Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Ortadoğulular Dil Kursları
Ortadoğulular Dil Kursları
ANKARA/ÇANKAYA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Hakkımızda

Ortadoğulular Kimdir?
Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim sektöründe önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir kurumdur. Ortadoğulular Dil Kursları kısa sürede kurumsallaşmayı başarmış ve eğitim alanında adını geniş çaplı bir kitleye duyurmuştur.
Eğitimci kurucuları ve genç, dinamik, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile günümüz iş ve özel hayat gerekliliklerini yerine getirebilecek kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş bir toplum oluşumuna destek olmaktayız. Ortadoğulular Dil Kursları olarak amacımız kurumumuzda eğitim alan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizceyi yazarak, anlayarak en önemlisi de konuşarak öğretmektir.
Ortadoğulular Eğitim Kurumları; bireysel eğitime verdiği önemle beraber toplumsal eğitime de önem vermektedir. Toplumumuzun gelişmiş milletler seviyesine gelmesi adına yaptığı çalışmalar ile büyük katkıda bulunmaktadır. Bireysel eğitimin yanında verdiğimiz kurumsal eğitim ile beraber kurumların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan eğitimler iş performansını artıracak şekilde düşünülmüştür.
Kurumumuza İlişkin Genel Özellikler
-Kurumumuzda İngilizce eğitiminin tüm seviyeleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilir.
-Eğitmenlerimiz, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur. Bölüm mezunu olan eğitmenlerimiz pedagojik formasyona sahiptir.
-Speaking eğitmenlerimizin tamamı native speaker’dır ve bu eğitmenlerin dünya çapında ingilizce eğitmenliği yapabilir sertifikaları mevcuttur. (CELTA,DELTA,TESOL)
-Sınıflarımız 12-16 kişiliktir.
-Dersliklerimiz eğitime uygun genişlik ve donanıma sahiptir.
-Tüm eğitim materyalleri kurumumuzca ücretsiz temin edilir.
-Devam ve devamsızlık, sınav takibi, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi, ödev takibi günlük olarak yapılır.
-Öğrencilerimiz etüt – telafi, özel ders, program saatleri konusunda öğrenci işleri tarafından bilgilendirilir.
-Öğrencilerimizin her seviyede toplam ders saatinin %10 u kadar ücretsiz telafi dersi hakkı bulunur. Öğrencilerimiz, öğrenci işleri ile iletişime geçerek, öğretmeninin de yönlendirmesiyle uygun gün ve saatte dersini telafi edebilir.
-Öğrencilerimizin devamsızlığı toplam ders saatinin %10’unu geçemez.
-Her seviyede 2 ana sınav uygulanır. Bu sınavların ortalaması 100 üzerinden 70 olmalıdır. Bu koşulu sağlayan öğrencilerimiz, bir üst seviyeye geçmeye hakkı kazanır.Her seviyede 20 saatlik bir konuşma (speaking) programına katılım zorunludur. Öğrencilerimiz, isterlerse konuşma yeteneğini geliştirmek üzere farklı gün ve saat seçenekleri bulunan ve seviyelere uygun olarak oluşturulmuş serbest gruplarda da ders alabilir.
-Seviyeler arasında maksimum 2 haftalık dinlenme süresi bulunur.
-Kurumumuz MEB’e bağlı olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz eğitim aldığı seviyelere uygun olarak MEB İngilizce Katılım Sertifikasını almaya hak kazanır.
-Kurumumuz 7 katlı müstakil bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Ulaşım açısından son derece rahat bir konumdadır. Tek girişi bulunan ve güvenlik kameralarıyla 7/24 izlenen güvenli bir eğitim kurumudur.


Misyonumuz
Verdiğimiz kaliteli eğitim ve sayısız olanaklar doğrultusunda öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına hem bireysel hem de kurumsal hedeflerine ulaşmada en büyük katkıyı sağlamaktayız.

Vizyonumuz
Bireysel ve kurumsal verdiğimiz eğitim hizmetleri ile beraber uzun vadeli kullanabilecekleri bilgiler üzerine dayanan güvenilir öncü bir eğitim kurumu olarak eğitim öğretim hayatının içerisinde yer almaktayız. Ortadoğulular Dil Kurslarında her zaman işini en iyi şekilde yapanlar ile çalışan, yeniliklere açık, verimli eğitime öncelik veren, sürekli kendini geliştiren dinamik bir kurumdur.

Neden Ortadoğulular
-Kurucuları eğitimcidir.
-Yabancı ve Türk öğretmenden oluşan en iyi üniversitelerden ve ilgili bölümlerden mezun bir kadroya sahiptir.
-Kısa zaman içerisinde kaliteli eğitim verilmektedir.
-Sınıflarda en fazla 16 öğrenci yer almaktadır.
-Öğrencilere %100 başarı garantisi sunulmaktadır.
-Uyguladığımız speaking dersleri ile beraber öğrencilerimiz akıcı bir şekilde İngilizce konuşur hale gelmektedir.
-Her öğrencimiz için limitsiz speaking dersleri ve her kur için özel ders niteliğinde etüt imkanları, öğrencilerimizin isteğine göre kayıt dondurma hakkı, koşulsuz devir hakkı,eğitimi değişim hakkı, eğitim sonunda sertifika hakkı sağlıyoruz.
-Ortadoğulular Dil Kurslarında Genel İngilizce, İlköğretim İngilizcesi, Lise İngilizcesi, üniversite hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS ve YKS-DİL sınavlarına hazırlık esnasında en iyi eğitimler verilmektedir.
-Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim alanındaki tecrübesi ile gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir kurumdur.
-Ortadoğulular Dil Kurslarını tercih ederek başarıyı garantileme sırası sizde...

Ortadoğulular Dil Kursları Çocuklar İçin İngilizce Kursu
Çocuklar İçin İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuk İngilizcesi

Çocuklar için İngilizce eğitiminin önemini bilen kurumumuz ilk ve ortaokul seviyesindeki çocuklara genç yaşta İngilizce öğrenmenin avantajını sunmaktadır. Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki Ortadoğulular Dil Kurslarında çocuklarınızın alacağı dil eğitimi sayesinde hem eğlenerek  hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanmalarını sağlamaktayız. Özel aktivite sınıflarımız ile birlikte eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretiyoruz. En az 10 en fazla 16 kişiden oluşan sınıflarımızda çocuklarınız neredeyse özel okul seviyesinde eğitim öğretim görmektedir. Okutulan kitaplar, verilen kaynaklar özel okullarda okutulan piyasada tanınmış kitaplar olup program mümkün olduğunca bir kolej edasıyla hazırlanmıştır.
Öğrencimizin eksik kaldığı konularda özel ders niteliğinde etüt dersi imkanı sağlamaktayız. Aynı zamanda kurumumuzda bulunan rehber öğretmenlerimiz ve psikologlarımız ile öğrencimizin gelişimini de destekliyoruz.
Ortadoğulular Dil Kursları İngilizce eğitimi sayesinde çocuklarınız için İngilizce bir sıkıntı olmaktan çıkacak okuldaki notları yükselecek, çocuklarınızın okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli ettiğini göreceksiniz. Speaking derslerine katılan alanında uzman yabancı öğretmenlerimizle beraber çocuklarınızın İngilizceye ve kursa olan ilgisini arttığını gözlemleyeceksiniz. Hem Türk hem de yabancı alanında kendini geliştirmiş öğretmen kadromuzda en iyi şekilde çocuklarınızı yetiştireceğimizden emin olabilirsiniz. Ortadoğulular Dil Kurslarını tercih ederek geleceğe dair en doğru yatırımı yapacağınızı söyleyebiliriz.
Daha geniş bilgi almak için siz değerli velilerimizi ve çocuklarınızı Ankara’nın merkezi Kızılay Atatürk bulvarında yer alan merkez binamıza davet ediyoruz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Ortadoğulular Dil Kursları İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

Elementary(A2)

Konuşma:
Hayati konularla ilgili çok basit sorular sorabilir ve cevaplayabilirsiniz. Kendinizi, hayatınızı, yaşadığınız yeri ve tanıdığınız insanları anlatabilirsiniz. Eğitim ve mesleğiniz ile ilgili basit açıklamalarda bulunabilirsiniz. Ailenizden, hobilerinizden, yer yön tarifinden bahsedebilirsiniz.
Anlama - Okuma:
Yavaş konuşulduğunda kendinizle ilgili ve bildiğiniz konulardaki basit söylemleri anlayabilirsiniz. İlgi alanınıza giren veya alışık olduğunuz konularla ilgili basit sözleri; aile, kişisel bilgi, alışveriş gibi sık kullanılan ifadeleri anlayabilirsiniz.
Yazma:
Kısa ve basit notlar, mesajlar ve tebrik kartları yazabilirsiniz. Otel ya da farklı bir kayıt formundaki kişisel bilgiler kısmını doldurabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Ortadoğulular Dil Kursları İş İngilizcesi Kursu
İş İngilizcesi Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İş İngilizcesi Kursu

İş Hayatında İngilizce

Ortadoğulular Dil Kurslarında öğrencilerin ihtiyaçları belirlenir ve hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri eğitim programları hazırlanarak, İngilizce eğitiminin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlamaktayız. Şirketler için sağladığımız İngilizce eğitimi ile beraber iş yerinizi dünya çapında iş yapan bir yer yapabilmeniz ve dünyaya açılmanız amaçlanmaktadır. Şirket İngilizcesi gibi eğitim programlarında kişi bireysel olarak kursa katılım sağlamaktadır. Bağlı olduğu iş yeri tarafından yönlendirme şeklinde gelen bir grup ile beraber de dersler verilmektedir. Ortadoğulular Dil Kurslarıolarak İş Hayatında İngilizce programı başlığı altında gelen bireylerin öncelikle seviye tespitleri yapılmaktadır. Belirlenen İngilizce seviyesi ile beraber birey kendine uygun programlara yönlendirilmektedir. Ortadoğulular yabancı dil kursları olarak ders ve program saatlerini bireylerin özel hayatları ve iş saatlerine uygun belirlemekteyiz.

Eğitim sürecinde katılım sağlayan bireylerin gelişimi kayıt alınarak düzenli olarak takip edilmektedir. Şirket bünyesine detaylı bilgiler sunulur. Bu raporlar sayesinde ilgili departmanlar eğitim alan bireylerin devamlılığı İngilizce gelişimi ve başarıları ile ilgili tüm detayları şirket tarafından takip imkanı sunuyoruz. Böylelikle bir şirket tarafından gönderilmiş bireylerin aldığı İngilizce eğitimleri ve kurs sonucunda edindiği bilgileri şirketin gözetmenliği doğrultusunda ilerlemekteyiz.

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Ortadoğulular Dil Kursları YDS Kursu
YDS Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
YDS Kursu

YDS

YDS Eğitimi

İngilizce öğrenmek isteyen ve YDS ‘ye hazırlanmak isteyen adayların ortak problemi gidebilecekleri kaliteli ve öğrenim seviyesi yüksek kurslar bulmakta zorlanmalarıdır. Adayların bu tarz problemler yaşamayacakları eğitiminden, disiplininden ve en önemlisi başarısından memnun kalacakları kurs Ortadoğulular Dil Kursları‘dır. YDS kursları arasında Ortadoğulular Dil Kursları eğitim ve kalite açısından şüphe götürmez bir sisteme sahiptir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere Ön hazırlık + Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) ve sadece Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) hazırlık kursları verilmektedir. Öğretmen kalitesi, disiplin ve lokasyon açısından kolaylık yaşayacağınız, minimum sürede maksimum verim alabileceğiniz kurumumuzda başarı kaçınılmaz olacaktır.

Ders Programları

YDS kurslarına dahil olabilmeniz için Intermediate (B2-Orta) seviyede İngilizce yeterliliğiniz  olması gerekmektedir. Bu seviyede İngilizce yeterliliğe sahip olan öğrencilerimiz 120 saatlik YDS teknik ve taktik eğitimlerine katılabilirler. Seviyesi Pre-Intermediate (B1-Başlangıç üst ) olan ya da Intermediate (B2-Orta) seviyesinde olup bilgilerini pekiştirmek isteyen öğrencilerimiz  60 saat Ön hazırlık+120 saat YDS eğitimlerine katılabilirler.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Ortadoğulular Dil Kursları TOEFL Kursu
TOEFL Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TOEFL Kursu

TOEFL

 

  • Öğretmenin yetkinliği

Sizin de kendi deneyimlerinizden bildiği gibi öğretmen çok önemlidir. TOEFL sınavına öğrenci hazırlamak ayrı bir uzmanlık alanıdır. TOEFL sınıflarında eğitim verecek öğretmenler uzun bir seçme sürecine tabi tutulurlar. Deneyimli ve uzman kadromuz, sınav taktiklerini, en kısa yoldan en kalıcı şekilde öğretirler. Soru tiplerine, çeldiricilere hakimdirler. Çıkabilecek sorulara karşı öngörülüdürler. Öğrencilerin takıldığı her konuya cevap verecek yetkinliktedirler. Öğrencilerine rehberlik ederler ve sınava hazırlanma sürecinde her zaman onların yanındadırlar.

  • Kullanılan kaynakların kaliteli olması

Hazırlık sürecinde öğretmenlerin sınıflarda kullandığı ders notları ve sorular konusunda da iddialıyız. Çünkü:Piyasadan gelişigüzel seçilmiş kaynakları kullanmayız. Eğitmenlerimiz dersler başlamadan önce öğrencilerle birebir görüşerek küçük bir sınav yaparlar ve girdikleri seviye tespit sınavlarından aldıkları puanları inceleyerek hangi kaynakları kullanacaklarına karar verirler. Seviyenin üstünde veya altında kaynaklar kullanarak öğrenciyi oyalamazlar ve yanıltmazlar.

  • Sistematik tekrarla bilgi kalıcılığının sağlanması:

Konuları öğretmek işin başlangıcıdır, asıl önemli olan bilginin kalıcılığının sağlanmasıdır. TOEFL hazırlık sürecinde kısa zaman içerisinde pek çok konu ve sınav taktiği öğretilmektedir. Doğal olarak öğrenciler başlarda öğrendikleri konuları unutabilmekte veya anımsamakta zorlanabilmektedirler. Bunun için:İlk dersten son derse kadar hangi konunun nasıl ve ne zaman anlatılacağı, hangi testlerin uygulanacağı ve bilgi kalıcılığının sağlanması açısından sistematik tekrarların nasıl yapılacağı zamanın akışına bırakılmaz. Önceden belirlenmiş konu akışlarıyla programlı gidiş sağlanır. Öğretilen konular verilen ödevlerle pekiştirilir ve sınava yakın zaman kala yapılan testlerle konularda tekrar sağlanır, öğrenilen bilginin unutulmasına izin verilmez.

Ders Programları

TOEFL kurslarına dahil olabilmeniz için Upper-Intermediate (C1-ileri) seviyede İngilizce yeterliliğiniz  olması gerekmektedir. Bu seviyede İngilizce yeterliliğe sahip olan öğrencilerimiz 100 saatlik TOEFL teknik ve taktik eğitimlerine katılabilirler. Seviyesi Upper-Intermediate ‘ın altında olan öğrencilerin öncelikli olarak genel İngilizce eğitimi alması gerekir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Ortadoğulular Dil Kursları Hakkında

Hakkımızda

Ortadoğulular Kimdir?
Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim sektöründe önde gelen isimlerden biri olmayı başarmış bir kurumdur. Ortadoğulular Dil Kursları kısa sürede kurumsallaşmayı başarmış ve eğitim alanında adını geniş çaplı bir kitleye duyurmuştur.
Eğitimci kurucuları ve genç, dinamik, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile günümüz iş ve özel hayat gerekliliklerini yerine getirebilecek kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş bir toplum oluşumuna destek olmaktayız. Ortadoğulular Dil Kursları olarak amacımız kurumumuzda eğitim alan öğrencilere en kısa süre içerisinde İngilizceyi yazarak, anlayarak en önemlisi de konuşarak öğretmektir.
Ortadoğulular Eğitim Kurumları; bireysel eğitime verdiği önemle beraber toplumsal eğitime de önem vermektedir. Toplumumuzun gelişmiş milletler seviyesine gelmesi adına yaptığı çalışmalar ile büyük katkıda bulunmaktadır. Bireysel eğitimin yanında verdiğimiz kurumsal eğitim ile beraber kurumların ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan eğitimler iş performansını artıracak şekilde düşünülmüştür.
Kurumumuza İlişkin Genel Özellikler
-Kurumumuzda İngilizce eğitiminin tüm seviyeleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilir.
-Eğitmenlerimiz, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur. Bölüm mezunu olan eğitmenlerimiz pedagojik formasyona sahiptir.
-Speaking eğitmenlerimizin tamamı native speaker’dır ve bu eğitmenlerin dünya çapında ingilizce eğitmenliği yapabilir sertifikaları mevcuttur. (CELTA,DELTA,TESOL)
-Sınıflarımız 12-16 kişiliktir.
-Dersliklerimiz eğitime uygun genişlik ve donanıma sahiptir.
-Tüm eğitim materyalleri kurumumuzca ücretsiz temin edilir.
-Devam ve devamsızlık, sınav takibi, sınav sonuçlarının değerlendirilmesi, ödev takibi günlük olarak yapılır.
-Öğrencilerimiz etüt – telafi, özel ders, program saatleri konusunda öğrenci işleri tarafından bilgilendirilir.
-Öğrencilerimizin her seviyede toplam ders saatinin %10 u kadar ücretsiz telafi dersi hakkı bulunur. Öğrencilerimiz, öğrenci işleri ile iletişime geçerek, öğretmeninin de yönlendirmesiyle uygun gün ve saatte dersini telafi edebilir.
-Öğrencilerimizin devamsızlığı toplam ders saatinin %10’unu geçemez.
-Her seviyede 2 ana sınav uygulanır. Bu sınavların ortalaması 100 üzerinden 70 olmalıdır. Bu koşulu sağlayan öğrencilerimiz, bir üst seviyeye geçmeye hakkı kazanır.Her seviyede 20 saatlik bir konuşma (speaking) programına katılım zorunludur. Öğrencilerimiz, isterlerse konuşma yeteneğini geliştirmek üzere farklı gün ve saat seçenekleri bulunan ve seviyelere uygun olarak oluşturulmuş serbest gruplarda da ders alabilir.
-Seviyeler arasında maksimum 2 haftalık dinlenme süresi bulunur.
-Kurumumuz MEB’e bağlı olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz eğitim aldığı seviyelere uygun olarak MEB İngilizce Katılım Sertifikasını almaya hak kazanır.
-Kurumumuz 7 katlı müstakil bir binada eğitim hizmeti vermektedir. Ulaşım açısından son derece rahat bir konumdadır. Tek girişi bulunan ve güvenlik kameralarıyla 7/24 izlenen güvenli bir eğitim kurumudur.


Misyonumuz
Verdiğimiz kaliteli eğitim ve sayısız olanaklar doğrultusunda öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına hem bireysel hem de kurumsal hedeflerine ulaşmada en büyük katkıyı sağlamaktayız.

Vizyonumuz
Bireysel ve kurumsal verdiğimiz eğitim hizmetleri ile beraber uzun vadeli kullanabilecekleri bilgiler üzerine dayanan güvenilir öncü bir eğitim kurumu olarak eğitim öğretim hayatının içerisinde yer almaktayız. Ortadoğulular Dil Kurslarında her zaman işini en iyi şekilde yapanlar ile çalışan, yeniliklere açık, verimli eğitime öncelik veren, sürekli kendini geliştiren dinamik bir kurumdur.

Neden Ortadoğulular
-Kurucuları eğitimcidir.
-Yabancı ve Türk öğretmenden oluşan en iyi üniversitelerden ve ilgili bölümlerden mezun bir kadroya sahiptir.
-Kısa zaman içerisinde kaliteli eğitim verilmektedir.
-Sınıflarda en fazla 16 öğrenci yer almaktadır.
-Öğrencilere %100 başarı garantisi sunulmaktadır.
-Uyguladığımız speaking dersleri ile beraber öğrencilerimiz akıcı bir şekilde İngilizce konuşur hale gelmektedir.
-Her öğrencimiz için limitsiz speaking dersleri ve her kur için özel ders niteliğinde etüt imkanları, öğrencilerimizin isteğine göre kayıt dondurma hakkı, koşulsuz devir hakkı,eğitimi değişim hakkı, eğitim sonunda sertifika hakkı sağlıyoruz.
-Ortadoğulular Dil Kurslarında Genel İngilizce, İlköğretim İngilizcesi, Lise İngilizcesi, üniversite hazırlık atlama, IELTS, TOEFL, YDS ve YKS-DİL sınavlarına hazırlık esnasında en iyi eğitimler verilmektedir.
-Ortadoğulular Dil Kursları 2002 yılından beri eğitim alanındaki tecrübesi ile gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir kurumdur.
-Ortadoğulular Dil Kurslarını tercih ederek başarıyı garantileme sırası sizde...

Adres
Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay Ankara
Telefon
0 312 417 12 12
E-Mail
info@ortadogululardilkursu.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard