Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
The American English Kadıköy Şubesi
The American English Kadıköy Şubesi
İSTANBUL/KADIKÖY
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
The American English Kadıköy Şubesi İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

GENEL İNGİLİZCE KURSU NEDİR?

8 Ay 8 Kur İngilizce

Genel ingilizce programı, öğrenci merkezli bir eğitim olup öğrencileri konuşturmaya dayalı tekniklerin kullanıldığı bir programdır.

Türkiye’de bir ilki başaran The American English  dil kursu kendine özgü bir sistemle yeni nesil dil öğretim yöntemlerini kullanmaktadır. Başarısızlık ihtimali olmayan bu eğitim modelinde Communicative Approach ve Callan Method gibi dünyaca ünlü ve başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış dil öğretim metotları ile birlikte CLT (Communicative Language Teaching), TPR (Total Physical Response) gibi metotların güçlü taraflarını kendi sistemine entegre ederek kendisine özgü, eşsiz ve benzersiz olan öğrenci merkezli yöntemiyle konuşturmaya odaklı yaklaşımıyla konuşma garantili bir program sunmaktadır.

Kesinlikle Türkçe’nin konuşulmadığı bir ortam sunarak İngiltere’yi ayağınıza getiriyoruz.

Kullanılan dil öğretim metotları, geleneksel İngilizce eğitim sistemlerinden 4 kat daha hızlı İngilizce öğreten ve konuşturan, tekrara dayalı yeni nesil İngilizce öğretim sistemidir.

5 duyuyu harekete geçiren ve refleksif gelişimi tetikleyen bir öğrenme sistemi kullanılmaktadır. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle verilen bu eğitimde basit ama etkili taktikler kullanılır. Klasik kurslardaki gibi “yes” ya da “no” gibi kısa cevaplar yerine, öğretmeninin sorduğu soruları öğrencilerin uzun cümlelerle yanıtlaması istenir. Öğretmen öğrenciden uzun yanıtı vermesini ister ve bu yanıtı alana kadar öğrencisine belli tekniklerle destek vererek bu yanıtı kendisinden alır.

Türklerin öğrenme modeline göre özel olarak geliştirilmiş yeni nesil hızlandırılmış dil öğrenim yöntemiyle 3 ayda İngilizce konuşma sorununuzu çözüyoruz.

Diğer İngilizce Kurslarından Farkı Nedir?

Alışılmışın ötesinde çok daha kısa sürede, düşük maliyetle, İngilizce konuşturan bu ezber bozan sistemde,  konuşma refleksini geliştirmeye odaklı başarısı kanıtlanmış ve kısa sürede dil öğrenmek isteyen adaylar için geliştirilmiş bir sistemdir.

Magic Method, Türk toplumunda her kademede ihtiyaç duyulan, dil konusundaki ortak beklentilerin belirlenmesiyle oluşturulan ve tamamıyla konuşmaya dayalı pratik kazanımları hedef alan bir dil öğretim yöntemidir.

Program tamamen konuşma pratiği üzerinedir, Türk’ler için özel olarak geliştirilmiş ve başarısı kanıtlanmış yeni nesil bir dil öğretim yöntemiyle ders boyunca sürekli konuşmaya zorlanarak derste sadece konuşmanız sağlanmaktadır.

Bire bir takip sistemimiz sayesinde hafta sonu eğitim alan katılımcılarımız dilerse kaçırdıkları dersleri, hafta içi akşam sınıflarında yakalayabilir. Hafta içi eğitim alan katılımcılarımız isterse hafta sonunda aynı seviyede başka bir sınıfta kaçırdıkları dersi ücretsiz olarak yakalayabilirler.

Katılım Sertifikası kuru bitiren her öğrenciye verilecektir. Öğrenciler 3 farklı sertifika alabilir. Katılım sertifikası, konuşma klübü sertifikası, M.E.B sertifikası

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
The American English Kadıköy Şubesi TOEFL Kursu
TOEFL Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TOEFL Kursu

TOEFL IBT Nedir?

TOEFL IBT, merkezi New Jersey, Princeton’da olan özel ve kar amacı gütmeyen Eğitimsel Test Servisi (Educational Testing Service) ETS tarafından hazırlanır ve idare edilir. Bu sınav uluslararası öğrencilerin İngilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için oluşturulmuştur. Kolej ve üniversiteler, profesyonel lisans programları, hükümet acenteleri ve burs programları da sınav sonucunu, muhtemel adayların başarı seviyesini görmek için kullanmaktadır.

TOEFL IBT Kuzey Amerika’da konuşulan İngilizce’yi anlama yeteneğinizi ölçmektedir. Standartlaştırılmış testler çoktan seçmeli sınavlar olup, pek çok kişiye uygulanıp bilgisayarlar tarafından değerlendirilir. Bu sınavlar ABD’de ve tüm dünyada geniş kapsamlı olarak kolej ve üniversitelere başvurularda ve profesyonel amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Biz Ne Yapıyoruz?

TOEFL adaylarının kesinlikle profesyonel yardım almaları gerekmektedir. Bu yardım genel İngilizce kursları veya öğretmenleri ile değil, bu konuda uzmanlaşmış ve müfredat programı geliştirmiş bir kadro yardımıyla olmalıdr. Merkezimiz akademisyenlerden oluşan bir ekiple hazırladığı TOEFL IBT konusunda yayınlanmış tüm materyallere sahiptir.Merkezimiz, TOEFL IBT’deki tüm yenilikleri takip etmektedir ve yeni sınav sistemi ile ilgili her türlü eğitim ve danışmanlık hizmetini vermektedir.

Kursumuz hakkında genel bilgiler;

 • Sınava hazırlık kursu 64 saat sürmektedir.
 • Eğitimler deneyimli yabancı, uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.
 • Öğrenciler ders haricinde soru bankamızdan geçmiş dönem sorularından yararlanabilir.
 • Eğitmenlerimiz her öğrenciyle birebir ilgilenir ve gerek gördüğünde özel programlar önerir.
 • Sınav her ay önceden belirlenen gün ve saatlerde yapılır.
 • Sınav sonunda katılımcılara herhangi bir not aralığı açıklanmaz. Sonuç sınava girildikten 15 iş günü sonra www.TOEFL.org Internet adresinden, daha önce belirlemiş olduğunuz şifreyle öğrenilebilir.
 • Sınav ücreti Temmuz ayından itibaren 185 Amerikan Dolardır. Bu ücret sınav için gün alırken, kredi kartıyla doğrudan sınavı yapan şirket ETS’ye (Educational Testing Services) ödenir. Sınav tarihine 7 günden az kaldığı taktirde bu ücret 185 Amerikan doları olarak ödenir. Sınava üç günden az kaldığında başvuru yapılamaz. Yapılmış olan başvuru tarihi yine en geç üç gün öncesine kadar 65 Amerikan doları karşılığında değiştirilebilir.

         Eğitimlerimiz istenildiği takdirde kişiye veya gruplara  özel olarak da düzenlenebilmektedir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
The American English Kadıköy Şubesi YDS Kursu
YDS Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
YDS Kursu

YDS eğitimini en uygun ücretle alabileceğiniz tek adres!

YDS kursunun amacı; sınavda hedeflenen puana ulaşabilmeniz için gerekli gramer bilgisi sınav tekniğine yönelik stratejileri öğretmek ve sınav pratiği kazandırılarak, gireceğiniz ilk sınavda hedefinize ulaşmanızı sağlamaktır. YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanısıra, sınavda uygulayabileceğiniz taktikler, sınav tekniğine yönelik eğitimler ve sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir. Dersler en son sınavındaki formata göre hazırlanmış kaynaklar kullanılarak yapılır.
Kurs programının amaçlarından bir diğeri, adayların istedikleri skora ulaşmalarını sağlamak için, eksik İngilizce bilgilerini tamamlamak ve sınav tekniğini öğrenerek soruları daha hızlı ve doğru çözebilmelerini sağlamaktır. Derslerde YDS sınavına odaklı, sınav tekniğine ve sınav pratiğine yönelik eğitimler verilerek katılımcıların puanlarını arttırmaları hedeflenir.

Farkımız

YDS Kursumuz, YDS sınavlarında adayların ihtiyaçlarını karşılayacak olan skorun elde edilmesini sağlamak için gerekli soru tarzlarını incelemeyi, akademisyenlerin eşliğinde çok sayıda soruyu farklı strateji ve taktiklerle kısa zamanda çözmeyi amaçlamaktadır.

YDS kursumuza alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YDS’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan farklı bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler. Yabancı Dil Sınavı kurs programımız sınav odaklı olduğu için gereksiz bilgi kirliliği ve dikkat dağıtıcı konular içermediği gibi, genel İngilizce bilgisi de içermez.

Bu programa katılabilmek için adayların, girecekleri seviye tespit sınavında 8 kurluk eğitim sistemimize göre en az 6. kur seviyesinde genel İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Katılımcılar kursa başlamadan önce geniş kapsamlı bir seviye tespit sınavına alınırlar. Bu seviye belirlemenin amacı, katılımcının eksik ve zayıf olduğu noktaları bularak, kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesidir.

Gerekli seviyenin altında olan öğrenciler için hazırlanan Pre-YDS kurslarımızda, sınav İngilizcesi altyapısı temel düzeyde kazandırılarak, kişilerin kursa hazırlanmaları sağlanarak sınav taktiği ve stratejilerini daha iyi kavramaları ve sınavdan daha yüksek bir skor alma şansları arttırılır.

Kurs Özellikleri

 • Skor arttırma Garantisi
 • yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış
 • Sadece sınavı geçmenizi değil, İngilizceyi edinmenizi de sağlar.
 • Sınav veya İngilizce korkunuzu yenmenizi sağlar.
 • Sınava hem psikolojik, hem de İngilizce yeterliliğiniz en üst seviyede girmenizi sağlar.
 • Motivasyonu arttırmak için koçluk hizmetleri
 • Kişi ve ders sayısıyla kıyaslandığında alabileceğiniz en kaliteli ve ucuz eğitimdir.
 • 16 yıllık tecrübesiyle, The American English güvencesiyle organize edilmektedir.

Eğitmenler

Eğitmenlerimiz sınav teknikleri ve soru tipleri konusunda uzman, uzun yıllardır YDS konusunda çeşitli üniversitelerin akademik kadrosunda görev alan öğretmenlerden oluşmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış,uzun yıllardır bu konuda eğitim veren Yabancı Dil Sınavı eğitimleri konusunda kariyer yapmış kişilerden oluşur.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
The American English Kadıköy Şubesi İş İngilizcesi Kursu
İş İngilizcesi Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İş İngilizcesi Kursu

İŞ İNGİLİZCESİ

Genel iş ingilizcesi eğitimlerimiz iş dünyasının kendine özgü dil kullanımının daha profesyonel hale getirmeyi amaçlar. İngilizce seviyeleri gayet iyi olup da, bunu iş dünyasında etkin bir şekilde kullanamayan kişiler için iş İngilizcesi programı kaçınılmazdır. İş İngilizcesi programı, size iş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce kelime bilgisini öğretmeyi ve konuşturmayı amaçlar.

Neden İş İngilizcesi?

İngilizce becerilerinizdeki gelişim, dikey ve yatay olmak üzere iki ayrı şekilde ilerler. Dil kurslarının verdiği genel İngilizce dersleri, kişiyi sadece dikey alanda geliştirdiği için, refleksif konuşma becerileri ve iş dünyası kelimelerini kullanma, yani yatay gelişim, kişilerin kendi bireysel çalışma ve performanslarına bırakılmayacak kadar önemli bir konudur.

Peki Neden THE AMERICAN ENGLISH?

 • İş İngilizcesine bambaşka bir bakış açısı getirdik
 • Başlangıç, Orta ve ileri düzey olarak 3 seviye bulunmaktadır.
  • Alanında profesyonel eğitmenler kullanırız.
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
The American English Kadıköy Şubesi Hakkında
Adres
Kurbağalıdere cad. No:12 Kadıköy / İstanbul
Telefon
2167063370
E-Mail
info@theamericanenglish.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard