Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka
İZMİR/KARŞIYAKA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Murat Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına başladığımız 1983 yılından günümüze KPSS, AÇIKÖĞRETİM, TYT-YKS, DGS, SMMM, İCRA MÜDÜRLÜĞÜ VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI, ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ, İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ, KAYMAKAMLIK, SAYIŞTAY DENETÇİ YARDIMCILIĞI, ALES, GÖREVDE YÜKSELME ve UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ gibi sınavlara yönelik kurs ve yayın hizmeti vermekteyiz.KPSS alanında Ankara Sincan, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Antalya, Denizli, Kayseri, Gaziantep, Malatya, Samsun, Balıkesir, Edirne'de olmak üzere 18 ilde 30 kurumumuzla on binlerce KPSS öğrencisine destekleyici ve tamamlayıcı kurslar vererek eğitimde fırsat eşitliği yaratmak için çalışıyoruz. Günümüzde birçok kişi için bir dönüm noktası olan Kamu Personeli Sınavı alanında donanımlı bireyler yetiştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. On binlerce öğrencimize kurs imkanı sağlarken yüz binlerce öğrencimize de yayınlarımızla başarı yolunda destek veriyoruz.Modern eğitim anlayışı, kurumsal disiplin, profesyonel akademik eğitim kadrosu, farklı branşlarda sürdürdüğümüz eğitim kalitesi ve tecrübesiyle öğrencilerimizi başarıya ulaştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.İşsizlik sorunu. özellikle son dönemlerde geleceğinizi kurmada siz gençlerimizin karşısında büyük bir engel olarak durmaktadır. Bu engelli kısa zamanda ve rahatça aşmanız için gereksinim duyduğunuz rehber; 35 yıllık deneyimi, birikimi ve yaratmış olduğu güvenle Murat Eğitim Kurumlarıdır.Alanında en iyi hizmeti sunan kurumumuz sizleri daha başarılı kılabilmek, KPSS ve kurum için sınavlara hazırlamak amacıyla gerek alanında yetkin eğitim kadrosuyla, gerek vermiş olduğu sayısız ders materyali ve bire bir eğitim anlayışıyla çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalar sonucunda binlerce öğrencimizi işe yerleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Başarıyı ilke edinen kurumumuz, içinde bulunduğumuz bilgi ve iletişim çağında sizlere en iyi olanakları sunarak siz öğrencilerimizin yanında olacaktır.

Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka Dgs
Meslek yüksekokulları ile açık öğretim ön lisans programlarından mezun olan başarılı öğ
4,0
( 1 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Dgs

Meslek yüksekokulları ile açık öğretim ön lisans programlarından mezun olan başarılı öğrencilerin lisans programlarına dikey geçiş yapmaları ile ilgili uygulanan sınavdır. Yükseköğretim programlarına dikey geçiş için başvuracak adaylarda, meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olmuş olma şartı aranır. O yıl son sınıfta olup da staj dışındaki mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olan adaylar da başvurabilir. Açık öğretim dâhil öğretim süresi dört ve daha fazla yıl olan programlardan ön lisans diploması alan veya alacak olanlar DGS’ye başvuramazlar.

Hangi ön lisans programlarından mezun olacak/olan adayların hangi lisans programlarını tercih edebilecekleri YÖK tarafından belirlenmiştir. Adaylar belirlenen bu bölümler dışındaki lisans programlarını tercih edemezler.

DGS’de sayısal ve sözel bölümden oluşan bir yetenek testi uygulanmaktadır. Her bölümde 60'ar soru yer almakta; DGS puanları da, adayların sınav sonuçlarından hesaplanan sözel ve sayısal standart puanlarının ve ön lisans öğrenimlerinde elde ettikleri akademik not ortalamalarından hesaplanan ön lisans başarı puanlarının (ÖBP) belli katsayılarla çarpılarak toplanmasıyla elde edilmektedir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
4.0
Ayla B.
18.03.2019
Bana başarı getirmiş bir kurumdur fakat ödemeyi bir gün geçrince bir sürü mesaj atması pek hoş olmayan bir durum, eğitimleri personeli iyi olsada bu konuda biraz daha hasas olamaları gerekli diye düşünüyorum
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka İdari Yargı Hakimliği
İdari Yargı Hakimliği
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İdari Yargı Hakimliği

Adalet Bakanlığı bünyesinde görev alacak İdari Yargı Hakimliği adaylarını belirlemek üzere yapılan sınavdır. Bu sınava; Hukuk Fakültesi mezunları (yabancı bir hukuk fakültesini bitirip de Türkiye’deki hukuk fakülteleri programlarına göre eksik kalan derslerden sınava girip başarı ile verenler dahil) ile, her dönemde alınacak aday sayısının yüzde yirmisini (%20) geçmemek üzere ihtiyaç halinde hukuk veya hukuk bilgisine programlarında yeterince yer veren Siyasal Bilgiler, İdarî Bilimler, İktisat ve Maliye alanlarında en az dört yıllık yüksek öğrenim yapmış veya bunlara denkliği kabul edilmiş yabancı öğretim kurumlarından mezun olanlar katılabilir.

İdari Yargı Hakimliği sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşur. Yazılı sınav ÖSYM tarafından test usulüyle yapılır. Sınavda adaylara, 30 sorudan oluşan Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi ile 70 sorudan oluşan Alan Bilgisi Testi uygulanmaktadır.

Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi: Türkçe, Matematik, Türk Kültür ve Medeniyetleri, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Temel Yurttaşlık Bilgisi ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan,

Alan Bilgisi Testi: Anayasa Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, Hukuk Yargılama Usulü, Ceza Hukuku, , İdari Yargılama Usulü ve İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Vergi Usul Hukuku, Maliye-Ekonomi ile ilgili çoktan seçmeli sorulardan oluşmaktadır.

Genel Yetenek Genel Kültür testi 20 tam puan üzerinden, Alan Bilgisi Testi 80 tam puan üzerinden ayrı ayrı değerlendirilir.

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan sözlü sınava, yazılı sınavdan 70 ve üzeri puan alanlar en yüksek puan alan adaydan başlanarak sıralanmakta ve alınacak kontenjan sayısının 3 katı kadar aday çağrılmaktadır.

Adaylarda sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartı aranmaktadır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka ÖABT
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi eğitim kurumlarına öğretmen olarak başvuracak adayla
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
ÖABT

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi eğitim kurumlarına öğretmen olarak başvuracak adaylardan alan sınavına tabi branşlardakilerin katıldıkları sınavdır.

ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi);

 • Türkçe
 • İlköğretim Matematik
 • Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji
 • Sosyal Bilgiler
 • Türk Dili ve Edebiyatı
 • Tarih
 • Coğrafya
 • Matematik (Lise)
 • Fizik
 • Kimya
 • Biyoloji
 • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 • Yabancı Dil (Almanca)
 • Yabancı Dil (İngilizce)
 • Rehber Öğretmen
 • Sınıf Öğretmenliği
 • Okul Öncesi Öğretmenliği
 • Beden Eğitimi Öğretmenliği

olmak üzere toplam 18 branşta uygulanmaktadır.

Bu branşlardaki öğretmen adayları Genel Yetenek Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ve ÖABT sonuçlarıyla hesaplanacak P121 puan türü ile atamaya başvurmaktadırlar.

ÖABT her yıl KPSS'den belli bir süre sonra ayrı bir sınav olarak uygulanmaktadır. Bu sınav sonucunda elde edilecek puanlar da bir yıl süreyle geçerlidir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Murat Eğitim Kurumları-Karşıyaka Hakkında

Murat Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına başladığımız 1983 yılından günümüze KPSS, AÇIKÖĞRETİM, TYT-YKS, DGS, SMMM, İCRA MÜDÜRLÜĞÜ VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI, ADLİ YARGI HAKİMLİĞİ, İDARİ YARGI HAKİMLİĞİ, KAYMAKAMLIK, SAYIŞTAY DENETÇİ YARDIMCILIĞI, ALES, GÖREVDE YÜKSELME ve UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ gibi sınavlara yönelik kurs ve yayın hizmeti vermekteyiz.KPSS alanında Ankara Sincan, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Antalya, Denizli, Kayseri, Gaziantep, Malatya, Samsun, Balıkesir, Edirne'de olmak üzere 18 ilde 30 kurumumuzla on binlerce KPSS öğrencisine destekleyici ve tamamlayıcı kurslar vererek eğitimde fırsat eşitliği yaratmak için çalışıyoruz. Günümüzde birçok kişi için bir dönüm noktası olan Kamu Personeli Sınavı alanında donanımlı bireyler yetiştirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. On binlerce öğrencimize kurs imkanı sağlarken yüz binlerce öğrencimize de yayınlarımızla başarı yolunda destek veriyoruz.Modern eğitim anlayışı, kurumsal disiplin, profesyonel akademik eğitim kadrosu, farklı branşlarda sürdürdüğümüz eğitim kalitesi ve tecrübesiyle öğrencilerimizi başarıya ulaştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.İşsizlik sorunu. özellikle son dönemlerde geleceğinizi kurmada siz gençlerimizin karşısında büyük bir engel olarak durmaktadır. Bu engelli kısa zamanda ve rahatça aşmanız için gereksinim duyduğunuz rehber; 35 yıllık deneyimi, birikimi ve yaratmış olduğu güvenle Murat Eğitim Kurumlarıdır.Alanında en iyi hizmeti sunan kurumumuz sizleri daha başarılı kılabilmek, KPSS ve kurum için sınavlara hazırlamak amacıyla gerek alanında yetkin eğitim kadrosuyla, gerek vermiş olduğu sayısız ders materyali ve bire bir eğitim anlayışıyla çalışmaktadır. Bu özverili çalışmalar sonucunda binlerce öğrencimizi işe yerleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Başarıyı ilke edinen kurumumuz, içinde bulunduğumuz bilgi ve iletişim çağında sizlere en iyi olanakları sunarak siz öğrencilerimizin yanında olacaktır.

Adres
Donanmacı Mahallesi Ulvi Başman Sokak No:4 Karşıyaka - İzmir
Telefon
2323692022
E-Mail
karsiyakamurat@murategitim.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard