın 66 ders saatlik büyük bir bölümü soru çözme tekniklerine ayrılmıştır. Her soru türüne yönelik her teknik, öncelikle bütün aşamalarıyla adım adım tanıtılmakta, daha sonra ise örnek sorular üzerinde pekiştirilmektedir. 

 
Bütün bu süreçlerden ayrı olarak adaylara uygun günlerde düzenlenecek olan deneme sınavları ile adayın sınav heyecanını yenmesi ve varsa eksiklerinin giderilmesi için bir referans sağlanmaktadır.  Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz. Buna ek olarak Antalya'nın Lara bölgesinde bulunan kursumuza ulaşım sorunu bulunan öğrencilerimiz için Online Eğitim hizmeti de vermekteyiz.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
WEST Dil Kursu Antalya Hakkında
Adres
Fener Mahallesi 1907/1 Sokak. Saraçoğlu Sitesi A Blok No. 2/5. LAURA AVM KARŞISI.
Telefon
(90) 242 346 36 66 / (90) 242 346 37 77
E-Mail
info@westdilkursu.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard

Notice: Undefined index: popupgosterim in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 2

Notice: Undefined index: arama in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 3