Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu
SAMSUN/İLKADIM
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce, 54 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiş ve 1.8 milyar insan tarafından konuşulduğu bilinmektedir. İngilizce iş ve okul başta olmak üzere her alanda karşımıza çıkmakta ve öğrenimi artık zorunluluk haline gelmektedir. TEOL İngilizce kursunda sizlerin İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmeniz ve anlamanız için özel eğitim programları hazırlanmaktadır. TEOL dil okulunun İngilizce kursu verilen dersliklerinde elektronik akıllı tahta, projeksiyon ve görsel ekipmanlar yoğun olarak bulunmaktadır. İngilizce kurlarımızın eğitmenleri ders anlatımları sırasında animasyonel yazılım ile ders vererek öğrencinin kavrama ve uygulama yetisini arttırmaktadır. Uluslararası eğitim kalitesine ulaşmış olan TEOL İngilizce kurslarında dijital sınıflarda görsel ve işitsel ağırlıklı işlenen dersler görüntülü, sesli kayıt edilerek ders tekrarı veya gelişim sağlanmaktadır. İngilizce kursu eğitim programı dâhilinde öğrencilerimiz yabancı öğretmenlerle speaking club, Türk öğretmenlerle her gün her seviyeye uygun telafi programı alabilirler. İngilizce kurs programı sonunda Cambridge TELC sertifikaları öğrencilerimize verilmektedir. İngilizce kurslarımızda okuma, yazma, duyma-anlama, konuşma bazlı öğretim ve sınav sistemi uygulanmakta olup Sözleşmede öğrencinin gayret ve disiplini göz önünde bulundurularak %100 başarı garantisi sizlere sunulmaktadır.

İngilizce Düzey Belirleme Sınavı

Öğrenime doğru yerde başlamak ve doğru adımlarla ilerlemek, sağlıklı bir “ölçme ve değerlendirme sistemi” ile mümkün olabilir. İngilizce kursu eğitime başlamadan önce yapılan “düzey belirleme testi” hangi kurdan derslere başlanacağını belirler. İngilizce kursuna başlamadan önce detaylı bir İngilizce belirleme sınavı yapmak öğrencilerin eğitim verimliliğini arttırmaktadır. Eğitim seviyenize uygun olarak başlangıç kuru belirlenerek İngilizce eğitim haritanız belirlenmektedir.

İngilizce Kursunda Dünya Standartlarında Eğitim

TEOL dil okulunda Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun 5 kurluk bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. İngilizce kursunun her kuru 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. TEOL’ de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır. TEOL’ de öğrencinin değişik telaffuzları tanımasını sağlamak amacıyla, İngilizlerin yanı sıra, Kanadalı, Amerikalı, Avustralyalı gibi anadili İngilizce olan öğretmenler de çalışmaktadır. Verilen eğitimlerin amacı öğrencinin dört dil becerisini (dinleme, okuma, konuşma ve yazma) geliştirmektir.

5 Seviyede İngilizce Kursu

1.Seviye İngilizce Kursu Elementary / Başlangıç (A1-A2): Temel seviye İngilizce kursunda kursiyer, genel olarak İngilizce ile tanışır ve temel bilgileri edinir. Öğrendiği temel zamanlarla basit cümleler kurabilir, kendini kısaca ifade edebilecek düzeye ulaşır. İngilizce kursu seviye sonunda “Geçmiş” ve “şimdi” ile ilgili konuşabilir, yazabilir, istekte bulunabilir.

2.Seviye İngilizce Kursu Pre-intermediate / Orta Öncesi (A2-B1): Dilbilgisi ve pratik kullanım bilgileri bu düzeyde biraz daha gelişir. İngilizce kursunda orta düzey öncesine hazırlık aşamasıdır. Sözcük dağarcığında gelişim hızlanır. “Gelecek zaman” işlenerek İngilizcenin temel zamanları iyice pekiştirilmeye çalışılır. İngilizce kursu orta düzeydeki kursiyerler, öğrendikleri yeni kavramlarla, çok karmaşık olmayan konularda okuduklarını anlayabilir ve istemlerini yazılı olarak ifade edebilirler.

3.Seviye İngilizce Kursu Intermediate / Orta (B1-B2): Orta düzey bireyin İngilizcesinin yapısal özelliklerini kavramış olarak, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, dört dil becerisindeki eksikliklerini giderdiği bir aşamadır. Bu düzeyde öğrenci, kendini daha rahat ifade edebilir. Çok karmaşık olmayan metinleri rahatlıkla çözebilir. Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir. Günlük yaşamda çok rahat iletişim kurabilir.


4.Seviye İngilizce Kursu Upper-intermediate / İleri Orta (B2-C1): İngilizce kursu eğitimi sırasında dilbilgisinin en ince ayrıntılarına kadar özümsendiği, akıcı ve hatasız yabancı dil kullanımının esas itibarıyla kotarıldığı düzeydir. Dört dil becerisi bu düzeyde iyice gelişir ve pekişir. Öğrenci, geliştirdiği sözcük dağarcığı, karmaşık ve bileşik sözcük ve eylemler vb. yapılar ile etkin iletişim kurar. Bu aşamaya ulaşmış bireyler, yapacakları bireysel çalışmalarla (kitap, dergi, gazete okumak; TV ve CD izlemek, ilgi alanlarına giren konulara yoğunlaşmak vb.) İngilizcelerini kullanılır duruma getirirler.

5.Seviye İngilizce Kursu Advanced / İleri (C1-C2): İngilizce kursunun bu düzeyine ulaşan ya da öğrenimlerini, düzey belirleme sınavı sonuçlarına göre bu aşamadan başlatmak isteyen öğrenciler genel İngilizce kazanımlarını daha yukarı çekerek, “near native compendence” (anadili İngilizce olana yakın düzeyde dile hâkimiyet) seviyesine ulaşırlar.

İngilizce bilmek dünyadaki hemen herkesle iletişim kurmak, kariyer yapmak, bilgi edinmek ve pek çok diğer nedenden dolayı bir gereksinim haline gelmiştir. Ülkemizde iyi bir İngilizce bilgisine sahip olanlar hemen her alanda rakiplerinin önüne geçme fırsatını yakalamışlar, eğitimlerinde ve özellikle iş yaşamlarında farklarını ortaya koymuşlardır. Sağlam bir kariyerle iş hayatında aranan bir birey olmak, yaptığınız akademik çalışmalarda farkınızı yansıtmak, dünyadaki insanlarla kolayca iletişim kurup dünyaya açılmak istiyorsanız, sizlere İngilizce öğretmeye hazırız.

İngilizce Dil Kursu Fiyatları

 
İngilizce dil kursu fiyatlarımız almış olduğunuz kur sayısına ve saatine göre değişlik göstermektedir. İngilizce kursuna başlamadan önce sizler için yapılan düzey belirleme sınavları dahilinde başlangıç kur seviyeniz belirlenir. Bu program dahilinde her kur sonunda sizlere tekrar seviye belirleme sınavı yapılır ve hangi durumda olduğunuz gözlemlenir. Bu doğrultuda bir sonraki kur seviyesine geçişiniz veya kur tekrarı yapmanızın kararı verilmektedir. Kur tekrarı söz konusu olduğu zaman ders katılımı, devamsızlık durumu ve ödev yapma oranı göz önünde bulundurarak ücretsiz kur tekrarı sizlere sunulmaktadır. İngilizce kursu fiyatlarımızdaki kur sayıları seviyeye göre değişiklik göstermektedir. TEOL dil okulu ile iletişime geçerek İngilizce kurs fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İngilizce kurs fiyatını ve eğitim programı içeriğini öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayabilir veya TEOL dil kurslarını ziyaret edebilirsiniz.

Neden İngilizce Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

 

 

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu Almanca Kursu
almanca kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Almanca Kursu

Almanca Kursu

Herkes Almanca Öğrenebilir!

Almanca dil eğitimi için sizde okulda veya Almanca kurslarına gitmiş ancak halen Almancayı tam olarak öğrenememiş olabilirsiniz. TEOL dil kursu olarak sizlere sunduğumuz Almanca dil kursunda Almancayı konuşma dili haline getirmenizi amaçlıyoruz. Almanca kursunda yanlış öğretim teknikleri kullanıldığı için öğrenciler Almancanın zor olduğunu düşünürler. Klasik Almanca kursu öğretim müfredatını bir kenara bırakarak sizlere hafıza teknikleriyle öğrenimin kolaylığını sunuyoruz. TEOL Almanca kursu kapsamında öncelikle sizlerin Almanca dil seviyenizi belirleyerek bu doğrultuda uygun kurdan başlamanızı sağlıyoruz. Almanca kursu kapsamında sizlerin okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerine sahip olarak Almanca eğitimini tamamlamanızı amaçlıyoruz.

En iyi Almanca Kursu için TEOL

En iyi Almanca dil eğitimini vermeyi amaçlayan TEOL sizlere Almanca kursunda iki ayrı seviyede eğitim modeli sunmaktadır. Temel seviyede Almanca kursu ve İleri seviyede Almanca kursu dil eğitim programlarından sizin seviyenize uygun olan en iyi Almanca kursunu TEOL’ den alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun! Biz Sizi Arayalım.


İleri Almanca Kursu: Temel Almanca kursunu bitirmiş ve Almancayı tam olarak öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için İleri seviye Almanca kursu dil eğitim programını uygulamaktayız. Almanca bilgisini üst seviyeye çıkaracak bir Almanca dil kursu ile sizde Almancayı ana diliniz gibi konuşabilirsiniz.Temel Almanca Kursu: Almancaya dair hiçbir bilgisi olamayan kişiler temel Almanca kursu programına katılması gereklidir. Almanca kursunda sizlerin orta seviyede Almancaya hâkim olması ve günlük hayatta gereksinimlerini karşılayabilir hale gelirsiniz.

Almanca Dil Kursunda Seviyenizi Belirleyin

Almanca kursuna başlamaya karar verdiniz ancak hangi seviyede eğitim almanın sizin için uygun olduğuna karar veremediniz mi? Almanca seviye belirleme sınavı ile Almancanızın hangi düzeyde olduğunu öğrenerek Almanca kursu tercihinizi yapabilirsiniz. Almanca seviye belirleme sınavına girmeden başlanılan Almanca eğitimlerinde öğrenci öğrenim sırasında zorlanacaktır. Eksik öğrenim, konuların ağır gelmesi ve anlaşılmama gibi sorunlar ortaya çıkarak Almanca eğitiminden istenilen verimin alınmamasına yol açabilir.

 Almanca Aile Birleşim Sınav İçeriği

 Almancayada Uzun Süreli İkamet Dilekçesi; 

»Almanya da uzun süreli ikamet dilekçesi : http://www.ankara.diplo.de/contentblob/401960/Daten/2614420/langfristige_Visa.pdf

Almanya’da evlenmek veya Almanya`daki eşin yanına gidebilmek için gerekli

aile birleşimi vizesi hakkında bilgi notu:

http://www.ankara.diplo.de/contentblob/170148/Daten/1527648/FZ_Eheschliessung.pdf

 

Neden Almanca Kursu için TEOL’u Tercih Etmeliyim ?

TEOL Dil Okulları, Eğitim Kalitesi Ve Standartlarıyla, Son 5 Yılda Türkiye Ve Avrupa’nın En Kaliteli Dil Okulu, 2014 Yılında Dünya’nın EN KALİTELİ Dil Okulu seçilmiştir.

Cambrıdge Üniversitesi'nin Kaynakları Ve Müfredatı Kullanılır.

Tüm Eğitimler, Akıllı Tahta Üzerinden, Dijital Animasyonel Sistemle İnteraktif Olarak Verilir.

Eğitimler 4-12 Kişilik Sınıflarda, Celta Sertifikalı Eğitmenler Eşliğinde Yapılır.

TEOL'de Öğrencilere Aldıkları Yabancı Dili Yurtdışında Geliştirme Fırsatı Sunulur.

TEOL'de Tüm Öğrencilere En İyi Süre, En İyi Seviye Ve En İyi Fiyat Garantisi Verilir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu Fransızca Kursu
Fransızca Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

Fransızca, 54 ülkede konuşulan ve 29 ülkede resmi dil olarak kabul edilmektedir. Ticari ve turistik faaliyetlerin yanı sıra eğitim araştırmalarında bize yardımcı olacak Fransızca öğrenimi gereklilik haline gelmiştir. TEOL Fransızca kursunda sizlere sunulan dijital sınıflardaki derslerimizde görsel ve işitsel zekâya dayalı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Fransızca kursunda almış olduğunuz eğitim sonucunda Fransızcanın ‘zor’ olduğu algısını kolaylıkla yıkabileceksiniz. Fransızca kurslarımızda sizlerin dil öğrenimindeki 4 beceriyi tam olarak benimsemeniz amaçlanmaktadır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kazanacağınız Fransızca kursunda iletişimi sağlayacak düzeye gelebilirsiniz.  TEOL Fransızca kurslarının verildiği dersliklerinde sizlere sesli ve görüntülü ders kayıtlarını vermektedir. Ders kayıtları sayesinde istediğiniz zaman ders tekrarı yaparak eksiklerinizi giderebilir ve öğreniminizi pekiştirebilirsiniz. Fransızca öğreniminin sağlanması için birincil öğrencinin gayreti ve isteğinin olması gereklidir. TEOL Fransızca kursu alan öğrencilerimizin başarı sağlamaması durumunda derse katılım ve ev ödevi oranını dikkate alarak kur için ücretsiz tekrar hakkı sağlamakta ve Başarı Garantisi” ile çalışarak kalitesini ortaya koymaktadır. TEOL Fransızca kursu başlangıç, orta ve ileri olmak üzere üç seviyede eğitim almanız sağlanmaktadır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu Arapça kursu
Arapça kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Arapça kursu

Arapça Kursu

Arapça, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere 22 ülkede kullanılan resmi bir dildir. Arapça dünyada en çok kullanılan diller arasında 5.sırada yer almaktadır. Dini, ticari ve turistik faaliyetlerde Arapça dili yaygın olarak kullanıldığından dolayı Arapça kursuna olan talepte artmaktadır. Arapça farklı bir dil yapısına sahip olmasından dolayı temelinin iyi bir şekilde atılması ve düzenli bir öğrenim süreci oluşturulması gereklidir. Arapça kursu kapsamında sizlere düzenli ve sistematik bir program oluşturulmalıdır. Aksi takdirde öğrenci Arapça kursu sırasında aldığı derslerden bir verim alamayacak ve öğrenimini yarım bırakacaktır. TEOL Arapça dil kursu kapsamında sizlere başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar dil öğreniminizi 5 seviyede tamamlamanızı sağlıyor. Arapça kursunda temelden Arapçayı öğrenmeniz için sizlere gerekli ders programları hazırlanarak kontrolleriniz sağlanmaktadır.

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu Farsça Kursu
Farsça Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Farsça Kursu

Farsça Kursu

Farsça, bugün İran’ın yazı ve konuşma dilidir. İsmini merkezi Şirâz şehri olan Fars eyâletinin adından almıştır. Eskiden buna Derî ( Saray dili, sarayda kullanılan dil) adı veriliyordu. Farsça, Hind-Avrupa dillerinin Hind-İran grubunda yer alan İran dillerinden biridir. Eski Farsça, Orta Farsça (Pehlevî), Yeni Farsça (Derî) olmak üzere üç devre geçirmiştir. Farsçayı tam anlamıyla öğrenmek ve hâkim olabilmeniz için farsça eğitimini temelden almanız gereklidir. Başlangıç seviyesinde almış olduğunuz Farsça dil kursunda sizin temel anlamda Farsça iletişim kurmanız amaçlanır. İleri seviye farsça eğitimlerini tamamladığınız zaman Farsçayı konuşma, okuma, yazma ve dinleme yetisine sahip olmanız sağlanır. Öğrencinin gayreti ve çalışma düzeni ile doğru orantılı olarak almış olduğu Farsça kursundan istediği verimi elde edeceğiniz söyleyebiliriz. TEOL dil okulu olarak Farsça kursu vermiş olduğumuz dil kurslarında sizlere teknolojik ekipmanlar ile ders eğitimi verilmektedir. Farsça kursu için özel hazırlanan müfredat ile öğrencilerin kısa sürede belirlenen tüm konuların derslerini almaları hedeflenir. Farsça kursları verilen dersliklerde akıllı tahta, interaktif animasyonel sistem ve diğer görsel materyaller kullanılarak öğrencinin öğrenimi hızlandırılmaktadır. Günümüzde Farsçanın aktif olarak konuşulduğu İran, Tacikistan ve Afganistan olmak üzere üç tane ülke bulunmaktadır. Farsça kursunu tamamladıktan sonra dilerseniz eğitiminize İran, Tacikistan ve Afganistan ülkelerinden birine giderek geliştirebilirsiniz. TEOL dil okulunda Farsça kursu fiyatlarımız almış oldunuz kur sayısına göre değişiklik göstermektedir. Farsça kursu fiyatını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattımızdan bizleri arayabilir, şubelerimize görüşmeye gelebilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
TEOL Samsun Yabancı Dil Okulu Hakkında
Adres
19 Mayıs Mah. Ağabali Caddesi No: 32 , İlkadım, SAMSUN
Telefon
0850 360 83 65
E-Mail
samsun@teol.com.tr
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard