Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Luvi Sanat
Luvi Sanat
İZMİR/NARLIDERE
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Luvi Sanat, Geçmişten Günümüze sanatla Kal!

luvi-sanat-narlıdereLuvi Sanat, sanatçı 2 arkadaşın temellerini 2014 yılında atıp, her şeyin olgunlaşmasıyla 2016 yılında hayata geçirdiği, kişilerin sanatsal uzmanlıklarını geliştirmek adına modern bir sanat anlayışıyla yola çıkmış bir sanat merkezi oluşumudur.

İzmir Narlıdere’de hizmet vermekte olan Luvi Sanat bünyesinde müzik kursları başta olmak üzere; resimtiyatrofotoğrafyazarlıkdiksiyonyaratıcı dramave sinema dersleri de verilmekte, dersler uygulamalarla pekiştirilmekte ve oluşturulan sosyal ortamla pek çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Luvi Sanat’ta verilen eğitimlerde ders programları bireylerin sanattan olan beklentilerine göre özel olarak hazırlanmakta, her bireyin beklentisi özel olarak ele alınmakta ve her kursiyere özel olarak farklı eğitim programı sunulmaktadır.

Luvi Sanat’ta her kursiyer özeldir, her kursiyere özel ilgi göstermek yola çıktığımız esas konudur ve başarımızın anahtarıdır.

Eğitimlerimiz herkesin yararlanabilmesi adına haftanın her günü devam etmektedir. 10.00-22.00 saatleri arasında Luvi Sanat kurslarına katılmanız mümkündür.

Luvi Sanat’ a ulaşım sanıldığından daha kolaydır. İlim Çin’de bile olsa gidip alınız sözünü hatırlarsak, Narlıdere bana uzak, ben evimin yakınında bir yerden eğitim alayım demek boşunadır. Kaliteli bir eğitimi amaçlıyorsanız, ders gününüz için Narlıdere’ye gelmek sizin için zor olmamalıdır. Mesafeler kaliteli bir eğitime engel değildir. Ulaşımın giderek kolaylaştığı şehrimiz İzmir’de siz de kaliteli bir eğitimi hedefliyorsanız, uzak ya da mesafe var demeden önce ücretsiz deneme derslerimize gelmelisiniz.

Luvi Sanat Bateri Kursu
Bateri Kursu
4,7
( 1 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Bateri Kursu

Bateri Kursu İzmir : En İyi Bateri Eğitmenleri İle Özel Ders

Bateri kursu İzmir  aramasıyla sitemize ulaştınız. Bu yazımızı yalnızca 3 dakikada okuyarak bateri eğitimi konusunda kafanızı kurcalayan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Ama benim 3 dakikam bile yok sizinle konuşmak istiyorum diyorsanız bu numaranın 0531 943 4732 üstüne tıklayarak bizi hemen arayabilirsiniz! Ya da ekranın sağ alt köşesindeki konuşma penceresinden bize yazabilirsiniz.

+Uygun fiyatlı eğitim

+Öğrenme garantisi, kişiye özel hazırlanan ders programı

+Ezbere dayalı öğretmeyen, nota bilgisi ile eğitim

+Haftanın 7 günü aktif dersler

+Ücretsiz bateri deneme dersi avantajı

+Konservatuvarlı hocalar

+Tam donanımlı sınıflar

+Eğlenceli, sosyal ortam, sanatsal etkinlikler

+Dilediğin zaman gelip bateri çalışma imkanı

+Yıl sonu gösterileri, orkestra ve grup ile çalışma şansı

Ve daha fazlası Luvi Sanat bateri kursu İzmir’de!

Bateri Kursu İzmir Narlıdere İle Hayatına Hareket ve Ritim Kat

 • Evde baterim yok ama bateri kursuna başlayabilir miyim? Evde bateri nasıl çalışılır?
 • Bateri kursuna başlama yaşı kaçtır?
 • Herkes bateri çalabilir mi?
 • Bateri çalmayı öğrenmek ne kadar zaman ister?
 • Bateri kursu İzmir fiyatları nedir?
 • Bateri fiyatları nedir? Ucuz bateri bulabilir miyim?
 • Bateri kursu Youtube ‘dan öğrenilir mi?

akustik-bateri-setiBateri ya da davul adına ne dersen de bu müzik aletini çalmak hayalin, biliyoruz. Bateri müzik aletleri içinde en eğlenceli enstrümandır desek kimse bize karşı çıkmayacaktır eminiz.

Her yaştan kişiye hitap eden enerjik tonları sayesinde oldukça sevilmekte ve eşlik ettiği her parçaya hareket kazandırmaktadır. Bateri hem müzik dünyasında yerini kanıtlamış hem de alternatif tedavi yöntemleri arasında stres attırma özelliği sayesinde yerini almıştır. Kondisyonu arttıran ve kolayca kalori yaktıran bir müzik aleti olduğunu da unutmadan ekleyelim.

Bateri sayesinde özellikle sosyal aktivitelere katılmakta zorlanan kişilerin, kurdukları müzik grupları sayesinde daha aktif ve eğlenceli insanlar haline geldikleri de görülür.

Bateri kursu İzmir’in aile sıcaklığı ve rahat ortamı ile siz de kaliteli bir bateri eğitimi ve güzel dostlar edinebileceksiniz.


 • Evde baterim yok ama bateri kursuna yazılabilir miyim? diye soranlar…

Apartman hayatına geçmiş bireyler olarak evlerimizde akustik bateri bulundurmamız çok zor, ayrıca birçok bölgede dijital davulun çıkardığı azıcık sesten bile rahatsız olabilecek komşular bulunuyor.

Evinizde bateri yoksa bateri kursumuzdaki baterilerden tamamen ücretsiz olarak faydalanıp bateri çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sanat merkezinde bulunan bateriler sayesinde çalışma ve pratik yapma olanağı sizlere verilmektedir. Bununla birlikte eğitim alan kişiler birkaç ay sonunda bir müzik grubu kurmak isteyebilir. Bu aşamadan sonra eğer kendinize ait bir bateri sahibi olmak isterseniz, konusunda deneyimli eğitmenler sizlere bateri seçiminiz için yardım edeceklerdir.

 • Bateri seçimi yaparken aceleci davranmamalı ve araştırarak size en uygun bateriyi satın almalısınız. Bunun için hem yanınızda güvendiğiniz bir eğitmeniniz hem de güvenle satın alacağınız bir mağaza olması yeterlidir. Ayrıca evde çalışmak için uygun fiyatlı bateri bageti ve bateri çalışma pedi alabilirsiniz.

 • Bateri kursuna başlamak için yaş sınırlaması var mı?

Bateri çalmak için üst yaş sınırı bulunmamaktadır, fiziksel olarak bir engel bulunmuyorsa her yaşta bateri çalmak mümkündür. Bateri çalmaya başlamak için ise yine öğrenci fiziksel olarak yeterliyse 5 yaştan itibaren bateri eğitimine başlıyoruz. Özellikler çocukların hem fiziksel hem bedensel gelişimine olan katkısı dolayısıyla bateri eğitimi oldukça önemli.

0531 943 4732 numaralı telefonumuzu arayıp ücretsiz bateri tanıtım dersirandevusu alarak siz de bateriye olan ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. Hem bateri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.


 • Herkes bateri çalabilir mi? Ne kadar zamanda bateri çalarım?

Fizyolojik olarak herhangi bir kaybı olmayan herkes bateri çalabilir. Daha öncede belirttiğimiz gibi yaş sınırı da yoktur. Bateri çalmak isteyen bir kişiye öncelikle bateri çeşitleri hakkında bilgi verilir. Bilindiği üzere bateriler dijital bateri (elektro bateri) ve akustik bateri olmak üzere iki çeşit olarak ayrılmaktadırlar. Sizlere eğitim kurumunda temel bateri dersi  verilir ve daha sonra çalmak istediğiniz bateri çeşidine göre seviyeniz ilerledikçe en uygun şekilde yönlendirilirsiniz.

Bateri çalmak diğer enstrümanlar gibi çok uzun bir süreç almaz. Elbette öğrenme aşamasında bazı yerlerde daha yavaş bir şekilde ilerleyecek ve bazı detaylar üzerinde daha fazla duracaksınız. Konusunda uzman bateri öğretmenleri sizlere bu konularda yardım edecekler ve kısa bir süre sonra parçalara rahatlıkla eşlik etmenizi sağlayacaklardır. 


 • Bateri kursu videoları izleyerek bateri eğitimi konusunda fikir sahibi olabilirsiniz ama öğrendiğiniz şeyleri aksiyona dökmek zorunda olduğunuz için eliniz bateriye değmeden Youtube’dan davul çalmayı öğrenemezsiniz.

 • Bateri kursu İzmir fiyatları nedir? İzmir’de bateri fiyatları nasıl?

İzmir’de birçok yerde bateri kursu verilmektedir fakat fiyatları için kesenize uygun diyemeyiz. Luvi sanat bateri kurs fiyatları hem bütçenizi yormayacak şekilde düzenlenmiştir hem de dönemlik kampanyaları ile normal fiyatın üzerinden yapılan indirimlerle daha da uygun hale gelmektedir. Siz de kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayıpbizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akustik bateri başlangıç seti fiyatları 400 TL’den başlar ama kalitesi uzun süre kullanacağınız kadar iyi olmayabilir. Bir bateriye ortalama 1.500 ile 2.000 TL arasında harcarsanız uzun süre kullanacağınız ve keyifle çalacağınız bir davul seti almış olursunuz.

 • Elektronik bateriler son yıllarda oldukça tercih edilmeye başladı. Onların da fiyatları 800 TL’den başlamaktadır. Uzman bateri eğitmenlerimiz bateri satın alımı konusunda sizlere seve seve yardımcı olacaktır. Ayrıca anlaşmalı müzik marketlerimizden de piyasanın altında fiyatlara davul satın alabilirsiniz.

İzmir Narlıdere’de Çok Hareketli Bir Hobi: Bateri Kursu

“Sanat Merkezimiz hem eğlenceli hem de stresten uzaklaştırıcıdır. Yaş sınırı olmadığı gibi hemen her kesime de uyan bir havası vardır. Bateri, kişinin çoklu düşünme yeteneğini güçlendirir ve hızlandırır. Üst yaş sınırı olmayan kursumuzda orta yaş ve üzeri kişilere de ders verilmektedir.

Kurs vasıtası ile sizlere nasıl baget tutulması gerektiği, baget hakimiyeti ve trampet üzerinde çalışma tekniği gösterilir. Bununla birlikte çalışma pedi üzerinde de bolca egzersiz yapmanız sağlanır. Kimi zaman dışarıdan zor gibi görünen ancak adımları doğru atınca oldukça kolay bir şekilde öğreneceğiniz bateri, sizleri hem eğlendirecek hem de enerjik tonları sayesinde dinleyenleri keyiflendirecek.”

Bateri Kursu İzmir Narlıdere kayıtları ne zaman başlıyor?
Bateri kursuna kayıt yaptırmak için hiç beklemenize gerek yok, bateri kursuna kayıtlarımız sürekli olarak devam ediyor.

Bateri dersi almak için tek yapmanız gereken kursumuzu arayıp randevu alıp gelmek ve kurs kayıt formumuzu doldurup kurs ödemenizi gerçekleştirmek. Kurs gün ve saatleri sizin ve hocamızın uygun olduğu gün ve vakitlere göre ayarlanmaktadır.


Bateri kursu İzmir’e nasıl ulaşabilirim?

Luvi sanat merkezi bateri kursu İzmir, Narlıdere ilçesinin en merkezi noktasında yer almaktadır.Balçova, Güzelbahçe, Urla, SeferihisarSahilevleri, Çeşme gibi yerlerden de tek bir minibüs veya otobüs ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Alsancak, Bornova, Buca, Gaziemir, Göztepe, Konak, Karşıyaka, Üçkuyular gibi semt ve ilçelerden de Konak’tan sanat merkezimizin önüne kadar getiren 554 Narlıdere Konak ve 8 numaralı Güzelbahçe Konak otobüsleri ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Bateri kursu İzmir Balçovabateri kursu İzmir Gaziemir , bateri kursu İzmir Urla , bateri kursu İzmir Göztepe , bateri kursu İzmir Üçkuyularbateri kursu izmir güzelbahçe gibi semtinize özel eğitimler arayıp istediğiniz gibi bulamıyorsanız bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyi bir eğitim için göze alınmayacak mesafe yoktur.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
4.7
Aynur Y.
16.05.2019
Çocuğuma sanatı sevdiren bir kurum iyi ki varlar gitarı bateriyi öğrendik, artık hep müzikle sanatla ilgilenmek istiyor, bu benim için çok önemliydi sonsuz teşekkürler
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
Luvi Sanat Fotoğraf Kursu
Fotoğraf Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Fotoğraf Kursu

otoğrafçılık eğitimi alarak hayata bakışınızı ve gördüklerinizden aldığınız zevki geliştirebilirsiniz. Size bir telefon uzağınızdayız. Bizi arayın; fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenin ve yeni bir iş/hobi kazanın.

Fotoğraf Kursu İzmir Narlıdere: En Çok Gezdiren Kurs

Her sanat dalının profesyonel icrası için eğitim gerekli olduğu gibi, profesyonel fotoğrafçılık için de eğitim almak gerekir. Fotoğraf çekimi için gerekli olan teknikleri, ışık ayarını, görüntüyü odaklamayı ve alan derinliğini sağlamak için fotoğrafçılık bilgisi şarttır.Fotoğraf çekmeye amatörce başlayan birçok kişi fotoğraf kursu sayesinde profesyonel fotoğraf çekimlerine imza atar. Fotoğraf kursu ücretleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Eğitimimiz sonunda her fotoğraf sanat değeri taşıyan bir esere dönüşmektedir.

“İzmir’de en iyi fotoğrafçılık kursu olarak eğitimimiz sayesinde size adeta fotoğraf makinesine hükmetmeyi öğretmeyi amaçlıyoruz.
Fotoğraf çekmek günümüzde en çok tercih edilen hobiler arasındadır. Kameranın cep telefonlarının içinde yer almasıyla birlikte her güzelliğin fotoğrafını çekmek ve anı yakalamak son derece kolaydır. Herkes kolaylıkla amatör olarak fotoğraf çekimi ve paylaşımı yapabilmektedir. Bununla birlikte sanatsal anlamda fotoğrafçılık yapmak isteyen, teknik kullanıp, kadraj oluşturarak fotoğraf çekmek isteyen herkes; kurslara giderek profesyonel fotoğrafçılık eğitimi alabilmektedir
 

Fotoğrafçılık Eğitimi Hakkında Merak Edilenler

Eğitimim Sırasında Neler Öğreneceğim?

Fotoğrafa başlangıç için gerekli olan bilgileri ve fotoğraf çekimleri hakkında pratik bilgileri öğrenirsiniz. Fotoğraf tarihi hakkında, fotoğraf makineleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Fotoğraf makinesinin objektifi, filtresi, diyaframı, perde, ISO ve ekipmanları ile ilgili olarak fotoğraf makinesine ait tüm kullanım detaylarını öğrenirsiniz.

Fotoğraf makinelerinin kullanımını ve aksamını öğrendikten sonrası fotoğraf çekimlerine başlarsınız.

Bebek fotoğrafçılığı , yemek fotoğrafçılığı , düğün fotoğrafçılığı gibi kendinizi fotoğrafçılık mesleğinde ilerletmek isterseniz de ayrı programlar dahilinde eğitim alabilirsiniz. 


Fotoğraf Konusunda Nasıl Uzmanlaşabilirim?

Fotoğraf çekim türlerini ve tekniklerini öğrendiğinizde fotoğraf eğitimimizi de tamamlamış olursunuz. Her fotoğraf türünün çekimini detaylı şekilde öğrenmeniz için günün, gecenin belli saatlerinde ve farklı koşullarda çekimler yapmanız gerekir.

Manzara resimleri, sokak fotoğrafçılığı, portre, gece çekimi, gölgeli ve karanlık alanlarda ışıkla boyama, net alan derinliği oluşturarak çekim yapma, flaş kullanarak fotoğraf çekimi ve panoramik çekimler yaparsınız. Bütün eğitim sonundafotoğrafçılık konusunda bilgi birikime sahip olmuş olarak eğitimi tamamlarsınız. Artık gerisi size kalmış durumdadır.


Fotoğraf Kursunda veya Sonrasında Nasıl Pratik Yapabilirim?

Fotoğraf derslerimizde eğitmenimiz size bol bol pratik yaptırır bu sayede makinenin ayarlarını nasıl kontrol edeceğinizi daha çabuk öğrenirsiniz ve her hafta ders sonunda küçük ödevlerle diğer haftaya hazırlanmanız sağlanır. Ayrıca fotoğraf çekimleriyapmanız için fotoğraf kursumuz tarafından geziler düzenlenir. Bu fotoğraf gezilerinde her çeşit fotoğraf çekmeniz sağlanır. Gezi sonrası çektiğiniz fotoğrafların değerlendirilmesi yapılır.


Fotoğraf Dersleri Nasıl olur?

Eğitimlerimiz tek olarak özel dersler halinde alabileceğiniz gibi, toplu olarak sınıf halinde de alabilirsiniz. Genellikle 16 hafta süren fotoğraf kursu sonunda, fotoğraf çekimine dair gerekli tüm teknik bilgiye sahip olursunuz.
 

Fotoğraf Makinem Yoksa da Kurs Alabilir Miyim?

Kendinize ait bir fotoğraf makineniz olmasa bile sanat merkezimizde bulunan makineler ile çekim yapma şansınız vardır. Kursumuzda bulunan çeşitli fotoğraf makineleri ile çekim yaparak hepsi hakkında bilgi sahibi olursunuz.


Fotoğraf Eğitimim Ne Kadar Sürer?

Fotoğraf Eğitimimiz Temel ve İleri Düzey olarak 16 hafta sürmektedir. 16 haftanın sonunda temel bilgileri ve ileri düzey kompozisyon kuralları ve çekim tekniklerini öğrenmiş olursunuz. Eğer isterseniz pratik yapmak ve eğitmenlerimizin bilgi birikiminden daha da faydalanmak için eğitiminize devam edebilirsiniz.


Hangi Fotoğraf Makinesini Almalıyım?

Fotoğraf Makinesi almak için eğitmenlerimize danışabilirsiniz. Bütçenizi göz önünde bulundurarak hangi makineyi alabileceğiniz konusunda eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır.


Fotoğraf Kursu İzmir‘in Fiyatları Ne Kadardır?

Fotoğrfa kursu fiyatları eğitmeninden, kursuna farklılık gösterir. Aylık 100 lira ile 300 lira arasında değişkendlik gösterir. Tek veya 2-3 günlük workshoplar yapılarak günlük ödemelerle ders veren yerler de vardır fakat iyi bir eğitim için aylık ve kur kur eğitim planı çıkarılmış bir kursu tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Aylık eğitimler günlük fotoğraf workshoplarından daha ekonomiktir.


Nasıl Ulaşabilirim?

Fotoğraf Kursu İzmir Narlıdere HatayBalçovaUrlaGüzelbahçeSeferihisarKarabağlarÇeşmeAlsancak veBornova semtlerinden toplu taşımayla kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Luvi Sanat Resim Kursu
Resim Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Resim Kursu

İzmir resim kursu hayal gücünün tuvalle birleştiği noktada seni bekliyor. Eğlenceli resim atölyesi; profesyonel eğitmenleri, İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabileceğin konumu ve sanatla iç içe olabileceğin ev sıcaklığında ortamı ile sizi bekliyor.

Uzun süredir resim kursuna gitmekkısa zamanda resim çizimi, resim boyama gibi resim çalışmaları ile kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. Fakat hem resim kursu fiyatlarını bütçenize uygun bulamıyor hem de kendinizde o cesareti bulamıyorsanız,  Luvi Sanat ’ta uygun resim dersleri fiyatları ile sanatın her dalını seven ve çevresindeki insanlara da bunu aşılayan, dostluk dolu muhabbet dolu bir ortam bulacaksınız.

Resim yapmayı öğrenmek için iki farklı sebebiniz olabilir. Hobi amaçlı ya da güzel sanatlar fakültelerine hazırlık için resim kursu arıyor olabilirsiniz. Bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulan en uygun pedagojik müfredatı resim atölyemizde bulabilirsiniz.

İlkokulda sınıfın en iyi resim yapan öğrencisi ya da resim dersinden 1 alan öğrenci olun, Luvi Sanat ’ta sınır yok, kural yok çünkü sanat sınır ve kural tanımaz. “Ben resim çizemem” diyenlere neler yapabileceğinizi size göstermek için sizden bir fırsat istiyoruz, içinizdeki yetenekli kişiyi dışarı çıkartmak için daha fazla gecikmeyin!

İzmir’in en yenilikçi resim dersleri ile kalıpların dışına çıkın!

Resim yapmak; bazen kelimelere ihtiyaç duymadan kendini ifade etmek, bazen de renklerin gizemli dünyasına kapı aralamaktır. Herkes için resim yapmanın anlamı ve amacı farklıdır. Kimi yeteneğini sergilemek ister, kimi hayalindekileri resmederek aktarmak ister. Hayal gücünün, düşüncelerin ve kişinin hissettiklerinin sınırı yoktur. Soyut olan düşünceler resim ile somutlaşır. Her sanat dalında olduğu gibi kabiliyetin istek ve teknikle birleşmesi gerekir.

Resim yapmanın doğuştan gelen bir yetenek olduğu düşünülür ve çoğu kişi resim yapmak istediği halde kabiliyeti olmadığı gerekçesi ile vazgeçer. Resim yapabilmek için her şeyden önce istek gerekir. Eğer resim yapmayı istiyorsanız, bu isteğinizi biraz teknikle pekiştirdiğiniz takdirde harika resimler yapabilirsiniz. Bunun için; resim yapma isteğinizi, bir resim atölyesinde ya da resim kursunda eğitim alarak teknik ile birleştirmeniz gerekir.

Resim kursunda size ders verecek olan resim öğreticiniz, herkesin istedikten sonra resim yapabileceğini bilir. Bu yüzden teknik bilgileri size verirken aynı zamanda resim beceriniz ile de birebir ilgilenir. Sanat Merkezimizde grup olarak eğitim alabileceğiniz gibi, özel olarak birebir ders alma imkanınız da vardır.

Luvi Sanat İzmir resim kursu ile tanışmadan önce aklınızda birçok soru işareti oluşmuş olabilir;

 • Resim kursu fiyatları ne kadar?
 • 40 yaşında resim kursuna başlanır mı?
 • Bugüne kadar en fazla cin ali çizdim başarabilir miyim?
 • Çocuklar için resim kursu veriyor musunuz?
 • Resim dersleri için gereken ekipman kursunuzda var mı?
 • Karakalem çalışarak mı başlanıyor yoksa doğrudan yağlı boya yapabilir miyim?

gibi sorular ve daha fazlasını ücretsiz deneme resim dersi imkanı ile deneyimli hocalarımıza sorabilir, aklınızdaki bütün soru işaretleri çözümlenerek resim eğitimine başlayabilirsiniz. Buraya tıklayarak bize ulaşabilir, ücretsiz deneme dersi için hemen randevu alabilirsiniz.

Resim Eğitimi Konusunda Sık Sorulan Sorular

Hepimiz yeni bir şey öğrenmeye başlarken önce merak ederiz sonrasında da kafamızda bazı soru işaretleri belirir. Hayatın her alanına duyduğumuz ilgi de böyle değil midir? Sizlere iyi bir rehber olması amacıyla yazdığımız bu yazıda resim kursuna dair en sık sorulan soruları sizler için derledik.
 

 • Resim Eğitiminde Sanat Merkezinin Önemi Nedir?

Sanat atölyeleri sizin ister hobi olarak yapmak istediğiniz, ister ileriye dönük olarak sanatçısı olmayı istediğiniz sanat dalındaki hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size yardım eder. Eğitmenlerimiz size her konuda yardım edebilecek ve size en iyi eğitimi verecek şekilde eğitimli ve tecrübelidirler.


 • Eğitim Almak İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekir?

Resim dersi için herhangi bir yaş sınırı yoktur.


 • Resim Eğitimi Sırasında Neleri Öğrenirim?

Kursumuzda resim tekniklerini, resim türlerini, resim malzemelerini ve tüm resim bilgisini gün gün detaylı bir şekilde öğrenirsiniz.


 • Resim Kursu Ücretleri Ne Kadardır?

Resim derslerimiz haftada 2 saat ayda toplam 8 saattir. Dersler birebir işlenmektedir. Fiyat hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 • Kurs Programı Nasıl İlerler?
 1. Başlangıçta nesnelere bakarak çizimler yapmanız sağlanır. Temel desen eğitimi adı verilen bu başlangıç dersi ile önce tek bir obje üzerinde çalışılır.
 2. Kişinin objeye bakarak kağıda aktarması sağlanır. Bu metot ile kişinin çizgilerinin ve perspektif algısının gelişmesi hedeflenir.
 3. Obje sayısı arttırılarak, farklı resim boyaları ile çalışmalara devam edilir.
 4. Çizgisel olarak yapılan bu çalışmalar kara kalem, mürekkep, sulu boya ve guaj boya tekniği ile ayrı ayrı yapılır.
 5. Temel desen eğitimlerinin sonunda resimde model, ışık ve gölge kavramlarının önemini kavramış olursunuz.
 6. Portre çalışmalarından önce anatomi eğitimi ile insan vücudunu tanırsınız. Canlı model üzerinde çizimler yaparak, insan anatomisini öğrenirsiniz.
 7. Konuya göre ve malzemeye göre resim türlerini ayrıntılı olarak öğrenirsiniz. Önceleri sadece bakarak çizimler yaparsınız, böylelikle resim tekniğini öğrenirsiniz. Sonra imgesel yani hayalden çizim eğitimi ile resim kabiliyetinizi açığa çıkarırsınız.

 • Eğitimi Tamamladığımda Ne Olacak?

Resim eğitiminizi tamamladığınızda tüm resim türlerini, dilediğiniz resim boyası ile kolaylıkla çizebileceksiniz. Kimi zaman tuvalinizi ve yağlı boyanızı alıp manzara resimleri, kimi zaman karakalem ile portre çalışmaları yapabileceksiniz.

Kurs süresince yaptığınız resimlere bakarak resim kabiliyetinizin kısa sürede ne kadar uzun mesafe kat ettiğini göreceksiniz. Ayrıca Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yetenek sınavlarına girip, yeterli puanı almak istiyorsanız, resim kurslarının yetenek sınavlarına hazırlık programlarına katılarak, profesyonel resim eğitimi alabilirsiniz.Resim yeteneğinizin farkına varın, hayallerinizden ve ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalmayın.

 • Resim Kursuna Nasıl Ulaşabilirim?

Resim kursumuz Narlıdere’de merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Seferihisar, Urla, GüzelbahçeSahilevleri, Çeşme, Balçova, Konak, Güzelyalı, Göztepe, Karabağlar, Buca, Gaziemir gibi semtlerden de oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta güzel bir vapur gezisi ve otobüs aktarması ile Karşıyaka, Bostanlı gibi semtlerden de ulaşım oldukça keyifli ve kolay.


Luvi Sanat’ı aşağıda daha iyi tanıyabilirsiniz;

 • Kişinin istek ve yeteneğine özel olarak hazırlanmış ders programı
 • Her yaşa uygun eğitim
 • Resim atölyesi bütün ihtiyaçları barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Malzeme ve ekipman ihtiyacınızı kursumuzda bulabilirsiniz.
 • Ders dışında gelip etüt  yapma imkanı
 • Sıcak ve eğlenceli bir ortam
 • Uygun fiyat
 • İster grup ister bireysel özel ders seçeneği
 • Resim eğitimi sonunda verilen katılım sertifikası
 • Kolay ulaşım, merkezi bir konum.
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Luvi Sanat Yazarlık Kursu
Yazarlık Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Yazarlık Kursu

Yazarlık Kursu İzmir Narlıdere, hayal gücünüzü kağıda dökmek için size bir fırsat sunuyor. Size hem eğlenceli hem de uygun fiyatlı yazarlık derslerini sunarken, kişiye özel ders programları hazırlayarak her seviyeye ve her yaşa yönelik çalışmalarla başarıyı garanti ediyor.

Eğer yazarlık dersleri konusunda aklınız karışıksa ücretsiz deneme derslerimize gelerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Kimi insanlar kendini konuşarak ifade ederken, kimileri ise yazarak ifade etme yolunu seçmektedir.

Şüphesiz yazmak ve yazabilmek iletişimin diğer bir aracı ve kendini ifade edebilmenin en güzel şekillerindendir. Yazmak büyülü bir yolculuk gibidir. 

Temelde herkes yazı yazabilmektedir. Ancak herkesin yazdığı yazı bir değildir. Bazı yazılar önem taşır ve kalıcılık yakalar. Bazı yazıların ise geçerliliği maalesef çok kısa sürer hatta bazen hiçbir geçerliliği yoktur.

Bu hususta siz de yazdıklarınızla fark yaratmak istiyorsanız ve yazı yazmaya başlamadan önce sağlam bir temel oluşturmak niyetinde iseniz yazarlık kursu eğitimini almanız gerekmektedir.

Yaratıcı yazarlık kursu fiyatları için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Her yaştan ve her meslekten bireylere eğitim vermekteyiz. İster hobi olarak yazmak isteyin, ister senaristlik için, ister farklı bir amaç için ne olursa olsun fark etmez. İstisnasız herkese uzman eğitmenlerimizle kaliteli eğitim vermekteyiz.

Eğitimimiz ardından oldukça profesyonelleşebilir hatta kitap yazarı bile olabilirsiniz.

Yazarlık Dersi Hakkında Merak Edilenler

 • Eğitimin Amacı Nedir?

Bu eğitim size temel yazı bilgileri verdiği gibi düşündüklerinizi etkileyici ve doğru bir şekilde kağıda aktarmanıza çok büyük şekilde kolaylık sağlamaktadır.


 • Kursa Kimler Katılabilir? Herhangi Bir Koşul Var Mı?

  Herkes yazı yazabilir ancak kişinin hislerini, düşüncelerini ve olayları kaleme alabilmesi bir yetenektir. Ve bu yetenek iyi bir eğitim süreci ile ilerleme kaydederek gelişmektedir. Yani eğitim almadan çok etkili bir yazı kaleme almak biraz zordur.

  Biz de kursumuz bünyesinde size verdiğimiz eğitim ile kalıcı yazılar yakalayacağınızı ve kendinizi geliştireceğinizi garanti ediyoruz. Üstelik yazarlık kursumuza kayıt yaptırmanız için herhangi bir ön koşul aramıyoruz.


 • Kurs Seçenekleri Nelerdir?
 • Yazarlık derslerimiz bireysel, özel ve sınıf dersleri olarak devam etmektedir. Her seviye için ve her amaç için programımız vardır. Size en uygun olan hangisi ise o gruba dahil olabilirsiniz.


 • Dersler Nasıl İşlenmektedir?
 • Kurumumuzdaki yazarlık eğitimi işleyişinden birazcık bahsedelim.

 • Sizlere öncelikle yazıların kökenlerini öğretiriz, yazın tarihini geçmiş dönem ve günümüz dönemi eserlerini karşılaştırarak kavramanız sağlarız.
 • Bir metindeki içerik ve biçim ilişkisini kavrarsınız. Daha sonra kurgu, olay örgüsü ve konu gibi hususları öğrenir ve yazmaya başlarsınız.
 • Daha sonra size yaratıcılık dersleri verilir. Bu aşamadan sonra artık geriye bol bol yazmanız ve pratik yapmanız kalmaktadır.
 • Eğitim süreciniz boyunca size bol bol yazma imkanı verildiği gibi, ünlü sanatçıların eserleri de okutulur ve ilham almanız sağlanır. Her ders sonunda size muhakkak öğrendiklerinizi uygulama imkanı tanınmaktadır.

 • Yazarlık Kursu İzmir Narlıdere’ye Nasıl Ulaşabilirim?
 • İzmir Narlıdere yaratıcı yazarlık kursu; Narlıdere Huzur Mahallesi’nde bulunmaktadır. yazarlık kursu balçova ,yazarlık kursu urla , yazarlık kursu güzelbahçe aramalarınızla istediğiniz gibi bir kurs bulamadıysanız bize tek bir otobüs veya minibüsle gelmeniz oldukça kolay. 

 • Yaratıcı yazarlık kursu Buca
 • Yaratıcı yazarlık kursu Gaziemir
 • Yaratıcı yazarlık kursu Balçova
 • Yaratıcı yazarlık kursu Bornova
 • Yaratıcı yazarlık kursu Göztepe
 • Yaratıcı yazarlık kursu Karşıyaka gibi semtinize özel bir yazarlık okulu arıyorsanız ama bulamıyorsanız bize oldukça kolay bir şekilde gelebilirsiniz. Luvi Sanat merkezi bütün toplu taşıma araçlarına çok yakın bir konumda bulunur.
 • İzmir’in en ünlü ana caddesi Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan konumumuz ile İzmir’in her yerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aklında Değil Kağıtta Saklamak İsteyenlere: Yazarlık Kursu İzmir

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Luvi Sanat Tiyatro Kursu
Tiyatro Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Tiyatro Kursu

Tiyatro Kursu İzmir Narlıdere İle Sahnenin Yıldızı Sen Ol

Tiyatro Kursu İzmir Narlıdere, size tiyatronun bir çok farklı alanında son derece kaliteli bir eğitimi, en eğlenceli şekilde ve en uygun fiyatla sunuyor!

Ücretsiz deneme derslerine gelerek derslerin işleyişine tanık olabilir, çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İzmir Tiyatro Kursu olarak her yaştan birey için eğitimler vermekteyiz, daha fazla ertelemeden siz de bugün bir adım atabilirsiniz!

Tiyatro Kursu İzmir Narlıdere İle Doğaçlama, Temel Oyunculuk, Yaratıcı Drama Ve Çok Daha Fazlası

Sanat gündelik yaşamın bir parçasıdır. Çok çeşitli türleri olan sanatın, ülkemizde en çok sevilen kollarından biri de sahne sanatlarıdır. Sahne sanatı denildiğinde aklımıza ilk gelen sanat kesinlikle tiyatrodur. İzmir’de tiyatro kursu ararsanız da en iyi eğitimi veren kurumların başında Luvi Sanat gelmektedir.

Tiyatro bölümlerinin sınavlarına hazırlık eğitimleri de verilmektedir.

Tiyatro; insanı, insanla anlatma sanatıdır. İnsanlar tarafından çok sevilen tiyatro sanatının en belirgin özelliklerinden biri topluma ayna tutmasıdır. Özellikle eğlenirken öğretmesi sebebi ile büyük kesimler tarafından benimsenmiş, çok sevilmiştir.

Tiyatro çok dikkat isteyen bir iştir. Hem izlemesinin, hem de oynamasının belli prensipleri vardır. Özellikle de sahnedeki oyuncuların dikkatinin dağılmamasının ve oyunlarının engellenmemesi için seyirciye büyük iş düşmektedir. Konuşmalar, telefon çalmaları, sahneye ışık tutulması gibi etkenler oyuncuların dikkatini dağıtacağı gibi diğer seyircileri de rahatsız edecektir. Bu yüzden sanatın hem zevkli, hem de prensipli bir kolu olmuştur.

“Tiyatro da diğer sanat dalları gibi uzman eğitmenler tarafından öğretilmelidir. Bunun için eğitim alacağınız yerin tercihini büyük bir titizlikle yapmalısınız. Bizim kadromuz tamamen alanında uzman ve deneyimlidir. Size kaliteli eğitimin garantisini veriyoruz.”

Tiyatro Dersleri İle İlgili Sorular

Tiyatronun Faydaları Nelerdir?

Kişi tiyatro ile hayal gücünü, yaratıcılığını ve kendini ortaya koyar. Tiyatro ile bireyler kendilerine güven kazanırlar, kendilerini çok daha iyi ifade eder hale gelirler. İyi bir eğitimci bularak kaliteli eğitim alıp, ister hobi olarak isterseniz meslek olarak icra edebilirsiniz.

 


Yaş Sınırı Var Mıdır?

Tiyatro kursu İzmir Narlıdere’de yaş sınırlaması ya da herhangi bir ön şart yoktur. Tiyatroya ilgisi olan herkesi eğitime alıyoruz.


Eğitim Nasıl İlerliyor?

 • Eğitimlerimiz dil egzersizi ve nefes egzersizi ile başlamaktadır. Çünkü tiyatroda hitabet son derece önemlidir.
 • Ardından dinlenme egzersizleri, uyum ve ifade egzersizleri ile kabiliyetinizi her geçen gün arttırmayı amaçlıyoruz.
 • Sahne eğitimine başlanmadan önceki son aşama da hareket ve beden dili öğretilmektedir. Çünkü sahnede hareketleriniz inandırıcı olmalıdır.
 • Daha sonra sahne eğitimine başlanır ve sahneye hazır hale getirilirsiniz.

Tiyatro kursumuzda size teorik bilgiler öğretildiği gibi uygulamada gösterilir. Bu da sizi sahneye daha iyi hazırlar. Ayrıca eğitim sonunda büyük bir topluluk önünde profesyonel olarak oyun sergileyebilirsiniz.


Tiyatroda Diksiyon Önemli Midir?

Kişi tiyatro sahnesinde beden dili, minikler ve düzgün diksiyon ile rolüne odaklanır. Bu sebeple tiyatro ile ilgilenen bireyler doğru diksiyona sahip olurlar.


Çocuklar İçin Kurs Programınız Var Mı?

Tabii ki var. Özellikle çocuklarda tiyatro eğitimi önemlidir. Çocuklarda tiyatro eğitimi; bir taraftan zihinsel ve ruhsal olarak gelişmelerini sağlarken, diğer taraftan vücutlarını kullanabilmelerini ve denetleyebilmelerini sağlar. Özellikle hiperaktif çocukları sakinleştirmek için tiyatro eğitimi tercih edilebilir.


Tiyatro Eğitimi Alabilmem İçin Yetenek Gerekli Midir?

Tiyatro, doğuştan gelen bir yetenekle değil sonradan kazanılan becerilerle icra edilen bir sanattır. Yani eğer siz de tiyatro sahnesinde görev almak istiyorsanız, eğitim almanız gerekmektedir. Eğitimler ilk başta zor gelebilir. Ancak zamanla bu zorluğu kırdığınızı ve çok rahat bir şekilde sahnelere çıkabildiğinizi göreceksiniz. Tiyatro eğitimini de ancak uzman eğitmenler verebilmektedir. İşte bu noktada imdata tiyatro kursu yetişiyor.


Nasıl Ulaşabilirim?

Tiyatro Kursu İzmir Narlıdere ‘de bulunmaktadır. BalçovaHatayGaziemirKarabağlarGüzelbahçeUrla, Seferihisar ve Çeşme semtlerinden toplu taşımayla kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Luvi Sanat Sinema Kursu
Sinema Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Sinema Kursu

Sinema Kursu İzmir İle Hayalindeki Filmi Birlikte Çekelim

Sinema Kursu İzmir Narlıdere – Film Atölyesi olarak sizi şu andan itibaren sinemanın görülmemiş güzelliklerine ve eğlencesine davet ediyoruz.

İzmir’de kısa film atölyesi arıyorsanız, aklınızdaki senaryoyu beyaz perdeye aktarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa film atölyesi İzmir ile hem çok eğlenecek hem de kısa zamanda iyi bir eğitim alacaksınız.

Sinema saniyede 24 kareden oluşur. Teknik olarak böyledir ama o 24 karenin oluşturduğu her saniye yönetmenin beyninde binlerce kez düşünülür. Bu yüzden sinema eğitimi çok titiz bir şekilde öğretilmelidir. Sinema kursu İzmir olarak biz öğrencilerimize A’dan Z’ye “film nasıl çekilir?”, “senaryo nasıl yazılır?” ve çok daha fazlasını öğretiyoruz.


Sinema kursu İzmir Narlıdere Eğitim İçeriği

Film atölyesi İzmir olarak düzenlediğimiz atölyemiz ” Bir Film Yapmak” 5 haftalık bir süreçten oluşmaktadır. Haftada 2 saat grup dersi olarak işlenmektedir. Tarihler önceden belirlenmiş olup 0531 943 4732 numaralı telefonumuzu arayarak tarih-saat, kontenjan, fiyat bilgisi öğrenilebilir.

Sinema atölyemiz sırasında derslere sinema sektöründe aktif olarak çalışan arkadaşlarımız katılarak deneyimlerini sizlerle paylaşacaktır. Ödev ve sorumluluklarını yerine getiren öğrencilere katılım sertifikası verilecektir.

Genel hatları ile “Bir Film Yapmak” isimli film atölyemizin eğitim içeriği;

1- Sanat ve Sinema 

a) Sanat ve sinema nedir?

b) Sanat ve sinema tarihine bakış

c) Film yapmak nasıl bir yolculuktur?

d) Film yapımı hangi evrelerden oluşur?


2- Sinemanın Temelleri

a) Sinemada ön yapım, yapım ve yapım aşamalarının detaylı anlatımı

b) Sinemada kişilerin rolleri

c) Senaryo yazımına giriş


3- Mükemmel Senaryoya Ulaşmak

a) Senaryonun Tarihi

b) Kitap incelemesi ve senaryonun matematiği

c) Senaryonun Yazımı


4- Senaryoda Unutulmaz Karakter Yaratmak

a) Üç boyutlu senaryo yazımı

b) Karakter yaratımı çalışmaları

c) Diyalog yazımı

d) Hikayemizi Senaryoya Dökme


5- Film Yapım Aşaması

a) Yönetmenle senaryoyu tartışma

b) Çekime hazırlık

c) Set hakkında bilgilendirme

d) Oyuncu yönetimi

e) Yapım dosyasının hazırlanması…

Ve çok daha fazla bilginin öğretileceği film atölyemizde yönetmenliğe ilk adımınızı atacaksınız.


Sinema Kursu İzmir Hakkında Merak Edilenler

Sinema kursuna kimler katılabilir?

Yetişkinlere özel film atölyesi ve çocuklar için özel şekilde basite indirgenerek hazırlanmış ders programlarımız mevcut. Atölye ve derslerimize sinema ile ilgilenen herkes katılım sağlayabilir. Yaş sınırı veya bilgi seviyesi şartı bulunmaz. 

 


Herhangi bir materyal getirmek zorunda mıyım?

Eğitim esnasında kullanılacak bilgisayar programları için bazı derslerde bilgisayarınızın getirilmesi istenebilir. Eğer dizüstü bilgisayarınız yoksa kursumuzda bulunan bilgisayarlardan yararlanabilirsiniz. Bunun haricinde herhangi bir şeye gerek yoktur.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Luvi Sanat Hakkında

Luvi Sanat, Geçmişten Günümüze sanatla Kal!

luvi-sanat-narlıdereLuvi Sanat, sanatçı 2 arkadaşın temellerini 2014 yılında atıp, her şeyin olgunlaşmasıyla 2016 yılında hayata geçirdiği, kişilerin sanatsal uzmanlıklarını geliştirmek adına modern bir sanat anlayışıyla yola çıkmış bir sanat merkezi oluşumudur.

İzmir Narlıdere’de hizmet vermekte olan Luvi Sanat bünyesinde müzik kursları başta olmak üzere; resimtiyatrofotoğrafyazarlıkdiksiyonyaratıcı dramave sinema dersleri de verilmekte, dersler uygulamalarla pekiştirilmekte ve oluşturulan sosyal ortamla pek çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Luvi Sanat’ta verilen eğitimlerde ders programları bireylerin sanattan olan beklentilerine göre özel olarak hazırlanmakta, her bireyin beklentisi özel olarak ele alınmakta ve her kursiyere özel olarak farklı eğitim programı sunulmaktadır.

Luvi Sanat’ta her kursiyer özeldir, her kursiyere özel ilgi göstermek yola çıktığımız esas konudur ve başarımızın anahtarıdır.

Eğitimlerimiz herkesin yararlanabilmesi adına haftanın her günü devam etmektedir. 10.00-22.00 saatleri arasında Luvi Sanat kurslarına katılmanız mümkündür.

Luvi Sanat’ a ulaşım sanıldığından daha kolaydır. İlim Çin’de bile olsa gidip alınız sözünü hatırlarsak, Narlıdere bana uzak, ben evimin yakınında bir yerden eğitim alayım demek boşunadır. Kaliteli bir eğitimi amaçlıyorsanız, ders gününüz için Narlıdere’ye gelmek sizin için zor olmamalıdır. Mesafeler kaliteli bir eğitime engel değildir. Ulaşımın giderek kolaylaştığı şehrimiz İzmir’de siz de kaliteli bir eğitimi hedefliyorsanız, uzak ya da mesafe var demeden önce ücretsiz deneme derslerimize gelmelisiniz.

Adres
Huzur Mahallesi Mithatpaşa caddesi no:559/2 Akarsu sitesi Narlıdere İzmir
Telefon
05319434732
E-Mail
info@luvisanat.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard