Notice: Undefined index: ziyaret in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 61

Notice: Undefined index: onerimetini in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 75

Notice: Undefined index: ilsayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 95

Notice: Undefined index: kurssayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 100
Tasarı Akademi | Kursrehberi.NET
Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 68
Kursrehberi.Net

Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 86
(değiştir)
Üye Ol
Notice: Undefined index: user_eposta in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 89
Tasarı Akademi
Tasarı Akademi
İZMİR/KONAK
3,5
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Tasarı Eğitim Kurumları 1984 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurularak Türkiye’de eğitimin öncüsü olmak yolunda ilk adımını atmıştır. Geçmişten günümüze Ön Lisans, Lisans ve Lisans Üstü olmak üzere birçok öğrenciyi hedeflerine ulaştırmak konusunda büyük başarılara imza atmıştır.

Türkiye’nin ilk DGS, ilk ALES kursunu açan ve giderek artan başarı oranıyla günümüze dek eğitimlerini sürdüren nadir bir eğitim kurumudur. Gelişim ve değişimin öncüsü olmak adına eğitim sistemini sürekli güncelleyen ve başarıda daima daha fazlasını isteyen kurum kimliği başarıya ulaşmada en büyük ölçüt olmuştur.

Tasarı Eğitim Kurumlarına olan ilgi ve yoğun talebin karşılanabilmesi adına farklı il ve ilçelerde şubeler açılmaya başlanmış ve günümüzde 3 büyük şehirde olmak üzere 12 şubeden oluşan bir eğitim ağı oluşturulmuştur. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerde şubeleri bulunan Tasarı Eğitim Kurumları her yıl 2000’e yakın ön lisans öğrencisine Dikey Geçiş Sınavı aracılığıyla Türkiye’nin en seçkin üniversitelerini kazandırmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi gibi eğitim anlamında markalaşmış ve öğrencilerine değer katan üniversitelerin her yıl %80 kontenjanını Tasarı Akademi öğrencileri doldurmaktadır.

Tasarı Eğitim Kurumları son 10 yılda Dikey Geçiş Sınavında 12 Türkiye birincisi çıkararak başarının tesadüf olmadığını ve öğrencilerinin başarılı olmalarında büyük pay sahibi olduğunu her sınavda kanıtlamıştır. Hedef Başarıysa Adres Tasarı sloganını tüm alanlarda benimsemiş ve eğitimde başarıya ulaşmak için her engeli kolaylıkla aşmıştır. Öğrencilerin eğitiminde kalıplaşmış anlatımları geride bırakarak günümüz şartlarına uyum gösteren, teknolojinin imkânlarını kullanan, yeni neslin taleplerine ve beklentilerine ayak uyduran yapısıyla birçok eğitim kurumuna hem yönetim hem de eğitim açısından örnek teşkil etmiştir.

34 Yıllık tecrübeye sahip olan Tasarı Eğitim Kurumları, köklü bir kurum kimliği kazanması ve her çevrede eğitim açısından takdir toplamasıyla öğrencilerine gelecekteki hedeflerine ulaşmada öncülük görevine devam etmektedir.


Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Tasarı Akademi TASARI AKADEMİ ALES KURSU
ALES KURSU
3,9
( 3 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TASARI AKADEMİ ALES KURSU

Tasarı Akademi Türkiye’nin ilk ALES kursudur. 1997’den bu yana tecrübesini kullanarak ALES eğitimi konusunda daima öncü kurum olmuştur.

ALES kursumuzda Fasikül Sistemi kullanırız. Yani diğer kurslarda öğretmenlerin yazdırdığı sorularla zaman kaybedilirken bizde sorular önünüze fasiküllerle konur. Böylece yazmakla zaman kaybetmez, derste çok daha fazla örnek soru çözersiniz.

Tasarı ALES Kursları öğrencilerin en çok zaman kaybettiği ve sorun yaşadığı konuların bunlar olduğunu bilir. Bu sebeple Cebir, Sayılar gibi bildiğiniz ve kolay soruların geldiği konular hızlıca geçilir. Kursun başından sonuna kadar Geometri, Sayısal Mantık ve Problemler konusunun eğitimini alırsınız.

Kurslarımızda bugüne kadar çoğunlukla çalışan veya okuyan öğrencileri ağırladığımızın farkındayız. Dolayısıyla programınız bu yüzden 185 saatlik bir içeriğe sahiptir. Yoğun bir kurs süreciyle disipline olabilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız dersleri fasikül sistemi her sınıfta aynı olduğu için rahatlıkla Hafta İçi Sabah, Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu Sabah, Hafta Sonu Öğlen programlarımızdan telafi edebilirsiniz.

EĞİTİMİMİZİ BEĞENMEDİĞİNİZ TAKTİRDE SİZE İLK İKİ HAFTA KOŞULSUZ KAYIT İPTALİ HAKKI VERİYORUZ!
ÖDEDİĞİNİZ TÜM ÜCRETİ İADE EDİYORUZ VE SİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ!
ÇÜNKÜ BİZ EĞİTİMİMİZE GERÇEKTEN ÇOK GÜVENİYORUZ!

ALES tamamen zaman dayalı bir sınavdır. Dolayısıyla adayların çoğunlukla uzun zaman alan sorular üzerinde pratik yapmaya ihtiyaçları vardır. Bunu yoğun eğitim programımız sayesinde sağlıyoruz.

ALES’te zamansal sıkıntıyı aşmanız için kısa yol bilmeye ve püf noktaları keşfetmeye ihtiyacınız vardır. Bu ihtiyacı bilen ve ALES formatına hakim her biri ALES’e daha önce 16 kez öğrenci hazırlamış, en az 8 yıl deneyimli hocalardan eğitim alacaksınız!

ALES’e hazırlanacak matematiği zayıf veya sözel bölüm mezunları için temel matematik düzeyinde ekstra eğitim imkan

ALES eğitiminizin süresi 3 aydır. Bu süre içinde farklı kurslarda Matematik derslerinde öğrencilerin soruları yazmakla kaybettiği süre yaklaşık 1 aydır. Fakat Tasarı’da Fasikül Sistemi vardır. Sorular her ders önünüze fasikül halinde yazılı olarak gelir. Böylece “Hocam, hızlı gittiniz, yazamadım, tekrar eder misiniz?” gibi cümleleri bizim derslerimizde duymazsınız. Ayrıca fasiküller tamamen ALES formatına göre düzenlenmiştir ve her yıl güncellenir. Ayrıca fasiküllerde evde çözmeniz gereken “Ödev” başlıklı 6 adet test de vardır.

ALES’te sayısal-eşit ağırlık bölümleri ile sözel bölümlerin sayısal ve sözel soru ağırlıkları ve adayların seviyeleri farklıdır. Dolayısıyla eğitim esnasında da aldıkları derslerin ağırlığı ve sınıfları da farklı olmalıdır. Biz de buna göre bir eğitim uyguluyoruz.

ALES’te diğer bir ek hazırlık sistemi de bol bol soru çözebilme imkanıdır. Derste gördüğünüz teorik bilgileri etütlerde öğretmenler eşliğinde pratiğe dökecek, bol soru çözebilecek ve seviyenizi her geçen gün yükselteceksiniz.

ALES’te Türkiye Geneli deneme sınavı yapan tek kurum Tasarı Akademi’dir. Sınavlarımız 13 kişilik bir uzman ekip tarafından hazırlanır ve ALES formatına 1’e 1 oranda yakındır. Böylece hem ALES konusunda formatı bire bir deneyimlersiniz ve Türkiye Geneli’nde de rakiplerinizi görme şansı yakalarsınız.

ALES’e hazırlık sürecinde kısa sürede çok soru çözeceksiniz. Konu kitabımız, Soru Bankamız, Mantık Soru Bankamız, Deneme Sınavları derken buralarda takıldığınız çok soru olacak. Ayrıca fasiküllerimizdeki ödev kısımlarında da bolca soru var. Bunların hepsinde anlamadığınız tüm soruları hocalarımıza sorabilecek ve haftanın 6 günü 09.00-18.30 saatleri arasında bu hizmetten faydalanabileceksiniz!

En önemli konulardan biri de rehberlik! Eğitim sistemimizin kanayan yarası. Bu konuda sizlere 5 farklı uzmanla yardımcı oluyoruz. Günlük çözmeniz gereken soru adeti ve konusunu belirleyerek deneme sınavı sonuçlarınıza göre eksik kapatmaya yönelik bu programlar sayesinde disiplinli bir süreç ve başarı sizi bekliyor.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
3,7
%33 %0 %66 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
3,7
%33 %0 %66 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
4,3
%33 %66 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
4.7
Hüseyin D.
13.05.2019
70 i bir türlü geçemiyordum 73 puan aldım sayelerinde. Doktoraya başvurabileceğim artık. Teşekkür ederim
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
3.3
Nedim İ.
27.04.2019
ALES için geldim ama zaten yüksek lisans var, taa Bucadan kalk gel geri git çok zman kaybı oluyor. Sonra online eğitim aldım ben de. Online eğitim bu eğitimden çok daha iyiydi. Araştırırsanız çok güzel online eğitimler var. Yüksek ya da doktora yapan birinin örgün ALES kursuna gitmesi çok vakit kaybı oluyor.
Bu yoruma katılıyor musunuz? (1) (0)
3.7
Arzu G.
22.04.2019
ALES için çok zayıflar. DGS seviyesinde herşey.
Bu yoruma katılıyor musunuz? (1) (0)

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Tasarı Akademi TASARI AKADEMİ DGS KURSU
DGS KURSU
3,2
( 2 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TASARI AKADEMİ DGS KURSU

DGS KURSU ÖZELLİKLERİMİZ

Tam 650 Saat eğitimle İzmir birincisi! Eğitimin yoğun olmasının sebebi, DGS’nin zamana dayalı olması, yani adayların en çok zaman konusunda sorun yaşamasıdır. Bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız!

Matematik konusundaki özgüvensizliği yok eden, işlem hatasını sıfıra indiren program. Bir şeyleri bildiğinizi kabul ederek değil, sıfırdan her şeyi öğreterek hazırlıyoruz. Böylece matematikten korkmayacaksınız!

Dönem boyunca sayısal gruplarımız haftalık süreç içerisinde 6 saat Matematik ve 2 saat Türkçe dersi, sözel gruplarımız ise 6 saat Türkçe ve 2 saat Matematik dersi ile ilerlerler.

Tasarı’da dönemin başından sonuna kadar Matematik derslerinize üç öğretmen, Türkçe ve Sözel Mantık derslerinize bir öğretmen girer. Böylece tam DÖRT farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanırsınız.

Her biri en az 5-8 yıl deneyimli İstanbul kadrosundan hocalarımız sayesinde DGS formatını, zamansal sorunu aşmaya yarayan ipuçlarını öğrenecek, pek çok kısayol sayesinde iyi bir üniversiteyi kazanma şansı yakalayacaksınız!

Dönem başında yapılan Seviye Tespit Sınavı sayesinde herkes Matematik seviyesine uygun gruplarda eğitim alır. Böylece hızlı veya yavaş gidiyor şeklinde bir uyumsuzluk oluşmaz.

2017 DGS’de 41 soru yakaladığımız ders içi fasiküllerimiz sayesinde dönem boyunca soru yazmakla vakit kaybetmezsiniz ! Böylece bir derste 10-15 örnek soru görebilirsiniz.

Her konu işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar işlenir. böylece bir konuyu ekstra kursa katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Derse katılamadığınız zamanlarda eğitim danışmanlarımız sizi arayıp kaçırdığınız dersi hangi gün telafi edeceğiniz hakkında bilgi verir. Böylece hiçbir konuda eksik veya geride kalmazsınız.

Haziran ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları kamp fasiküllerimizle tekrar edersiniz.

Haftanın 6 günü 09:00 – 18:30 saatleri arasında istediğiniz zaman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir, bire bir alabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok satan DGS yayını Tasarı Yayınları’ndan tam 17 kaynak ! Kurs dönemi boyunca yaklaşık 30 bin soruluk 17 kaynak alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

Türkiye Geneli deneme sınavlarımıza 10 bin civarında kişi katılır. Böylece rakipleriniz arasında nerede olduğunuzu görür, buna göre çalışmalarınıza yön verirsiniz.

Dönem boyunca alacağınız kaynaklar sayesinde ÖSYM mantığıyla hazırlanmış farklı soru tarzlarını görür ve sınava tam anlamıyla hazırlanmış olursunuz.

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel program hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
3,0
%0 %0 %100 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
4,0
%50 %0 %50 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
2,5
%0 %0 %50 %50 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
3.7
Ayşe A.
22.04.2019
İzmir meslek yüksek okulunda okuyorsanız her yerde reklamlarını görebilirsiniz. Hatta Dgs sınav günleri ponpon kızlarla Dokuz Eylül Tınaztepe girişinde sizi karşılarlar:) Benimle birlikte giden çok arkadaşım var. Çok kalabalık olduğu için sorun oluyor ve talepler de fazla olunca yerine getirmekte zorlanıyorlar. İdare ilk kayıtta gösterdiği güler yüzü her zaman göstermiyor.
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
2.7
Muhammet Y.
22.04.2019
Netleri çok farklı olan öğrenciler aynı sınıfa konuldu, bazı kaynaklar bizlere satıldı. KPSS çift yıl olması dolayısıyla tıklıkm tıklımdı. Boş bulduğumuz yere geçip çalışıyoruz ve bizi sonra biri gelip çıkartıyordu. Zaten bu yıl iyice dağılmışlar
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
Konum
Tasarı Akademi Hakkında

Tasarı Eğitim Kurumları 1984 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurularak Türkiye’de eğitimin öncüsü olmak yolunda ilk adımını atmıştır. Geçmişten günümüze Ön Lisans, Lisans ve Lisans Üstü olmak üzere birçok öğrenciyi hedeflerine ulaştırmak konusunda büyük başarılara imza atmıştır.

Türkiye’nin ilk DGS, ilk ALES kursunu açan ve giderek artan başarı oranıyla günümüze dek eğitimlerini sürdüren nadir bir eğitim kurumudur. Gelişim ve değişimin öncüsü olmak adına eğitim sistemini sürekli güncelleyen ve başarıda daima daha fazlasını isteyen kurum kimliği başarıya ulaşmada en büyük ölçüt olmuştur.

Tasarı Eğitim Kurumlarına olan ilgi ve yoğun talebin karşılanabilmesi adına farklı il ve ilçelerde şubeler açılmaya başlanmış ve günümüzde 3 büyük şehirde olmak üzere 12 şubeden oluşan bir eğitim ağı oluşturulmuştur. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerde şubeleri bulunan Tasarı Eğitim Kurumları her yıl 2000’e yakın ön lisans öğrencisine Dikey Geçiş Sınavı aracılığıyla Türkiye’nin en seçkin üniversitelerini kazandırmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi gibi eğitim anlamında markalaşmış ve öğrencilerine değer katan üniversitelerin her yıl %80 kontenjanını Tasarı Akademi öğrencileri doldurmaktadır.

Tasarı Eğitim Kurumları son 10 yılda Dikey Geçiş Sınavında 12 Türkiye birincisi çıkararak başarının tesadüf olmadığını ve öğrencilerinin başarılı olmalarında büyük pay sahibi olduğunu her sınavda kanıtlamıştır. Hedef Başarıysa Adres Tasarı sloganını tüm alanlarda benimsemiş ve eğitimde başarıya ulaşmak için her engeli kolaylıkla aşmıştır. Öğrencilerin eğitiminde kalıplaşmış anlatımları geride bırakarak günümüz şartlarına uyum gösteren, teknolojinin imkânlarını kullanan, yeni neslin taleplerine ve beklentilerine ayak uyduran yapısıyla birçok eğitim kurumuna hem yönetim hem de eğitim açısından örnek teşkil etmiştir.

34 Yıllık tecrübeye sahip olan Tasarı Eğitim Kurumları, köklü bir kurum kimliği kazanması ve her çevrede eğitim açısından takdir toplamasıyla öğrencilerine gelecekteki hedeflerine ulaşmada öncülük görevine devam etmektedir.

Adres
İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No:8 Kat:5 Çankaya/İzmir (Eski İtfaiye Durağı Yanı)
Telefon
2324841384
E-Mail
info@izmirtasari.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard

Notice: Undefined index: popupgosterim in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 2

Notice: Undefined index: arama in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 3