Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Oxford Street Bakırköy Şubesi
Oxford Street Bakırköy Şubesi
İSTANBUL/BAKIRKÖY
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
Oxford Street Bakırköy Şubesi İngilizce Kursu
İngilizce kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran İngilizce kursu eğitimimizde her bir kur için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görürsünüz. İngilizce eğitiminiz boyunca Traveller (H.Q. Mitchell), Headway (Oxford), Business Vision (Oxford), Official Examination Papers From (CAMBRIDGE), Cambridge Preparation for the TOEFL Test (CAMBRIDGE), Building Skills for Proficiency (Cesur Öztürk), A Systematic Approach to YDS (Cesur ÖZTÜRK)  referanslı ana kitaplarımız, ana kitaplarımıza ek olarak çalışma kaynakları.

Türkiye’nin en başaralı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle OSE’ den kaliteli İngilizce kursu-eğitimi alırsınız.

Birçok kişi İngilizce öğrenmek ve var olan İngilizce dil bilgisini geliştirmek için farklı metodlara, İngilizce eğitimi veren kurslara ve özel dil okullarına başvurur. Bu iş sizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Oysa;

-OSE- sizi bu anlamda BAŞARIYA ulaştırır…  Çünkü;

OXFORD STREET ENGLISH, Türkiye’ye yabancı dil eğitiminde yeni bir soluk getirdi… Ve… Klasik methodu interaktif hale getirdi “ACTIVE METHOD”

Türkiye’ye “ACTIVE METHOD” eğitim sistemini getiren ilk yabancı dil okulu OXFORD STREET ENGLISH’ dır.

Peki “ACTIVE METHOD” eğitimi Nedir?

Bu Method -OSE- Portföyündeki tüm dillerdeki (İngilizce kurs eğitimleri, Almanca kursu eğitimleri, Fransızca kursu eğitimleri, Rusça kursu eğitimleri, Arapça kursu eğitimleri, İspanyolca kursu eğitimleri, İtalyanca kursu eğitimleri, Türkçe kursu eğitimleri, Japonca Kursu eğitimleri, Japonca kursu eğitimleri, Çince kursu eğitimleri ve Aile Birleşimi eğitimleri) için geçerlidir.

Öğrencilerin alışıla gelmiş ve sıradan bir eğitimden çok farklı olarak sınıf içerisinde herkesin eşit olarak derse katılımını sağlar.

İster grup dersi olsun, ister özel ders olsun parmak kaldırıp söz isteme sistemi olmaksızın her öğrencinin derse katılması sağlanır ve bu durum bir zaman sonra öğrencinin kendine olan güvenini sağlanarak, yaptığı eylemin reflekse dönüştürür.

-OSE- (ACTIVE METHOD) gramer başlıklarının çok fazla öne çıkmasından ziyade bilginin kullanılabilirliğini ele alır. Bu da defalarca öğrenciye sunulan soru-cevap tekrarı ile Türkçe düşünmeden öğrendiği dilde ki kalıpları kullanarak gerçekleşir. Biz kendi dilimizi nasıl ailemizden dilbilgisi olmaksızın öğrendiysek Aktive Method’da aynı şekilde kalıcı bir bilgiye ulaştırır. Buna literatür de “Ana dil eğitim tekniği” de denmektedir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Oxford Street Bakırköy Şubesi Almanca Kursu
Almanca Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Almanca Kursu

OXFORD STREET Dil okulları olarak Almanca dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemizle, ana dili Almanca olan Türk ve yabancı uzman öğretmen kadromuzla sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dünya genelinde 40 ülke ve 150 milyon’a yaklaşık kişi Almanca konuşuyor. Avrupa konseyinin yürürlükteki üç dilinden birisi ve Avrupa Birliğinin 23 dilinden birisi Almancadır. Almanca İngilizceden sonra internetin ikinci resmi dili olarak kabul görür.

Avusturya, İsviçre, Belçika, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Lüksemburg Almanca’ yı resmi dil olarak kullanıyor. Almancanın konuşulduğu diğer ülkeler: Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Fransa, İsrail, İtalya, Kazakistan, Namibya ve Amerika.

Türkiye’de de birçok okulda ilköğretim, lise ve üniversitelerde Almanca ilk dil olarak öğretiliyor. Diğer Avrupa ülkelerine kıyasla Türklerin en yoğun olduğu ülkelerin başında Almanya geliyor.

Bugüne kadar Oxford Street Dil Okullarından Almanca kursu eğitimi alan öğrencilerimize Almanca konuşturduk ve “Aile Birleşimi Kursu” alan birçok öğrencimizi başarılı puanlarla Almanya’ya eşlerinin yanına yolcu ettik.

Öğrencilerimizi seviyelerine göre ayıran Almanca kursu eğitimimizde her bir Almanca kuru için geçerli olan, ister grup dersi olsun, ister özel ders olsun, teknolojik sınıflarımızda eğitim görürsünüz. Almanca eğitiminiz boyunca Schritte International referanslı ana kitaplarımız, ana kitaplarımıza ek olarak çalışma kaynakları.

Tüm Almanca eğitim seviyeleri için geçerli olan sözlü ve yazılı deneme sınavları yapılır. Deneme sınavlarının amacı; öğrencinin gelişimini izlemek, eksik yanlarını tespit etmek ve hedefleri doğrultusunda Almanca Dil eğitimini başarıyla tamamlamaları için, çözümler bulmak ve öğrenciye daha kaliteli bir Almanca Dil eğitimi hizmeti vermektir.

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinde eğitim görevlisi olarak çalışan profesyonel yerli ve yabancı öğretmenlerimizle OSE’ den kaliteli Almanca kursu alırsınız.

Birçok kişi Almanca öğrenmek ve var olan Almanca dil bilgisini geliştirmek için farklı metotlara, Almanca eğitimi veren kurslara ve özel Almanca dil okullarına başvurur. Bu iş sizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Oysa;

-OSE- sizi bu anlamda BAŞARIYA ulaştırır…  Çünkü;

“OXFORD STREET ENGLISH, Türkiye’ye yabancı dil eğitiminde yeni bir soluk getirdi… Ve… Klasik methodu interaktif hale getirdi “ACTIVE METHOD”

Türkiye’ye “ACTIVE METHOD” eğitim sistemini getiren ilk yabancı dil okulu OXFORD STREET ENGLISH’ dır.

Peki “ACTIVE METHOD” eğitimi Nedir?

Bu Method -OSE- Portföyündeki tüm dillerdeki (Almanca kurs eğitimleri, İngilizce kursu eğitimleri, Fransızca kursu eğitimleri, Rusça kursu eğitimleri, Arapça kursu eğitimleri, İspanyolca kursu eğitimleri, İtalyanca kursu eğitimleri, Türkçe kursu eğitimleri, Japonca Kursu eğitimleri, Japonca kursu eğitimleri, Çince kursu eğitimleri ve Aile Birleşimi eğitimleri) için geçerlidir.

Öğrencilerin alışıla gelmiş ve sıradan bir eğitimden çok farklı olarak sınıf içerisinde herkesin eşit olarak derse katılımını sağlar.

İster grup dersi olsun, ister özel ders olsun parmak kaldırıp söz isteme sistemi olmaksızın her öğrencinin derse katılması sağlanır ve bu durum bir zaman sonra öğrencinin kendine olan güvenini sağlanarak, yaptığı eylemin reflekse dönüştürür.

-OSE- (ACTIVE METHOD) gramer başlıklarının çok fazla öne çıkmasından ziyade bilginin kullanılabilirliğini ele alır. Bu da defalarca öğrenciye sunulan soru-cevap tekrarı ile Türkçe düşünmeden öğrendiği dilde ki kalıpları kullanarak gerçekleşir. Biz kendi dilimizi nasıl ailemizden dilbilgisi olmaksızın öğrendiysek Aktive Method’da aynı şekilde kalıcı bir bilgiye ulaştırır. Buna literatürde “Ana dil eğitim tekniği” de denmektedir.

OSE’ de Genel Almanca Kursları 6 seviyeden oluşur. Her bir seviye 60 saattir.

A1/A2 Temel Başlangıç Seviye

B1/B2 Orta Seviye  

C1/C2 İleri Seviye

 

İLK SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/A1 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

Almanca’ ya yeni adım atacaklar, daha önce Almanca eğitimi almamış ya da Almancası zayıf olan öğrenciler için geçerli olan A1 seviye OSE- Almanca kursu, Almanca öğrenim sürecinin ilk adımıdır.  

 –OSE- olarak biz bu kura A1 seviyesine “Almanca dil kültürüyle tanışma diyoruz.”

OSE’ de başlangıç Almanca kursu ilk seviyesinden itibaren öğrencilere Almanca düşünme becerisi aşılanır ve ilk dersten itibaren öğrenciler Almanca düşünmeye başlar.

-OSE- ile Almanca kursu A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda temel zamanları ve kalıplarını, temel cümle yapılarını öğrenir, Almanca’ da çok sık kullanılan sözcükleri iyi anlarsınız. Günlük sosyal-iş hayatınızda basit diyaloglar gerçekleştirir ve kendinizi kısa kısa ifade etmeye başlarsınız. Bu seviyeyi bitirdikten sonra sosyal ve gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilirsiniz.

“Başlamak bitirmenin yarısıdır” diyor ve geleceğinizle buluşmak üzere sizi –OSE-‘ye Almanca eğitimine davet ediyoruz.

İKİNCİ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/A2 BAŞLANGIÇ SEVİYESİ

-OSE- ile Almanca kursu A2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, sosyal hayatınızda bilinen konular üzerinde bilgi alışverişi yapabilir, gündelik hayatın birçok alanında aile, alışveriş, arkadaşlar, eğitim gibi konularında kendinizi ifade eder, basit ve sık kullanılan deyimleri anlar konuşur ve yorumlamaya başlarsınız.

Almanca okuma-yazma-anlama ve konuşmada eksiklerinizi giderir ve Almanca dilini etkili kullanmaya başlarsınız.

ÜÇÜNCÜ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/B1 TEMEL SEVİYE

Biz –OSE- olarak B1 seviyesine “Bağımsız Dil Seviyesi” Diyoruz…

-OSE- ile Almanca kursu B1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda, Almanca dilini Okuma-Yazma-Anlama ve Konuşma da daha etkili, akıcı ve hatasız kullanmaya başlarsınız. Makale, hikaye ve gazete okuyabilirsiniz. Almanca DVD-TV’deki dizileri filmleri izleyebilir Alman kültürünü yaşayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinizde yardım almaksızın karşılaşabileceğiniz sorunları kendiniz rahatlıkla çözümlersiniz. Alışveriş, yemek ve meslek gibi konularda temel düşünceyi kavrarsınız.

DÖRDÜNCÜ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/B2 TEMEL SEVİYE

OSE’ den B2 seviyesinde Almanca kursu alan bir öğrenci artık Almanca düşünme ve konuşma pratiği kabiliyetini kazanmış olur.

-OSE- ile Almanca kursu B2 seviyesini başarılı bir şekilde tamamladığınızda;  Almanca  tartışmalara katılabilir, her konuda kişisel fikirlerinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Ana dili Almanca olan yabancılarla rahat diyaloglar kurabilirsiniz. İş anlaşmalarını sözlü yazılı rahat gerçekleştirir ve mülakatlara katılabilirsiniz.

Kariyer hedefi Almanca ile doğru orantılı olan öğrencilerin, hedefleri için attıkları adımın büyük bir kısmına başarıyla ulaşmış olur. Kariyerinize artık etkili bir şekilde Almanca dili ile devam edebilirsiniz.

Aynı zaman da Almanca filmleri, dizileri, belgeselleri ve müzikalleri Türkçe alt yazı olmaksızın keyifle izleyebilirsiniz. Tek başınıza seyahate çıkabilir, seyahatiniz boyunca OSE’ den almış olduğunuz Almanca kurs eğitimi doğrultusunda gittiğiniz ülkenin keyfini çıkartırsınız.

BEŞİNCİ SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/C1

Almanca kursunuzu -OSE- ile C1 seviyesini tamamladığınızda kariyerinizde artık diğer insanlardan “1” adım öndesiniz.

Almanca da tüm zamanları aynı anda etkili ve doğru kullanırsınız. Karışık cümle yapılarını ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. Aynı zamanda akademik sınavlara hazırlık seviyesindesinizdir. Yurt dışında ki toplantılara katılabilir ve seyahatiniz esnasında Almanca rehberleri de rahatlıkla anlarsınız.

ALTINCI SEVİYE ALMANCA KURS EĞİTİMİ/C2

-OSE-‘den alacağınız C2 Almanca kursu ile Almancaya tamamen hakimsiniz.

Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, yapılar ve bağlaçlar doğru  ve yerinde kullanılır.

C2 seviyelerindeki öğrencilerimiz ana dili Almanca olan yabancılarla rahatlıkla, dilediğince ve dilediği konularda rahat konuşabilir ve tartışabilir.

Uluslararası tüm platformlarda (kongre-fuar-sergi) Almanca dilini etkili, hızlı en üst seviyede ve tam ifadelerle kullanır.

Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan yazarsınız ve anlarsınız.

“Dil her zaman değişim içindedir”

Bundan sonra Almancanızı güncel tutmanız sadece size kalmıştır bu yolda da sizin yanınızdayız.

OSE ‘de dilediğiniz kadar yabancı hocalarla Almanca sohbet derslerine katılabilirsiniz. 

Almanca kursu eğitimlerini Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy ve Mecidiyeköy'deki şubelerimizden alabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Oxford Street Bakırköy Şubesi Rusça Kursu
Rusça Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Rusça Kursu

Oxford Street Dil Okulları olarak Rusça eğitimlerimizi, anadili Rusça olan tecrübeli eğitmenlerimizle yürütmekteyiz.Oxford Street Dil Okulları’nda dili öğrenmeniz için farklı çalışmalar yürütülür ve yabancı dil becerilerinizi geliştirmek amaçlanır.

Özellikle turizm ve ticaret alanında gitgide önemini artıran Rusça, Türkiye’de kaçınılmaz bir dil olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu artan talebi karşılamak ve Rusça öğrenmek isteyen öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmak için Oxford Street var gücüyle çalışmaktadır.

Eğitim Şekli

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 8-12 kişilik özel sınıflarımızda hizmet sunuyoruz.

 • Dersler alanında uzman Rus/Türk eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.
 • Ders materyalleri özel olarak eğitim kadromuz tarafından seçilir.
 • Ek çalışmalar (ödevler,alıştırmalar vs.) ile öğrencinin gelişimi hedef alınır.
 • Akıllı tahtalardan yararlanılarak, dersler interaktif bir ortamda işlenir.


Neden Rusça Öğrenmelisiniz?

Rus şirketlerinin Türkiye’ye, Türk şirketlerin de Rusya’ya olan yatırımları her gün artarken, çalışma dili olarak dünya resmi sıralamalarında 6.sırada yer alan Rusça büyük önem kazanmaktadır. Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğunun ortak dili olan Rusçayı, dünya üzerinde 255 milyon gibi ciddi bir rakamın konuşuyor olması, uluslararası alanlarda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermektedir. Siz de dilinizi geliştirmek, yeni bir dil öğrenmek ve daha kolay iş bulma imkanına sahip olmak için Yurtdışında Rusça dil kurslarına katılarak, kısa sürede Rusçaya hakim olabilir, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği olan bu dil ile ilgili alanlarda kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Gerek ihracat gerekse ithalatta, Türkiye’de birçok Rusça bilen donanımlı elemanlara ihtiyaç duyulması, bu dile artan rağbetin de ilk nedenleri arasındadır.

Oxford Street Rusça eğitim programımızda A1 seviyesi toplam 60 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Rusça Kursu eğitimlerini Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy ve Mecidiyeköy'deki şubelerimizden alabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Oxford Street Bakırköy Şubesi Fransızca Kursu
Fransızca Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Fransızca Kursu

“EĞİTİM BİR İNSANIN HAYATINI SOLUKSUZ KILAR”

ASLINDA SİZ FRANSIZCA BİLİYORSUNUZ

Fransızca’dan Türkçe’ye 5000’e yakın kelime geçtiğini biliyor muydunuz? Ve... Birçok İngilizce kelime Fransızca’dan İngilizce diline geçmiştir.

Diller biçimsel farklılıklar göstersede temel işleyiş bakımından birbirine çok benzerdir.

Fransızca yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğu için, ilk başlarda telaffuzunda biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe ve konuşma pratikleriyle Fransız kültürünün ve dil bilgisinin içine girdikçe çok seveceksiniz. Dünya üzerinde milyonlarca insan Fransızca’yı anadili olarak kullanmaktadır. Fransızcayı anadili olarak kullanan ülkeler arasında; Belçika, İsviçre, Kanada, İtalya, Lüksemburg, Birleşik Devletler ve Afrika yer alır. Fransa ve Türkiye arasında Turizm ilişkileri yoğun olması bakımından Dış Ticaret de Fransızca önemli diller arasındadır. Uluslararası organizasyonların ve diplomasinin dilidir Fransızca. Mimarinin, sanatın, tiyatronun, dansın ve mutfağın dilidir Fransızca.

-OSE- Genel Fransızca Eğitim Seviyelerimiz;

 • A1 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
 • A2 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
 • B1 Orta Seviye Fransızca Kursu
 • B2 Orta Seviye Fransızca Kursu
 • C Uzmanlık Seviyesi Fransızca Kursu

-OSE-‘den alacağınız her hangi bir seviye Fransızca Eğitim Kursu Avrupa Dil komisyonunda belirtildiği çerçevede ve standartlarına uygun profesyonel öğretmenlerimiz tarafından programlanmıştır.

-OSE-‘den alacağınız herhangi bir Fransızca kursu seviyesinde başarılı olan tüm öğrencilerimize Fransızca düzeyini belgeleyen sertifika verilir.

-OSE-‘den alacağınız Fransızca kursunuz boyunca tüm kurlar (A1-A2-B1-B2-C)  için geçerli olan Fransa’nın şehirlerinden tutun da Fransız yemeklerinden tatlılarına kadar, Paris modasından eğlence sektörüne kadar kaliteli ve kalıcı bir eğitim sizi bekliyor...

 

A1 FRANSIZCA KURSU

A1 seviyesi Fransızca eğitimine başlangıç yapacaklar için en önemli seviyesidir.

Ana dili Fransızca olan ve uzun yıllar Fransa’da yaşamış Türk ve yabancı profesyonel  öğretmenlerimizle -OSE-‘den kaliteli Fransızca kursu-eğitimi ve Fransızca eğitimine başladığınız ilk andan itibaren konuşma ve duyduğunu anlamaya yönelik bir Fransızca eğitimi alırsınız.

-OSE-‘den alacağınız A1 seviyesi Fransızca eğitiminizde, Fransızca’ya genel bir giriş yapılır. Fransızca gramer temellerini, Fransızca alfabeyi, sesli-sessiz harf telaffuzlarını ve ifade kalıplarını, olumlu olumsuz, basit cümle yapılarını ve günlük hayatınızda sıklıkla kullanacağınız diyalogları öğrenirsiniz.

-OSE-‘den alacağınız A1 seviyesi Fransızca kursunuzu başarıyla tamamladığınızda günlük basit diyalogları rahat gerçekleştirir, ailenizi, arkadaşlarınızı, mesleğinizi ve kendinizi ifade etmeye başlarsınız.

Kısaca Fransızca Eğitim Ders İçerikleri;

Alfabe

Tanımlılıklar

Kişi zamirleri

Gönderme Adılları

Zamanlar= Şimdiki zaman, Gelecek zaman, yakın gelecek zaman, yakın geçmiş zaman ve mişli geçmiş zaman

Olumlu olumsuz soru biçimleri

Kişi zamirleri ile ilgili cümleler

Özel cins isimler

Sıfatlar

Zarflar

Meslekler

Uyluklar

Ülkeler

 

A2 FRANSIZCA KURSU

-OSE-‘den alacağınız A2 Fransızca eğitiminiz A1 Fransızca eğitiminizin devamı niteliğidedir. Ana dili Fransızca olan Türk ve yabancı profesyonel öğretmenlerimizle -OSE-‘den kaliteli Fransızca kursu-eğitimi alırsınız.

A1 seviyesinde öğrenmiş olduğunuz konuları detayları ile pekiştirirsiniz. Derslerde Fransızca diyaloglar daha çok gerçekleştirilir. A2 seviyesi Fransızca eğitiminizde Fransızca atasözlerini, Fransızca deyimleri öğrenmeye başlar, gelecekteki ve daha uzak gelecekteki zaman kalıplarını, Fransızca varsayımları, ihtimalleri ve olayları şiirlerle, romanlarla, hikayelerle ve kitaplarla çalışır öğrenirsiniz. A1 seviye Fransızca kursumuzda olduğu gibi derslerin bir bölümü sanatsal tiyatrolar, piyesler, oyunlar ve şarkılarla pratik yaparak eğlenceli ve kalıcı bir ders programıyla gerçekleştirilir.

-OSE-‘den alacağınız A2 seviyesi Fransızca kursunuzu başarıyla tamamladığınızda Fransızca sözleri, paragrafları ve basit hikaye kitaplarını okuyabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade eder arkadaşlarınızı, ailenizi, mesleğinizi, hedeflerinizi ve günlük sosyal hayatınızda gerçekleşen durumları iyi/kötü karşınızdakine duygularla anlatabilecek düzeyde olursunuz. Korku, endişe ve panik hislerini cümleler içinde kelimeleri doğru kullanarak diyaloglar gerçekleştirir, tek başınıza seyahate çıkar ve seyahatiniz boyunca –OSE-‘den almış olduğunuz Fransızca eğitimi doğrultusunda kimsye ihtiyaç duymadan gittiğiniz ülkenin keyfini çıkartırsınız.

Kısaca Fransızca Eğitim Ders İçerikleri;

Alfabe

Tanımlılıklar

Bağlaçlar

Kişi zamirleri

Gönderme Adılları

Zamanlar= Şimdiki zaman, Gelecek zaman, yakın gelecek zaman, yakın geçmiş zaman ve mişli geçmiş zaman

Olumlu olumsuz soru biçimleri

Kişi zamirleri ile ilgili cümleler

Özel cins isimler

Sıfatlar

Zarflar

Meslekler

Uyluklar

Ülkeler

 

B1 FRANSIZCA KURSU

Fransızca derslerinden artık daha çok keyif alabileceğiniz Fransızca tüm kelimelerin telaffuzunda zorlanmayacağınız, Fransızca gramer, OKUMA, YAZMA, ANLAMA ve KONUŞMA’da iyi olduğunuz bir seviyedesiniz.

-OSE-‘den alacağınız B1 seviye Fransızca eğitiminizde Türk ve yabancı öğretmenlerle ders işlersiniz. Fransızca etken ve edilgen cümleler çok rahat kurarsınız. Noktalama işaretleri (Dictee) yazım kurallarını çok iyi öğrenirsiniz. Dinlemeye ve anlamaya yönelik diyaloglar rahat gerçekleştirirsiniz. Fransızca kitapları kolay okursunuz. Makaleler yazar röportajlar yapar ve anketler düzenleyebilirsiniz. Tüm Fransızca filmleri, dizileri ve müzikalleri Türkçe alt yazı olmaksızın keyifle izlersiniz. Kariyer hedefiniz doğrultusunda İş görüşmeleri yapabilir, konferans ve seminer organizasyonlarında, bayi toplantılarında rahatça Fransızca anlar ve konuşursunuz.

-OSE-‘den alacağınız B1 seviye Fransızca eğitiminizi başarıyla tamamladığınızda Fransız kültürünü iyi tanır, Fransayı çok iyi bilir ve Fransızca dil bilgisinde konuşma ve düşünme kabiliyetini tam anlamıyla kazanmış durumda olursunuz.

 

B2 FRANSIZCA KURSU

Fransızca Kursu B2 seviyesi kariyer, serbest meslek, doktora, lisans ve yüksek lisans seviyesidir.

-OSE-‘den alacağınız B2 seviyesi Fransızca eğitiminizi Türk ve ağırlıklı olarak yabancı öğretmenlerle ders işlersiniz.

-OSE-‘den alacağınız B2 seviyesi Fransızca eğitiminizde A1-A2-B1 seviyelerinde işlenen bütün konuları kısaca tekrar eder ve Fransızca gramerini derinlemesine öğrenirsiniz. Pasif cümle kalıplarını, karışık cümle yapılarını ve Fransızca dilini etkili kullanma methodlarını çok iyi kavrarsınız. Derslerde bol bol Fransızca konuşursunuz.

-OSE-‘den alacağınız B2 seviye Fransızca eğitiminizi başarıyla tamamladığınızda Türkiye’de ve yurt dışında Fransızca konuşulan bir çok ülkede çalışma imkanı bulabilirsiniz. Yurt dışı toplantılarına katılabilir ve resmi yazışmaları çok kolay gerçekleştirirsiniz. En karmaşık tartışmaları bile takip edebilirsiniz. Dilin kullanıldığı film, müzik, tiyatro, müzikal ve dizileri alt yazısız izleyebilirsiniz.

*Conversation KONUŞMA                         Çok İyi

*Ecrire YAZMAK                                         Çok İyi

*Lire OKUMAK                                           Çok İyi

*Ecouter DİNLEMEK                                  Çok İyi

*Dictee/Ortograpte YAZI DİLİ                    Çok İyi 

 

C FRANSIZCA KURSU

-OSE- olarak biz, Fransızca kursu C seviyesine “UZMANLIK SEVİYESİ” diyoruz.

-OSE-‘den alacağınız C seviyesi Fransızca kursu ile “AKADEMİK FRANSIZCA” KONUŞURSUNUZ.

Sıfat cümleleri, zarf cümleleri, emir cümleleri, isim cümleleri, olumlu olumsuz soru cümleleri, olumlu olumsuz yapılar, duygu ifadeleri ve bağlaçlar doğru ve yerinde kullanılır.

C seviyesindeki öğrencilerimiz ana dili Fransızca olan yabancılarla rahatlıkla, dilediğince ve dilediği konularda rahat konuşabilir ve tartışabilir.

Uluslararası tüm platformlarda (kongre-fuar-sergi) Fransızca dilini tam ve net ifadelerle etkili ve hızlı kullanırsınız.

Dilekçe, kartpostal, kartvizit, davetiye mektubu, CV hazırlama, önyazı yazma, iş başvuruları, SMS, mail ve çeviri... Akademik yazışmalar bilindiği üzere yazım dili olarak farklıdır. Makale ve akademik metinleri zorlanmadan anlar ve yazarsınız. Bundan sonra Fransızcanızı güncel tutmanız size kalmıştır bu yolda da sizin yanınızdayız. OSE ‘de dilediğiniz kadar yabancı hocalarla sohbet derslerine katılabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Oxford Street Bakırköy Şubesi İspanyolca Kursu
İspanyolca Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İspanyolca Kursu

İspanyolca Kursu

İspanyolca , Avrupa Birliği’nde İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir. Bu sebeple dolaylı yada dolaysız dünyadaki her ülkeden ilgi de önemli oranda artmaktadır. 2020 yılının ortalarına doğru her 100 amerikalının 40’ının ana dil olarak İspanyolca konuşacağı tahmin edilmektedir. Halihazırda ise ticari , politik gerekçelerle kullanılan dilleri çıkardığımızda İspanyolca, dünyada en çok konuşulan ikinci dil olma özelliği taşır. Bununla birlikte İspanyolca, bir çok asya ülkeside dahil çok sayıda ülkede zorunlu seçmeli yabancı dil konumuna gelmiştir. 

Neden İspanyolca Öğrenmeliyim ?

 • Dünyanın büyük bir bölümünde konuşulması nedeniyle bu dili ve kültürünü öğrendiğiniz andan itibaren ufkunuz genişleyecek ve daha fazla kültür , bilgi sahibi olacaksınız.
 • Üniversitelere giriş ve kabul anında yeterlilik oranınızı artırmak amacıyla öğrenmelisiniz.
 • Yabancı filmleri, müzik üstadlarını, festivalleri , çok sayıdaki sanat akımını, sporu takip edebilmek için fazlasıyla ihtiyacınız olacak.
 • Her ne sebeple olursa olsun yurtdışında seyahat ve eğitim görme amaçlarınız için hem yerine göre esas hedef, yerine göre de aracı olacaktır.
 • Latin Amerika, İspanya, Filipinler, Kuzey Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri’nde aktif olarak konuşulduğu için kültürlerarası ilişkileri anlama, yorumlama, ortak olma ve bambaşka dünyaları keşfetme şansını elinize alacaksınız.
 • İspanyolca sayesinde Türkiye’de ve Dünya’da iş bulma potansiyeliniz ve ücret oranınızın artması yönünden belirgin bir yükseliş olacaktır.

 

İspanyolca Orijinal Eğitim Seviyeleri Tanıtımı

 • Inicial – Başlangıç Seviyesi ( AB Normunda A1-1 olarak geçer )
 • Principiante – Başlangıç Üstü ( AB Normunda A1-2 olarak geçer )
 • Intermedionante 1 – Ön Orta Seviye ( AB Normunda A2-1 olarak geçer )
 • Intermedionante 2 – Tam Orta Seviye ( AB Normunda A2-2 olarak geçer )
 • Avanzado – İleri Düzey ( AB Normunda B1 olarak geçer )
 • Avanzado Superiormente ( AB Normunda B2 olarak geçer )

 

İspanyolca Avrupa Ortak Dil Kriterlerine Göre Seviye Tanıtımı


A1 : Öğrenciler günlük hayata dair kısa metinleri okuma-yazmayı öğrenirler. Kendini basitçe ifade edebilme, duygularını, düşüncelerini olumlu ve olumsuz paylaşabilme , ifade edebilme olanağı bulurlar. Selamlaşma, vedalaşma, bu arada geçen kişisel tanıtım konuşmaları, herhangi birini tanıtma ve tanıtılanı anlama, mektup yazma, herhangi bir konu ile alakalı basit bir makale ve düşünce yazısını okuyabilme yeteneği kazanırlar. Ve kendileri de bu tip yazılar yazar, kendilerini ifade edebilirler. Yön sorma ve yön tarifi yapabilme becerisi ve konaklama ve satın alma amaçlı turist ihtiyaçlı basit kalıpları konuşabilirler.

A2 : Bir konuşma da , diyalogda geçen geniş bir metnin ve sesin ana fikrini kavrayabilirler. Yaşadıkları ve hayatlarından geçen tecrübeleri, geçmiş anıları standart temeller üzerine oturtup anlatabilecek cümle kurma bilgisine ve yeteneğine sahiptirler. Bir reklamı, şarkıyı, diziyi ana hatlarıyla anlayabilme becerisi kazanırlar.Memnuniyet, memnuniyetsizlik, sevinç, duygu, öfke belirtmeleri yapabilirler ve bir gazete haberini, geniş şekilde anlayabilirler.

B1 : Artık öğrenciler öğrendiklerinin yanında bazı deyimleri ve dileklerini değişik halk dili ve resmi kalıplarla pekiştirebilirler. Her yönüyle dili anlayabilme, telefonda rahat bir şekilde yardımcı olabilme, mail ve buna benzer yazılı konuşmaları rahatça yapabilme yeteneği kazanırlar. Ayrıca bir fikiri reddetme ve karşı fikir üretme faaliyetinin üst düzey olarak kullanılabildiği seviyede bu seviyedir. Böylece öğrenci standart kullandığı ana diline iyice yaklaştığı bir dile sahip olmaya yakınlaşmıştır.

B2 : Çağdaş Latin Amerikalı ve İspanyol yazarların edebi eserlerini zorluk çekmeksizin okuyabilirler. Yabancılarla akıcı bir şekilde konuşurlar. Bir röportajı anlayabilme, güven veya güvensizliğini gösterebilme, bir tabloyu tasvir edebilme, reklam metni yazabilme, söylenenleri aktarabilme , edebi bir metni anlayabilme, bir hikayenin devamını hayal edip yazabilme, bir filmin bir sahnesinde geçen konuşmayı anlayıp devamını hayal edebilme, bir şarkının neden bahsettiğini anlayabilme, bir gazeteye hayal kırıklığını anlatan bir yazı yazabilme, mesleki bir karşılıklı konuşmayı anlama, mesleki bir teklife cevaben red mektubu yazabilme, bir forum tartışmasında belirtilen fikirleri anlayabilme ve cevaplama yeteneği kazanırlar.

C1 : Bu seviye var olmakla birlikte sadece mesleki kariyer amaçlı bir konu üzerine yönelme hedefli bir yapıdadır. Ayrıca Speaking dersleri şeklinde de C1 düzeyinden fayda sağlanabilir Bu tercihler tamamen öğrencinin talebine, dil yeteneğine göre belirlenir. Ülkemizde C1 seviyesinde İspanyolca çok fazla uygulanan bir seviye değildir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Oxford Street Bakırköy Şubesi Hakkında
Adres
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy / İSTANBUL
Telefon
2125432775
E-Mail
bilgi@oxfordstreetdilokulu.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard