Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Tugem İzmir
Tugem İzmir
İZMİR/ALİAĞA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

ADR-Tehlikeli Madde Taşımacılığı, ADR Genel Farkındalık, DGSA, TGMD, ADR Tanker, Sınıf 1 ve Sınıf 7 Eğitimleri, Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgeleri (SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5), Gümrük Müşavirliği ve Yardımcılığı Eğitimleri, Üst Düzey Yöneticilik (ÜDY), Orta Düzey Yöneticilik (ODY),

TUGEM Eğitim ve Danışmanlık, diğer üç merkeziyle birlikte Dış Ticaret, Gümrük, TIR Sistemi, Kaçakçılık Mevzuatı, Ulaştırma, Lojistik, ADR-Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Sürücü Mesleki Yeterlilik, ADR Genel Farkındalık, Üst Düzey Yöneticilik, Orta Düzey Yöneticilik, DGSA, TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimleri veren, firmalara bu alanlarda danışmanlık ve takip hizmeti sunan tescilli bir eğitim kurumudur.

Kurulduğumuz Şubat 2006 tarihinden bu yana çalışmalarımızı sahip olduğumuz niteliklerle yetinmeme ilkesiyle sürdürüyor, katılımcılarımızla birlikte kendimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada eğitim hizmetlerimiz Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, FTA ve IRU Academy onaylıdır. 2011’de vermeye başladığımız DGSA (Dangerous Goods Safety Advisor / Tehlikeli Maddeler Güvenlik Danışmanı) eğitiminde Türkiye’nin onaylı ilk ve tek özel kuruluşuyuz. 2014 yılında Tehlikeli Maddelerin Taşınması ile ilgili süreçlerin Türkiye'de başlaması ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın yetkisiyle TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerini, aynı zamanda IRU Academy akreditasyonuyla vermeye başladık. TMGD eğitimini bizden alan katılımcılarımız uluslararası geçerliliği olan IRU Academy sertifikasının da sahibi oluyorlar.

 

TUGEM olarak…

 • Mesleki yeterlilik eğitimlerinde İstanbul'un her iki yakasında, ve İzmir ’de hizmetinizdeyiz.
 • ÜDY/ODY ve TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerimiz Uluslararası Taşıma Birliği IRU’nun eğitim kurumu IRU Academy’nin akreditasyonuna sahiptir. ÜDY/ODY ve TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimini bizden alan kursiyerlerimiz ayrıca almaya hak kazanacakları IRU Diploması ile uluslararası standartta eğitim aldıklarını belgelendirebilirler.
 • Bugüne kadar yaklaşık 5.000 kişiye eğitim vererek sektörün sertifikasyonuna önemli destek sağladık.
 • SRC eğitimlerinde verdiğimiz eğitim kalitesiyle sektördeki sürücü profilinin olumlu yönde gelişmesine öncülük ettik.
 • ÜDY ve ODY eğitimlerimizin kalitesi ve gösterdiğimiz başarı grafiği sayesinde kısa zamanda İstanbul dışında Samsun, Trabzon, Artvin, İzmir, Ankara, Sivas, Bolu, Bursa, Mersin, Çanakkale, Zonguldak, Antalya, Adapazarı, Kocaeli, Tekirdağ gibi şehirlerden de firma yöneticilerinin ve yönetici adaylarının katılımını sağladık.
 • Eğitim içeriklerini sürekli yenileyerek örnek eğitim merkezi olduk.
 • Online eğitim hizmetimizle kursiyerlerimizin eğitim notlarına, çıkmış sınav sorularına, konu testlerine ve deneme sınavlarına her zaman her yerde ulaşabilmelerini sağladık.
 • Bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyulan noktalarda takip ve danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz.
 • Birleşik Krallık Yük Taşımacılığı Birliği FTA’le (Freight Transport Association) işbirliği içinde kurumun beş günlük eğitimini Türkiye’ye getirdik ve 2011’den bu yana başarıyla veriyoruz. Bu konuda Türkiye’nin FTA ve Ulaştırma Bakanlığı yetkili ilk ve tek özel kurumuyuz.
 • FTA akreditasyonuna sahip eğitmenlerle Tehlikeli Maddeler Genel Farkındalık eğitimleri düzenliyoruz.
 • Bünyesinde NLP kişisel gelişim eğitmeni barındıran bir eğitim kurumu olarak, meslekî gelişimle kişisel gelişimi birbirini destekler nitelikte teşvik edebiliyoruz.
 • Aile şirketi olarak, aile şirketlerinin kurumsallaşması ve yapılanması yönünde yol göstericilik yapıyoruz.

Akreditasyonlarımız, kurslarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye üst menüdeki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Size de “Daha Azı İle Yetinmeyin” diyoruz.

Tugem İzmir Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi
Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Mutluluk Alışkanlığı Eğitimi

Bu kurs sizin henüz farkına varmadığınız ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi, isteklerinizi ve amaçlarınızı daha derinden kavramanızı sağlayarak size hayatınızın en büyük engeli ( yani kendiniz) ile nasıl başa çıkacağınızı öğretecek.

Daha İyi Bir Hayatı Seçin

Birçok kişisel gelişim semineri ve kitapları size olumlu düşünmenin faydalarını anlatır. Bu zaten bildiğiniz birşeydir ve tekrar anlatılmasına gerek yoktur. Diğerleri mutluluğun sadece zihninizde olduğunu belirterek gerçekçi olmayan mutluluğa doğru sizi sürüklerler ki bu da doğru değildir

Mutluluk, mutlu olacağınız şeyleri alışkanlık haline getirecek kadar daha sık yapmaktan gelmektedir.

Bu seminer olumlu düşünmenin arkasındaki mitleri çökertecek ve yerine kesin olarak Nasıl Mutlu olacağınızı gösterecek ve öğretecek.

Bu eğitim kimin için;

Bu 2 günlük eğitim daha mutlu olmak ve mutluluğunuzu sürdürmek için yardımcı olacak pratik yöntemler ve araçlar öğrenmek isteyen herkes içindir.

Eğer sizi nelerin mutlu ettiğini ve kendi başınıza bu yeteneği nasıl elde edeceğinizi bilmek istiyorsanız bu kurs tam olarak size bunun nasıl yapılacağını öğretecek. Bu kurs sizin henüz farkına varmadığınız ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi, isteklerinizi ve amaçlarınızı daha derinden kavramanızı sağlayarak size hayatınızın en büyük engeli ( yani kendiniz) ile nasıl başa çıkacağınızı öğretecek.

Bu kursun şaheserlerinden biri de semineri tamamladığınızda kendinizin en iyi düşüncelerinizden ve zihninizden damıtılmış bir sayfa döküman olacak ki gelecekte oluşabilecek zor durumlarda, sizin güçlü ve iyi tarafınızın sesi yükselebilecek ve tüm diğer sesleri bastırarak sizi gerçekten istediğiniz yöne doğru taşıyacak.

Kursun sonunda hayatınızı olabilecek en iyi şekilde yaşamanızı ve daha mutlu olmanızı sağlamaya odaklayacak şeylerin neler olduğunu ve bunlara ne zaman odaklanacağınızı biliyor olacaksınız.

Neler beklenmeli

 • Eğlenecek ve öğreneceksiniz.
 • Sadece dinlemeyeceksiniz, yapıyor olacaksınız.
 • Kim olduğunuz konusunda daha derin bir kavrayışınız olacak.
 • Hemen kullanabileceğiniz işe yarayan bir çok yönteminiz olacak
 • Gerçekçi ve işe yarayan bir hayat planı yaratacaksınız.
 • Hayatınız üzerinde olumlu kontrol sağlayacak şekilde güçlendiğinizi hissedeceksiniz
 • Hayatınızda bir kaç yeni arkadaş edinebilirsiniz

Ne Öğreneceksiniz

 • Daha dolu ve mutlu bir hayatı nasıl yaşayacağınızı
 • Daha sık iyi hissetmek için neler yapmanız gerektiğini
 • Zehirli düşüncelerden kendinizi nasıl uzaklaştıracağınızı ve kendinizi koruyacağınızı
  • Sıkıntılarla ve Zorluklarla nasıl yüzleşeceğinizi.
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Tugem İzmir İş Yönetimi Eğitimleri
İş Yönetimi Eğitimleri
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İş Yönetimi Eğitimleri

Yapılan hiçbir satış; patronu, müşteriyi ve satışı yapanı mutlu etmedikçe satış değildir! Gelin ezber bozalım, satışın suyunu çıkaralım! Bu eğitimimiz, satış faaliyetinde hedefe ulaşmaya yönelik kişinin kendi farkındalığının arttırılmasını hedefliyor.

Eğitimin İçeriği

1. Oturum: Müşteri Kim?
Gelenekselciler, X, kuşağı, Y kuşağı, Z kuşağı, her kuşağın kabulleri ve redleri, satışta yaklaşım biçimleri
2. Oturum: Beş’i Bir Yerde
Satış sürecindeki önemli 5’li, her aşama için kişinin durum analizi, SWOT analizi, SWOT’ta neredeyiz, temel satış kavramları
3. Oturum: Hayır’lı Olmasın
Oyunla iletişim, satış süreci, satış itirazları, Evet’e dönüştürme yolları, temel teknikler
4. Oturum: Roleplay ve İletişim
Bireysel satış faaliyeti, örnekler üzerinden itiraz karşılama, grup içi değerlendirme ve mevcut durum analizi
5. Oturum: Network Teori
Kiminle öğle yemeği yenir, ağ düzeneklerinde kuvvetli – zayıf yapılar, aracılar, fark edilme, politik yeti, yapılan satışın şirket içi satışı, bir üst kademeye giden yol

TAKIM ÇALIŞMASINDA BİZ FAKTÖRÜ

Şirketlerde senkronu yakalamanın kritik yolu: Biz olmadan ben olmaz!

Eğitimin İçeriği

1.Oturum: Banka Soygunu - GRUP olmak mı, TAKIM olmak mı?
İşbirliği, rekabet kavramları, belirsizlik altında karar verme süreçleri, ben mi, o mu? Formal ve informal gruplar, neden grup oluşur? Çıkar mı, güven mi, sosyal ilişkiler ne zaman tehlikeli olur?
2.Oturum: Asmalı Köprü
Senkronizasyon, aynı anda hedefe varabilir miyiz, ne zaman sırayla, ne zaman birlikte hareket edilir?
3.Oturum: Bariyerler
Taşıyanlar, taşınanlar, taşırken taşıtanlar, grup uyumu baskıya dönüşürse, Ringelman deneyi, iletişimde kodlama, fedakarlık ve güven, aynı karede kaç kişi?
4.Oturum: Körlerin Dansı – En Güzel Kraliçe Kim? – Kanalda Basket
Ortak hedef için strateji oluşturma, uygulama, hedefe ulaşma

YÖNETİLMEDEN YÖNETİN

Yön göstermek mi, yönlendirmek mi? Devam ettirmek mi, dönüştürmek mi? Kendimizi ve ekibimizi nasıl kurum içinde farklılaştırırız?

Eğitimin İçeriği

1. Oturum: Fordizm’den Bu Yana
Yöneten ve yönetilenler ikilemi, İdare-Amir, Yönetim-Yönetici, Lider-Dönüşüm kavramlarının tartışılması ve videolarla sanayileşme döneminden çağımıza yönetimin geçirdiği evrelerin aktarılması. 
2. Oturum: Stratejiyi Belirle
Fırsatlar, tehditler, SWOT’ta neredeyiz, hedef koymada SMART tekniği
3. Oturum: Akordsuz Müzik Olmaz
Yönetimde Fayol yaklaşımı; planlama ve karar verme modeli, organizasyon aşamasında düzen ilişkileri; iş nasıl organize edilir?
4. Oturum: Motive Ederken Paternalist Yaklaşım
Maslow’un hiyerarşisi, eşitlik teorisi, adalet algısı, başarma ihtiyacı teorisi; havuç mu sopa mı? Paternalist liderlik, bir bütün olarak iletişim
5. Oturum: Performans Değerlendirme
Sıralama yöntemi, puan dağıtım ve zorunlu dağıtım yöntemi, atıf hataları, hale etkisi
6. Oturum: Grupta Denge Yönetimi
Böl-yönet politikaları, takımdaki bariyerler, ekipte sinerji, takım mı grup mu?

AİLE ŞİRKETLERİNDE YÖNETİMDE KURUMSALLAŞMA

 • Dede kurar, baba büyütür, oğul tutar, torun edebiyat okur!
 • Neden aile şirketlerinin üçüncü kuşakta ayakta kalma oranı yüzde 3’tür?  
 • Ayakta kalanların temel farkı, yok olanların ortak yanı?
 • Elti sendromu – Damat sendromu. Cinsiyet kimlikleri - Aile işletmelerinde erkekleşen kadınlar

Eğitimin İçeriği

1. Oturum: Temel Kavramlar
Aile şirketi nedir, avantajları ve dezavantajları, zayıf ve güçlü yanları, kurucu, kuşaklararası değerler, kabuller ve redler
2. Oturum: Türkiye’de ve Dünyada Aile Şirketleri
Rakamlarla Türkiye ve yurtdışındaki aile şirketleri süreçleri, kurumsallaşanlar, uygulayan şirketler
3. Oturum: Misyon ve Vizyon
SWOT’ta ne durumdayız?, öngörü, şirket politikası, ülke politikası, hedefler, şirket kasa mı?
4. Oturum: Kurumsallaşma
Aile anayasası, aile konseyi, yönetim kurulu, aile meclisi, kurum kültürü, kurucu değer ve normları, profesyonelliğe geçiş
5. Oturum: Değişim Yönetimi – Elti Sendromu – Prenses Sendromu
Değişimin 5 temel basamağı, çatışma yönetimi, davranış biçimleri, güç dengelerinde bariyerler, evliliklerle gelen üyeler, değişime direnç

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Tugem İzmir NLP Business Practitioner Eğitimi
NLP Business Practitioner Eğitimi
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
NLP Business Practitioner Eğitimi

İşte NLP (NLP Business Practitioner): Başarılı Geleceğinize Açılan Kapı

NLP mümkün olanların en iyilerinden derlenmiş, psikolojik yöntemlerden oluşmaktadır. Diğer disiplinlerin disiplinidir. 40 yılı aşkın süredir geliştirilen yöntemlerle NLP şimdi birçok Fortune 500 şirketinin tercih ettiği davranış geliştirme teknolojisi haline gelmiştir.

İşte NLP şirket eğitimlerine derin, ilginç ve yenilikçi açıdan bakan bir yaklaşım sunmaktadır. Bu eğitim size NLP'nin etkin yöntemlerini iş hayatının etkinliğini arttırmada ve iş kapasitenizi geliştirmede nasıl kullanacağınıza odaklanmaktadır.

Genel Bakış:

NLP'nin neredeyse sınırsız uygulama alanları bulunmaktadır. Oldukça güçlü ve pragmatik teknikleri kullanan NLP teknolojisi takım yönetme, problem çözme ve değişim yönetiminden liderlik eğitimi, satış ve ikna, sunum hazırlama ve ötesinde bir çok konuya uygulanabilmektedir.

Kimin İçin:

Liderler, şirket yöneticileri, Satış Takımları, İnsan Kaynakları, Eğitmenler ve Şirket Sahipleri. Eğer iş hayatındaysanız veya danışmanlık yapıyorsanız bu kurs sizin için dizayn edilmiştir. Bu kurs deneyimli veya yeni yöneticilerin ilgisini çekmekte ve her gün insanlarla uğraşmak zorunda bulunan herkes için geliştirilmiştir. 
İster iç ilişkiler ve şirketin moralleri için, ister müşteri memnuniyeti veya satış geliştirme olsun, hepsi çok fayda sağlayacaktır.

 

İçerik:

Ne Öğreneceksiniz?

NLP Modelinin Temel Varsayımları: Dünyadaki en başarılı iletişimcilerin bazılarından çıkan ilkeleri ve tutumları öğreneceksiniz.

Değişimin NLP Süreci: 1. günden itibaren Eğitmeniniz öğrettiklerini sürekli pratik yapıyor olacak. 6 günlük programın sonunda - siz de öyle yapacaksınız!

İş ve Yaşamda İyi Şekillendirilmiş Yönergeler: Size daha az stres ve daha fazla mutluluk veren iş / yaşam dengesini yaratmak için değerlerinizi nasıl hizalamanızı ve hedeflerinizi nasıl entegre edebileceğinizi öğreteceğiz.

Dil ve Davranışı Anlama: Kendi dilinizde ve başkalarının performansında muazzam farklılıklar olabilecek dilinizde ve davranışınızdaki temel ayrımları öğreneceksiniz.

Temsili Sistemleri: İş arkadaşlarınızın tercih ettikleri iletişim kanallarını anlayıp bunlarla nasıl denge kuracağınızı öğreneceksiniz, böylece ikna ve etki düzeyleriniz önemli ölçüde artıyor olacak!

Çapalama: Kendinizi ve başkalarını bütün önemli sunumlar, toplantılar öncesinde hızlıca ihtiyacınız olan en uygun moda hızlıca ulaşmasını öğrenin Kitlenin üzerinde mimiklerinizin ve en ufak hareketlerinizin etkisinin farkını ve önemini keşfedin.

Sorun Çözme: Birçok sorununuzu en alışılmadık ve en olağandışı yöntemlerle çözecek ve en zor problemlere meydan okuyacaksınız. Başarınız sonsuza dek problem çözme yaklaşımınızı değiştirecek!

Uyum: Bir ilişkinin geliştirilmesinde uyumun ne zaman önemli olduğunu ve nasıl yapılandırılması gerektiğini anlayacaksınız.

Meta Model: Bir kişinin ne düşündüğünün daha derin anlamını ortaya çıkarmak için tasarlanmış soruları keşfedin.

Meta-Programlar: Müşterinizin motivasyon tetikleyicilerini, karar verme kriterlerini ve inançlarını sağlamlaştırma süreçlerini belirleyen derin psikolojik kalıpları anlayın. Toplam müşteri memnuniyetini sağlamak için ürünlerinizi ve hizmetlerinizi nasıl şekillendireceğinizi öğrenin.

Milton Modeli: Mesajınızı veya markanızın mesajını daha etkin iletebilmek ve inandırıcılığınızı arttırmak için ikna edici ve etkili linguistik ilkelerin nasıl kullanılacağını öğrenin.

İş Koçluğu: Kendinize ve sizinle birlikte çalışanlara performanslarını arttırmak üzere en iyi şekilde yardımcı olmak için gereken araçları ve uygulamaları nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Mükemmellik Stratejileri: Bu kursa katılın ve siz ve başkalarının daha iyi kararlar vermek, daha güçlü hisler yaratmak, motive olabilmek için kullanabileceğiniz spesifik adımları açıklayabilir ve bu süreçleri çoğaltabilirsiniz!

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Tugem İzmir Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alımı
Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alımı
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alımı

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alımı

Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik kapsamında tehlikeli maddelerden bir takvim yılı içerisinde net elli ton ve üstü miktarlarda işlem yapan;

Dolduran,

Paketleyen,

Yükleyen,

Gönderen,

Alıcı,

Boşaltan

Tank Konteyner/Taşınabilir Tank İşletmecisi

olarak bu faaliyetlerden biri veya birden fazlasıyla iştigal eden işletmeler, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi almak zorundadırlar.

Sınıf 1, Sınıf 6 ve Sınıf 7 kapsamındaki tehlikeli maddelerle iştigal eden işletmeler, herhangi bir işlem miktarına bağlı olmaksızın Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi almak zorundadırlar.

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Süresi Ne kadar ?

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi 5 yıl için düzenlenir firma 5 yıl sonunda eğer faaliyetine devam ediyor ise belgesini vize etmelidir.

Tehlikeli Madde Faaliyetim Değişti Ne Yapmalıyım ?

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgeleri firmanın yapmış olduğu tehlikeli madde faaliyetine göre verilmekte olup firmanın faaliyet beyanı esas alınarak düzenlenmektedir. Firma belge aldıktan sonra tehlikeli madde faaliyeti ile ilgili bir değişiklik olduğunda bunu mutlaka Bakanlığa bildirmeli ve faaliyet türlerini güncelleyerek yeni Faaliyet belgesi çıkartılmalıdır.

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgemi Kaybettim Ne Yapmalıyım ?

TMFB’si zayi olan bir işletme tekrar TMFB ‘ni çıkartmalıdır bunun için ödeyeceği ücret belge asıl ücretinin % 5 i kadardır.

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesini Şirket Merkez Adresim İçin Alsam Yeterli Olurmu?

TMFB firmanın bir takvim yılı içerisinde net elli ton ve üstü miktarlarda işlem yaptığı tüm tesisleri, şubeleri, depoları vb. yerler için ayrı ayrı alınmalıdır.

TMFB Alınmamasından Doğan Cezai Yaptırımlar ve Riskler Nelerdir ?

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi almadan faaliyette bulunan firmalara cezai yaptırımlar dışında birçok tehlikeler ile karşı karşıta kalmaları muhtemeldir. Aşağıdaki linkimizden bu tehlikelerin neler olduğunu görebilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Tugem İzmir TMGD RID ve IMDG Güvenlik Danışmanı Eğitimi
TMGD RID ve IMDG Güvenlik Danışmanı Eğitimi
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TMGD RID ve IMDG Güvenlik Danışmanı Eğitimi

-

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Tugem İzmir Hakkında

ADR-Tehlikeli Madde Taşımacılığı, ADR Genel Farkındalık, DGSA, TGMD, ADR Tanker, Sınıf 1 ve Sınıf 7 Eğitimleri, Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgeleri (SRC1, SRC2, SRC3, SRC4, SRC5), Gümrük Müşavirliği ve Yardımcılığı Eğitimleri, Üst Düzey Yöneticilik (ÜDY), Orta Düzey Yöneticilik (ODY),

TUGEM Eğitim ve Danışmanlık, diğer üç merkeziyle birlikte Dış Ticaret, Gümrük, TIR Sistemi, Kaçakçılık Mevzuatı, Ulaştırma, Lojistik, ADR-Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Sürücü Mesleki Yeterlilik, ADR Genel Farkındalık, Üst Düzey Yöneticilik, Orta Düzey Yöneticilik, DGSA, TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimleri veren, firmalara bu alanlarda danışmanlık ve takip hizmeti sunan tescilli bir eğitim kurumudur.

Kurulduğumuz Şubat 2006 tarihinden bu yana çalışmalarımızı sahip olduğumuz niteliklerle yetinmeme ilkesiyle sürdürüyor, katılımcılarımızla birlikte kendimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada eğitim hizmetlerimiz Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, FTA ve IRU Academy onaylıdır. 2011’de vermeye başladığımız DGSA (Dangerous Goods Safety Advisor / Tehlikeli Maddeler Güvenlik Danışmanı) eğitiminde Türkiye’nin onaylı ilk ve tek özel kuruluşuyuz. 2014 yılında Tehlikeli Maddelerin Taşınması ile ilgili süreçlerin Türkiye'de başlaması ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın yetkisiyle TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerini, aynı zamanda IRU Academy akreditasyonuyla vermeye başladık. TMGD eğitimini bizden alan katılımcılarımız uluslararası geçerliliği olan IRU Academy sertifikasının da sahibi oluyorlar.

 

TUGEM olarak…

 • Mesleki yeterlilik eğitimlerinde İstanbul'un her iki yakasında, ve İzmir ’de hizmetinizdeyiz.
 • ÜDY/ODY ve TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerimiz Uluslararası Taşıma Birliği IRU’nun eğitim kurumu IRU Academy’nin akreditasyonuna sahiptir. ÜDY/ODY ve TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimini bizden alan kursiyerlerimiz ayrıca almaya hak kazanacakları IRU Diploması ile uluslararası standartta eğitim aldıklarını belgelendirebilirler.
 • Bugüne kadar yaklaşık 5.000 kişiye eğitim vererek sektörün sertifikasyonuna önemli destek sağladık.
 • SRC eğitimlerinde verdiğimiz eğitim kalitesiyle sektördeki sürücü profilinin olumlu yönde gelişmesine öncülük ettik.
 • ÜDY ve ODY eğitimlerimizin kalitesi ve gösterdiğimiz başarı grafiği sayesinde kısa zamanda İstanbul dışında Samsun, Trabzon, Artvin, İzmir, Ankara, Sivas, Bolu, Bursa, Mersin, Çanakkale, Zonguldak, Antalya, Adapazarı, Kocaeli, Tekirdağ gibi şehirlerden de firma yöneticilerinin ve yönetici adaylarının katılımını sağladık.
 • Eğitim içeriklerini sürekli yenileyerek örnek eğitim merkezi olduk.
 • Online eğitim hizmetimizle kursiyerlerimizin eğitim notlarına, çıkmış sınav sorularına, konu testlerine ve deneme sınavlarına her zaman her yerde ulaşabilmelerini sağladık.
 • Bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyulan noktalarda takip ve danışmanlık hizmetlerimizi sunuyoruz.
 • Birleşik Krallık Yük Taşımacılığı Birliği FTA’le (Freight Transport Association) işbirliği içinde kurumun beş günlük eğitimini Türkiye’ye getirdik ve 2011’den bu yana başarıyla veriyoruz. Bu konuda Türkiye’nin FTA ve Ulaştırma Bakanlığı yetkili ilk ve tek özel kurumuyuz.
 • FTA akreditasyonuna sahip eğitmenlerle Tehlikeli Maddeler Genel Farkındalık eğitimleri düzenliyoruz.
 • Bünyesinde NLP kişisel gelişim eğitmeni barındıran bir eğitim kurumu olarak, meslekî gelişimle kişisel gelişimi birbirini destekler nitelikte teşvik edebiliyoruz.
 • Aile şirketi olarak, aile şirketlerinin kurumsallaşması ve yapılanması yönünde yol göstericilik yapıyoruz.

Akreditasyonlarımız, kurslarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye üst menüdeki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Size de “Daha Azı İle Yetinmeyin” diyoruz.

Adres
Kültür Mah. İstiklal Cad. No:4 Kat:4 Aliağa-İzmir
Telefon
0232 616 55 06
E-Mail
info@tugem.com.tr
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard