Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi
İSTANBUL/BEYOĞLU
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Sen De Yapabilirsin!

2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Türk Patent Kurumundan isim hakları tescil edilmiş olan ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sanat merkezimize sizleri de davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz;
 

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

Bakanlık, eğitim kurumlarında öncelikle fiziksel koşulların eğitime elverişli olmasını sağlamakla yükümlüdür. 
devamını oku...

Fiyat Politikası

Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.
 

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.
 

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.  
 

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.
Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi Özel Gitar Kursu
Özel Gitar Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Gitar Kursu

Gitar Dersi

 

Gitar çalmak istiyorsunuz ve iyi bir gitar kursu arayışı içersinde misiniz? O zaman gitar kursu veren kurumlar arasında iyi bir yere sahip olan Taksim Sanata hoşgeldiniz. Aşağıda yazımızda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya ve konu ile ilgili bilgilendirmeye çalıştık.
Gitar eğitimi almaya başlamadan önce bimeniz gereken unsurlar vardır. Örnek olarak gitarin kendi içinde bir çok dallara ve farklı enstrümanlara ayrıldığını bilmek gerekir. En yaygın gitar çeşitleri klasik gitar, Akustik gitar, Bas gitar ve Elektro gitar dır.
Doğru seçim yapabilmeniz için dinlediğiniz müzik çeşidi ve çalmak istediğiniz müzik Tarzını belirlemeniz gerekir. Klasik gitar temelde yer alır ve birçok müzik tarzıini icra etme kapasitesi var.
Akustik gitar eğitimi ile klasik gitar dersleri arasındaki farklılıkları şöyle açıklayabiliriz; Klasik gitar dersi sırasında öğrenciler Flamenco, Pop ve klasik müzik eğitimlerine yönelik çalışmalar yaparken Akustik gitar eğitimi daha çok; Rock ve Jazz müzik üstüne kuruludur. Diğer yandan Akustik gitarın ilk üç teli çeliktir ve pena kullanılması gerkir. Bundan dolayı metalik bir tona sahiptir. Klasik gitar dersi sirasında sağ el teknikleri parmakların kullanılmasından dolayı zenginlik gösterir ve öğrenciler Arpej ve çeşitli ritim formlarını öğrenir. Bunlar dışında iki enstrüman arasında gövde ve klavye şekilleri de farklılık gösterir.
Elektro gitar dersi almak isteyen bir öğrencinin Amfi edinmesi gerekmektedir. Elektro gitar eğitimi sırasında pena kullanılır. Akor yapıları akustik gitar ve Klasik gitar eğitimine göre farklılık gösterir. Metal, Rock ve Jazz formları elektro gitar derslerinin müfredatında daha çok yer bulur. Elektro gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerin derslere başlamadan önce uzman görüşü alarak döğru enstrüman edinmeleri tavsiye ediyoruz. Çünkü elektro gitar da kendi içinde farklı guruplara ayrılır. Örnek olarak Metal müzik çalmak isteyen ve Jazz müzik icra etmek isteyen öğrencilerin gitarları farklıdır.
Bas gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerin iyi bir armoni eğitimi almaları şarttır. Bas gitar çalan birinin, yapılan müziğin temel seslerini çalmak ile hukumlu olduğundan, Müziğin temel yapı taşları hakkında gerekli bilgiye sahip olması gerekir. Bas gitar dersleri sırasında öğrencilere sağ el teknikleri ve farklı vuruş teknikleri eğitimi verilir.
Bünyemizde bütün gitar dersleri özel olarak konusunda uzman eğitimler tarafından verilmektedir. Gitar dersleri birebir özel olarak işlenir. Gitar eğitiminin saat ve günleri sizlerin ve eğitmenlerin ortak belirledikleri zamanlarda belirlenir. Gitar dersi almak isteyen öğrencilerin verilen teknikleri evde çalışarak pekiştirmeleri gerekmektedir. Biraz ilgi, alaka ve çalışma ile herkes bu büyülü enstrümanı öğrenebilir. 
Bizleri ziyaret ederek en uygun gitar çeşidini seçmek konusunda yardım alabilirsiniz. Bu doğrultuda Gitar dersleri için başlattığımız ücretsiz 1 ders kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. 
2006 yılında hizmete giren Taksim sanat müzik eğitim merkezi, Hedeflerine her gün daha fazla yaklaşmaktadır. Bu hedefler arasında Türkiye'nin en başarı müzik kursları arasında yer almak ve başarılı öğrenciler yetiştirmek yer alıyor. Günden güne artan öğrenci portföyümüz ve konservatuar giriş sınavlarında dikkate değer başarılar elde etmemiz, Artı motivasyon ile yola devam etmemize destek veriyor. Çok değerli müzisyenler ile çalışarak kalitemizi üst seviyelere taşıdık ve samimi aile ortamımız ile gerçek bir aile oluşturduk. Taksim sanatta hiç bir zaman maddiyat ilk sırada yer almamıştır. Sanat ve para, birbirleriyle uyumlu kavramlar değildir. Öyle ki birini seçmeniz ötekisinden feragat etmenize neden olur. Bu sebeple kayıtlar sırasında öğrencilere senet imzalatmıyoruz ve devam zorunluluğu getirmiyoruz. Müzik; Severek, isteyerek ve emek vererek öğrenilebilir. Doğru eğitmen ve doğru yöntemler ile öğrenciler başarılı ve hızlı bir müzik eğitimi alabilir ve devamlılıkları artar. 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi Özel Klarnet Kursu
Özel Klarnet Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Klarnet Kursu

Klarnet Dersi

Klarnet dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak;ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte,müzik teorisi eğitimi (solfej,armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız.Ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler , uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir. Klarnet dersleri kişiye özel olarak uygulanır. Klarnet dersi veren eğitmenlerimiz konservatuar mezunu ve konusunda uzman kişilerdir.Çocuklara Klarnet eğitimi vermekteyiz ve bireylerin Klarnet dersi için başlama yaşı en az sekizdir. Klarnet kursu almak isteyen öğrenci adayları kurs ücretlerini internet sitemizden görebilir, soruları için bizimle irtibata geçebilirler. Haftanın her günü, çalışma saatlerimiz 09:00 ile 21:00 arasındadır. Enstrüman ihtiyacı olan öğrencilere, Klarnet satışı sunmaktayız. Detaylı Klarnet fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Klarnet Dersleri Bahçeşehir Şubemizde Başlamıştır.Taksim sanat olarak, ilkeli eğitim anlayışı, bay ve bayanlardan oluşan uzman eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden, çocuklara, yetişkinlere kısacası bütün sanat severlere hizmet sunma amacındayız.“Sen de yapabilirsin”diyor ve bizimle çalışmanın avantajlarını şöyle sıralıyoruz:
Dersliklerin standartların üstünde konforlu ve ihtiyaçların tümünü karşılar nitelikte olması.
-Ders saatlerinin imkanlar dahilinde;öğrencilerin tercihlerine göre belirlenebilmesi.
-Bireysel olarak ders verenlere kıyasla, öğretmenlerimizin konservatuar mezunu olması.
-Kursumuzda çalışma Amaçlı enstrüman bulunması. 
-Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
-Sözleşme,senet ve kredi kartından toplu ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi Özel Saksafon Kursu
Özel Saksafon Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Saksafon Kursu

Saksafon Dersi

saksafon dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak;ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte,müzik teorisi eğitimi (solfej,armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız.Ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler , uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir. saksafon dersleri kişiye özel olarak uygulanır. saksafon dersi veren eğitmenlerimiz konservatuar mezunu ve konusunda uzman kişilerdir.Çocuklara saksafon eğitimi vermekteyiz ve bireylerin saksafon dersi için başlama yaşı en az ondur. saksafon kursu almak isteyen öğrenci adayları kurs ücretlerini internet sitemizden görebilir, soruları için bizimle irtibata geçebilirler.Saksafon Dersleri Bahçeşehir Şubemizde Başlamıştır.Tüm branşlarla ilgili bay veya bayan öğretmen seçme şansınız vardır. Haftanın her günü, çalışma saatlerimiz 09:00 ile 21:00 arasındadır. Enstrüman ihtiyacı olan öğrencilere,saksafon satışı sunmaktayız. Detaylı yan saksafon fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. saksafon bakım ve tamirat hizmeti sunmaktayız.Taksim sanat olarak, ilkeli eğitim anlayışı, bay ve bayanlardan oluşan uzman eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden, çocuklara, yetişkinlere kısacası bütün sanat severlere hizmet sunma amacındayız.“Sen de yapabilirsin”diyor ve bizimle çalışmanın avantajlarını şöyle sıralıyoruz:
-Ders saatlerinin imkanlar dahilinde;öğrencilerin tercihlerine göre belirlenebilmesi.
-Bireysel olarak ders verenlere kıyasla, öğretmenlerimizin konservatuar mezunu olması.
-Kursumuzda çalışma Amaçlı enstrüman bulunması. 
-Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
-Sözleşme,senet ve kredi kartından toplu ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi Özel Çello Kursu
Özel Çello Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Çello Kursu

Çello Dersi

Çello dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak;ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte,müzik teorisi eğitimi (solfej,armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız.Ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler , uygunluk dahilinde karşılıklı belirleyebilmektedir. Çello dersleri kişiye özel olarak uygulanır. Çello dersi veren eğitmenlerimiz konservatuar mezunu ve konusunda uzman kişilerdir.Çocuklara Çello eğitimi vermekteyiz ve bireylerin Çello dersi için başlama yaşı en az Beşdir. Çello kursu almak isteyen öğrenci adayları kurs ücretlerini internet sitemizden görebilir, soruları için bizimle irtibata geçebilirler. Tüm branşlarla ilgili bay veya bayan öğretmen seçme şansınız vardır. Haftanın her günü, çalışma saatlerimiz 09:00 ile 21:00 arasındadır. Enstrüman ihtiyacı olan öğrencilere, Çello satışı sunmaktayız. Bahçeşehir Şubemiz Açılmıştır.Detaylı Çello fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çello bakım ve tamirat hizmeti sunmaktayız.Taksim sanat olarak, ilkeli eğitim anlayışı, bay ve bayanlardan oluşan uzman eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden, çocuklara, yetişkinlere kısacası bütün sanat severlere hizmet sunma amacındayız.“Sen de yapabilirsin”diyor ve bizimle çalışmanın avantajlarını şöyle sıralıyoruz:
Dersliklerin standartların üstünde konforlu ve ihtiyaçların tümünü karşılar nitelikte olması.
-Ders saatlerinin imkanlar dahilinde;öğrencilerin tercihlerine göre belirlenebilmesi.
-Bireysel olarak ders verenlere kıyasla, öğretmenlerimizin konservatuar mezunu olması.
-Kursumuzda çalışma Amaçlı enstrüman bulunması. 
-Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
-Sözleşme,senet ve kredi kartından toplu ödemeler gibi uygulamaların olmaması.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Taksim Sanat Müzik Eğitim Merkezi Hakkında

Sen De Yapabilirsin!

2005 yılında hizmete giren Taksim sanat, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosu ile kalitesinden ödün vermeden sanatseverlere hizmet sunmaktadır. Türk Patent Kurumundan isim hakları tescil edilmiş olan ve Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sanat merkezimize sizleri de davet ederek “Sen de yapabilirsin” diyor ve nedenlerini şöyle sıralıyoruz;
 

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

Bakanlık, eğitim kurumlarında öncelikle fiziksel koşulların eğitime elverişli olmasını sağlamakla yükümlüdür. 
devamını oku...

Fiyat Politikası

Ücretlerin genel piyasa ortalamasının altında olması.
Sözleşme,senet ve kredi kartından dönemlik peşin ödemeler gibi uygulamaların olmaması.
 

Kaliteli Eğitim Kadrosu

Konservatuar mezunu ,konusunda uzman eğitmenlerin kadroda yer alması.
 

Müzik Aletleri Satın Alma, Bakım Ve Kullanım

Öğretim görevlilerimizin görüşleri alınarak bir çok müzik aletini bünyemizde barındırarak öğrencilerin yanlış alet alımlarını asgari seviyelere indirilmesi. Bir çok endtrümanın tamiratı kurumumuzda ücretsiz olarak yapılması. Bünyemizde bulunan bir çok müzik aleti sayesinde öğrencilerin enstrüman taşımak zorunda olmaması.  
 

Samimiyet

Kısacası ticari kaygıların dar boğazında sıkışmadan aile ortamı içersinde öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte büyük bir aile oluşturduk.
Yenilikçi düşünce tarzımızla sektöre bir çok yenilik kattık.bu uygulamaların son örneği olan online eğitim türkiye'de ilk defa hizmete girmiştir.katkılarından dolayı tüm Taksim sanat dostlarına şükranlarımızı sunarız.

Adres
Hüseyin Ağa Mahallesi Balık Pazarı Dudu Odaları Sokak No:8 Kat:1-2-3 Balık Pazarı Girişi Migrosun Üstü, 34435 Beyoğlu-İstanbul.
Telefon
0212 244 47 17
E-Mail
info@taksimsanat.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard