Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Özel Çiğli Uygar Çocuk Anaokulu
Özel Çiğli Uygar Çocuk Anaokulu
İZMİR/ÇİĞLİ
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
Özel Çiğli Uygar Çocuk Anaokulu Anaokulu Kreş
Anaokulu Kreş
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Anaokulu Kreş

Uygar Çocuk Anaokulları olarak 1999’dan beri çocuklarımızın mutluluğunu amaçlarıyoruz. Kendilerine güvenen, hayal kurmayı bilen, hayatta amaçları zor olsa bile, karşılarına çıkan zorluklarla başedebilecek gücü kendinde bulan bireyler yetiştirmek istiyoruz. Hayatın ilk 6 yılının öneminin farkındayız. Bu dönemde, aileden sonra en önemli görevin okula düştüğünün de farkındayız.  Bu görevi hakkıyla yerine getirmek için; Başarı kavramını sorguluyoruz.

Bize göre başarı, çocuklarımızın kendilerine dayatılanı değil hayallerindeki hayatı yaşayabilmeleridir. İstiyoruz ki, bizim çocuklarımız, diledikleri o hayatı yaratabilecek gücün içlerinde olduğunun farkına varsınlar.

Hayatta mutluluk ve başarının yüksek zekadan değil, duygusal zekadan geçtiğinin farkındayız. Kendi duygularının farkında olmayan bir kişinin kendinden kopuk olduğunu, bunun acısını içten içe çektiğini biliyoruz. İstiyoruz ki, bizim çocuklarımız her türlü duygunun farkına varsınlar, hem kendilerinin hem de empati kurarak başkalarının Ve bu duygulardan utanmasınlar. Hissettiği duygudan utanmak, kişiyi kendine yabancılaştırır. Mutluluğu, kızgınlığı, sevgiyi yaşayan ve bu duygularını olumlu olarak ifade edebilen çocuklar yetiştiriyoruz. Amacımız, bir sorunla karşılaştıklarında enerjilerini ve zamanlarını şikayet etmeye değil çözüm üretmek için kullanmaları. Tam da bu yüzden, bizler çözüm üretmek yerine, “bu durumda ne yapmayı düşünüyorsun?” diyerek  sorumluluğu onların almalarını sağlıyoruz.

Kadın-erkek eşitliğine inanıyoruz. Kulede oturup kendisini kurtaracak prensi bekleyen değil içindeki kahramanın farkında olan kız çocukları, cesur görünmek için duygularını gizleyen değil, özgürce ağlayabilen, yemek yapmaktan gocunmayan erkek çocukları yetiştirmek istiyoruz.

Ezbere değil doğal olandan yanayız. Ne söyleyeceklerini dikte etmek yerine, kendilerinin karar vermesini istiyoruz.

Çevre bilinci yüksek insanlar yetiştirmek istiyoruz. Doğadan korkmak yerine onun sunduğu güzelliklerin farkına varsın, doyasıya yaşasınlar ki, büyüdüklerinde bu güzellikleri korusunlar.

Din, dil, ırk ayırt etmeksizin insanı sevsinler istiyoruz. Başkalarını sevmek, başkalarına saygı duymak ve değer vermek içinse kişinin önce kendisini sevmesinin, kendisine saygı duymasının ve değer vermesinin gerektiğinin farkındayız. İşte bu yüzden, yapabildikleriyle, yapamadıklarıyla kendini olduğu gibi kabul eden, kendileriyle barışık, özsaygısının ve özdeğerinin farkında olan mutlu bireyler yetiştirmek istiyoruz.

Uygar Anaokulları olarak bizim işimiz “çocuk” deyip geçmek değil. Fikirleri, istekleri ve duygularıyla bir birey olarak onlara saygı duymak. En büyük değerimiz, onları sevdiğimizi, onlara değer verdiğimizi ve yapabilecekleri konusunda onlara güvendiğimizi çocuklarımıza gösterebilmek. Geleceğimizin onlara bağlı olduğunu biliyoruz ve saygı, sevgi, aydınlık dolu bir gelecek istiyoruz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Özel Çiğli Uygar Çocuk Anaokulu Hakkında
Adres
Aydinlik Evler Mah. 6783 Sok. No:45 Çiğli-İzmir
Telefon
0232 370 8404
E-Mail
info@uygarcocukanaokulu.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard