Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Essi Akademi- Torbalı
Essi Akademi- Torbalı
İZMİR/TORBALI
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Essi Torbalı, İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan güzellik kursları hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Torbalı şubemiz İzmirlilerin ziyaret ederek lazer epilasyon, bölgesel incelme uygulamaları, cilt bakımı, kalıcı epilasyon, gençleştirme uygulamaları gibi güzellik ve estetik alanında hizmetleri sunulan kursları sunmaktadır. Özellikle 552 saatlik güzellik elemanı yetiştirme kursumuz; İzmir Torbalı’da yaşayan ve meslek sahibi olmak isteyen ve kursu başarı ile bitirdikten sonra güzellik salonları, güzellik merkezleri, hastanelerin güzellik birimleri, estetik doktorlarının klinikleri ve dermatologların kliniklerinde çalışmak isteyen kursiyerlerimiz arasında çok popülerdir.

Essi Torbalı şubemizin misafir portfoyü sadece Torbalı değil, çevre ilçelerden de oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Torbalı ile misafirlerimiz ve kursiyerlerimiz Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Essi Akademi- Torbalı Diyot Lazer Epilasyon Kursu
Diyot Lazer Elpilasyon Kursu
4,7
( 1 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Diyot Lazer Epilasyon Kursu

MEB Onaylı Diode Lazer Epilasyon Kursu

MEB Onaylı Diyot Lazer Epilasyon Kursu

İzmir’de ilk olarak Essi Akademi ve Estetisyenlik Kursu şubelerinde verilmeye

başlanan Milli Eğitim Bakanlığı MEB onaylı seri atışlı diode lazer epilasyon kursu ile estetisyenler estetik amaçlı diyot lazerleri kullanabilecekler. Seri atışlı yani ütüleme şeklinde kullanılan diyot lazerlerle (diode lazer) ile verilen kursumuz 5 gün 6’şar saatten 30 saatlik bir program. Sadece estetisyenlerin alabildiği bu sertifika programı MEB onaylı, yani estetisyenlerin çalıştığı yerlerdeki diyot lazerleri yasal olarak kullanmalarını sağlıyor.

Essi Estetisyenlik Kursu şubeleri: İzmir (Alsancak, Karşıyaka, Buca, Kemalpaşa), Ankara Gaziantep, Malatya, İstanbul.

Essi Güzellik Uzmanlığı Kursu şubeleri: İzmir (Alsancak, Karşıyaka, Buca, Kemalpaşa), Ankara Gaziantep, Malatya, İstanbul.

MEB Onaylı Seri Atışlı Diode Lazer Epilasyon Kursu

MEB Onaylı Ütüleme Diode Lazer Epilasyon Kursu

MEB Onaylı Ütüleme Diode Lazer Epilasyon Eğitimi süresi boyunca alınacak dersler (ana başlıkları):

 • Epilasyon yöntemleri
 • Kıl Anatomisi
 • Işığın Özellikleri
 • Diyot Lazer Epilasyon Cihazı (Diode lazer epilasyon cihazı)
 • Ütüleme Diode Lazer Epilasyon Güvenlik Önlemleri
 • Ütüleme (Seri Atışlı) Diode Lazer Epilasyon Uygulama Öncesi Yapılması Gerekenler
 • Ütüleme (Seri Atışlı) Diode Lazer Epilasyon Uygulama Sonrası Yapılması Gerekenler
 • Ütüleme Diode Lazer Epilasyon Uygulamaları

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!

Neden Diode Lazer Epilasyon – Diyot Lazer Epilasyon Sertifikası Alınmalı?

En son çıkan KHK’daki değişiklikler göz önüne alındığında estetisyenler artık estetik amaçlı diode lazer epilasyon cihazlarını kullanabilirler. Ancak, estetisyenler (güzellik uzmanları) sertifikaları ile sadece IPL cihazlarını kullanabilmekte yetkililerdir. Güzellik uzmanları, estetisyenlik sertifikasının yanında MEB onaylı ütüleme diode lazer epilasyon eğitimi sonrasında girilecek sınav sonrasında alınacak sertifika ile artık ütüleme diyot lazerleri kullanabilecekler.

Neden Essi Akademi? Neden Essi Estetisyenlik Kursu? Neden Essi Güzellik Uzmanlığı Kursu?

 • 1994’ten beri güzellik uzmanı, estetisyen yetiştiren köklü bir eğitim kurumu,
 • 000’in üzerinde estetisyen, 2.000’e yakın medikal estetik hekimi mezunu,
 • Türkiye’nin alanında zincir olan tek firması,
 • Diode lazer epilasyon eğitimlerinin 1. Sınıf kalitede estetik amaçlı diode lazerler (Alma Beauty – Remove) ile verilmesi,
 • Üstün eğitim kalitesi sayesinde doktorların ve güzellik merkezi sahiplerinin Essi diploması ve sertifikası ile mezun olan kişileri tercih etmesi,

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
4.7
Aliye S.
26.04.2019
Merhabalar ben bu mesleği yapmayı çok istiyordum torbalı da böylesine kaliteli ve güvenilir güzellik uzmanlığı kursu görünce katılmak istedim çok başarılı bilgili tecrübeli hocalarımın sayesinde meslek hayatıma çok güzel bi şekilde başlamak üzereyim herkese çok teşekkür ediyorum anlayışınız ve ilginiz için...
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
Essi Akademi- Torbalı İpek Kirpik – Kirpik Ekleme Eğitimi
İpek Kirpik – Kirpik Ekleme Eğitimi
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İpek Kirpik – Kirpik Ekleme Eğitimi

Essi Akademi Okulları ipek kirpik yani kirpik ekleme eğitimini branş ders olarak verilmektedir.  Bir çok kişinin tercih ettiği ipek kirpik uygulamasını yapacak personel eksikliği mevcuttur. Kirpik ekleme eğitiminde öğrencilerimiz sahte kirpiklerin çeşitli yapıştırıcılarla var olan kirpiğe yapıştırmayı öğrenirler.

Bu eğitimin sonunda öğrencilerimiz kuaför veya güzellik salonlarında rahatlıkla iş bulabilmektedir. Kirpik eğitimini alan öğrencilerimize tavsiyemiz, estetisyenlik kursuna katılarak kendilerini geliştirmeleridir. Bu şekilde kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirler.

Kirpik ekleme eğitim fiyatları kurstan kursa farklılık göstermektedir. Kendinize en yakın Essi Akademi kurumuna giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Essi Akademi- Torbalı Estetisyenlik Kursu
Estetisyenlik Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Estetisyenlik Kursu

 

Estetisyenlik veya güzellik uzmanlığı eğitimi, güzellik ve estetik sektöründe çalışmak isteyen kişilerin tercih etmesi gereken bir programdır.

Estetisyenlik Nedir ?

Estetisyenlik bir meslek dalıdır. Estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı kursundan mezun olan arkadaşlarımız güzellik salonları, klinikler ve hastanelerde iş bulma imkanına sahip olurlar. Dünya’daki son trendleri takip eden Essi Estetisyenlik kursları, öğrencilerini son derece donanımlı ve klinikler tarafından tercih edilecek şekilde eğitmektedir. Meslek ve iş sahibi olmak isteyen adaylar bu eğitime katılarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı sınava girerek estetisyen olmaya hak kazanmaktadırlar. 552 saatlik Cilt bakımı ve güzellik elemanı müfredat işlendikten sonra öğrencilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığının yaptığı sınava girmektedirler.

Essi Akademi yani Essi Estetisyenlik kursları olarak bu mesleğin pratik yapılarak geliştirildiğini düşünüyoruz. Sadece teorik bilgi verilerek tamamlanan  eğitimlerin eksik ve estetisyen adayları için dezavantaj olduğunu düşünüyoruz. Essi Estetisyenlik kursları ve Essi Güzellik merkezleri olarak eğitimlerimize katılan tüm öğrencilerimize staj yapmayı zorunlu tutuyoruz.

Köklü bir kurum olan Essi Estetisyenlik Kursları,  sürekli olarak kendi bünyesinden veya başka güzellik merkezlerinden personel talebi almaktadır. Kurslarımızdan mezun olan öğrencilere iş bulma konusunda faliyet gösteren Essi kariyer merkezi, öğrencilerimizin derslerde gösterdikleri başarıları göz önünde bulundurarak yönlendirme yapar.

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!

Eğitim Süresi Boyunca Alınacak Dersler

• Anatomi – Fizyoloji
• Cilt Bakımı
• Epilasyon – Depilasyon
• Makyaj – Profesyonel Makyaj
• Kalıcı Makyaj*
• Porselen Makyaj*
• Masaj
• El – Ayak Bakımı
• Manikür – Pedikür*
• Protez Tırnak*
• Kozmetik Ürünleri Uzmanlığı
• Vücut Bakımı
• Zayıflama – Bölgesel Zayıflama
• İş İdaresi – Hijyen
• Yeni Sistemler ve Teknolojiler
Akademimizden başarı ile mezun olan öğrencilerimiz Türkiye ve Dünya çapında başarılı işlere imza atmışlardır ve atmaktadırlar.

Mezun Olduktan Sonra Çalışabileceğiniz Yerler

• Polikliniklerde,
• Güzellik salonlarında,
• 5 Yıldızlı Hotellerin Spa Merkezlerinde,
• Hastanelerin güzellik ve bakım bölümlerinde,
• Eğitim kurumlarında (Usta Öğretici).

Estetisyenlik Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Estetisyenli kursu seçilirken ilk dikkat edilmesi gereken konu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan bir kurum olmasıdır. M.E.B’e bağlı olmayan estetisyenlik kurslarından sadece estetisyenlik eğitimi değil, kalıcı makyaj eğitimi, protez tırnak eğitimi ve podiatri eğitimi gibi eğitimler alınmamalıdır.

Estetisyenlik kursu seçerken bir diğer konu kurumun köklü ve geçmişi olan bir kurum olduğudur. Essi Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu 1996 yılından beri faliyetlerini sürdürmektedir. İzmir’in İlk Estetisyenlik kursu olan Essi, bu zamana kadar 7000’in üzerinde mezun vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Estetisyenlik kurslarında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta MEB onaylı olmasıdır. MEB’e bağlı kurslar öğrenciye devlet garantisini sunmuş olur. Öğrenciler hem eğitimleri boyunca hem de çalışma hayatlarında yasal bir belgeyle kendilerini güvence altına almış olurlar. Kendilerine güzellik merkezi açmak isteyen öğrencilerin MEB onayı olmayan sertifikalarla bu isteklerini gerçekleştirmeleri mümkün olmamaktadır.

 

Estetisyenlik kurslarında çalışan eğitimcilerin meslek geçmişi öğrencilerin kayıttan önce sorması gerekenler arasındadır. İyi bir eğitimciden alınan eğitim öğrencilere kaliteli bir meslek yaşamı sunar. Aynı zamanda eğitimcinin tecrübelerini doğru aktarabilmesi, uygulamalardaki püf noktalarını öğrencilere sunabilmesi verilen eğitimin kalitesini arttırmaktadır. Eğitimci – öğrenci ilişkisinin sağlam temeller üzerine kurulması öğrencilerin çekinmeden anlamadıkları yerleri sormalarına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle kişisel gelişimine önem veren, tüm öğrencilere eşit eğitim sunabilecek eğitimcilerden kurs almak öğrencilerin adil bir eğitim almalarını sağlayacaktır.

Kurslarda eğitim alan öğrenciler derslerde birbirleri ya da getirilen canlı mankenler üzerinde uygulama yapmaktadır. Yapılan uygulamalarda kullanılan ürünler orijinal olmalıdır. Sahte ürünlerle gösterilen eğitimlerde öğrenci; ürünlerle ilgili yanlış kanaatler oluşturabilmekte, yaptığı uygulamaya güvenememekte ve uygulama yaparken çekingen davranabilmektedir. Tüm bu korkuların oluşmaması adına ürünlerin kaliteli olması ve öğrencilere kullandırılması onların meslek yaşamları için büyük önem taşımaktadır. Kullanılan cihazların tüm özelliklerinin verilmesi, öğrencinin aklında soru işareti bırakmamaktadır.

Kurslarını bitiren öğrencilere ücretsiz seminer, workshop, günlük bilgilendirme eğitimi desteği sağlamak; onların meslek hayatlarında bir üst sıraya çıkmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda bu eğitimler de sertifikalandırılır ve öğrenci iş başvurularında bu sertifikaları da işverenlere sunarak meslektaşlarından daha avantajlı hale gelir .

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Essi Akademi- Torbalı Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Kalıcı Makyaj

 

Çizim ve sanat konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, kalıcı makyaj eğitimi sizlere göre bir eğitim olabilir. Kalıcı makyaj derinin altına çeşitli metotlar ile enjekte edilmesidir. Kalıcı makyaj eğitiminde çok detaylı olarak bu işin incelikleri öğretilmekte ve ileride kişinin yaşayabileceği problemleri önceden engelleyebilmekteyiz.
Essi Akademi ve estetisyenlik kursları olarak, kalıcı makyaj eğitimi hakkında ciddi araştırmalar yapmakta ve bu araştırmaların sonucunda öğrencilerimizi dünyanın bu konuda geldiği noktaya taşımaktayız.
Essi Akademi’de kalıcı makyaj eğitiminde görülecek dersler Berlin’de bulunan kalıcı makyaj enstitüsü tarafından hazırlanmıştır. Kalıcı Makyaj eğitiminin müfredatı aşağıdaki gibidir;

• Deri Anatomisi ve fizyolojisi
• Kıl anatomisi (Kaşlar ve saç simülasyonu için)
• Çizgiler ve şekiller
• Renkler ve renk skalası
• Kullanılan cihazların teknolojisi ve boyaların kimyası
• Suni deride kalıcı makyaj çalışmaları
• Eğitmen gözetiminde Kalıcı makyaj uygulaması
• Ödevler

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!

Kalıcı Makyaj Eğitimi ve Kalıcı Makyaj Kursu Hakkında

Kalıcı makyaj estetisyenlerin eğitim almak için başvurduğu programların başında gelmektedir. Cilt bakımı ve güzellik uzmanlığı sertifikasını sahip adaylar MEB onaylı eğitim alarak kalıcı makyaj alanında branşlaşmaktadır. Bu alanda yeterli donanıma sahip eğiticiler, 64 saatlik bir program ile bilgi ve deneyimlerini öğrencilerine aktarmaktadır.

 

8 gün süren eğitimler boyunca kalıcı makyaj uzman adayları teori, teknik ve uygulama öğrenerek bu alana adımlarını atarlar. Eğitimlerde kaş uygulama teknikleri, eyeliner, dudak konturu gösterilir.

Teori dersiyle başlayan eğitimde öncelikli olan, hijyen standartlarına uygun kalıcı makyaj yapmayı öğrenmektir. Adaylar uygulama öncesinde yapılacak hazırlıkları, hangi şartlarda uygulama yapmaları gerektiğini, uygulama sonrasında neler yapılacağını teorik ve pratik olarak görürler. Cilt yapısı, ekipman bilgileri, pigmentoloji eğitimleri, yüz şekillerine uygun kaş tasarım, altın oran gibi eğitimleri püf noktalarıyla birlikte almaktadırlar.

Teori eğitimini başarıyla tamamlayan adaylar çizim çalışmalarına başlayarak el becerilerini geliştirmektedir. Çizim teknikleri doğala en yakın uygulamaları oluşturmak için önemli unsurlardandır. Karakalem çizim çalışması yapan adaylar, kalıcı makyaj eğitimleri için hazırlanmış suni deriler üzerinde cihazla gerçeğe yakın uygulama pratikleri yaparlar.

Eğitim sonunda canlı manken üzerinde yapılacak çalışmalarda öğrenciler edindikleri bilgileri uygulamaya dökerler. Uzman eğiticinin gözetiminde yapılan bu uygulamalar ile öğrenciler gerçek bir deride neler yapmaları gerektiğini pratik olarak öğrenmektedir.

Eğitim sonunda MEB sınavına giren adayların teorik bilgileri ölçülür, uygulama sınavlarındaki ortalama ile birlikte sertifikalarına yazılır.

Kalıcı Makyaj ile Merkezinizi Geliştirin

• Kaşı olmayanlara, ince seyrek ya da kısa kaşlı kişilere,
• Eyeliner süremeyenlere
• Gözleri küçük veya büyük kişilere,
• Çok ince dudakları kalınlaştırma ve büyütmede,
• Dudak çevresi belirsiz olanlara,
• Doğuştan veya kaza sonucu fiziksel görünümleri bozulan kişilere,
• Hergün makyaj yapacak zamanı bulamayanlara

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Essi Akademi- Torbalı Protez Tırnak Kursu
Protez Tırnak Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Protez Tırnak Kursu

Protez tırnak uygulamaları günümüzde çok talep edilen bir makyaj türevidir.  Protez tırnak uygulamasında tırnağın üzerine çeşitli jeller sürülerek yeni bir tırnak oluşturulur. Tırnak bozukluğu olan veya tırnak yeme alışkanlığı olan herkese protez tırnak uygulaması tavsiye edilmektedir.

Protez tırnak kursu yani bu uygulamanın eğitimi bir an önce iş sahibi olmak isteyen kişiler için mantıklı bir tercih olacaktır. Öğrenciler kısa sürede protez tırnak eğitimini alıp,  güzellik salonları veya kuaförlerde çalışmaya başlayabilirler.
Protez tırnak eğitiminin süresi kişinin yeteneğine göre değişim göstermektedir. Kişinin konuya yeteneği mevcut ise kısa sürede protez tırnak eğitimini alarak  iş hayatına atılabilir. Daha önce manikür pedikür yapan kişiler protez tırnak eğitimini kısa sürede alabileceklerdir. Bunun sebebi protez tırnak eğitiminin ilk derslerinin tırnak yapısı ve tırnak şekillendirme olmasıdır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı protez tırnak kursu olarak Essi Akademi öğrencilerine sertifika veya diplomadan çok daha fazlasını hedeflemektedir. Bu işin en ince ayrıntısına kadar öğretilip, protez tırnak uygulamalarının çok iyi yapılır hale gelmesi asıl hedefimizdir.

Protez tırnak eğitiminde iyi bir kursun tercih edilmesinin çok büyük önemi vardır. Protez tırnak eğitimi sırasında kullanılan jeller, makineler ve diğer malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Bu malzemeler çok pahalı olması sebebiyle öğrenciler çok az pratik yapma fırsatı bulmaktadır. Bu durum Essi Akademi için geçerli değildir. Her branş derste olduğu gibi yine protez tırnak eğitimi alan öğrencilerimize tavsiyemiz, estetisyenlik kursuna kayıt olmaları ve alt yapılarını sağlam hale getirmeleridir.

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!RANDEVU OLUŞTUR

Protez Tırnak Eğitiminde Alacağınız Dersler

• Tırnak yapısı ve anatomisi
• Tırnak Şekilleri ve şekillendirme
• Protez Tırnak Malzeme ve Ekipmanları
• Jel Sistem
• Akrilik Sistem
• Protez Tırnak Uygulamaları
• Müşteri ile iletişim ve diksiyon
• Merkez işleyişi (Yönetimi)

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Essi Akademi- Torbalı Masaj Kursu
Masaj Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Masaj Kursu

Masaj ve masaj eğitimi çok geniş bir konudur. Thai masajı, İsveç masajı ve medikal masajın dışında yüzlerce masaj tekniği mevcuttur.

Essi Akademi ve Estetisyenlik kursunda verilen masaj eğitimi öğrencilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir eğitim programıdır. Masaj eğitiminin en önemli konusu  kas ve kas anatomisidir. Bu konuyu iyi anlamayan kişilerin masaj yapması sakıncalıdır.

Masaj eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz bir çok merkezde ve otelde çalışabilmektedir. Masaj eğitimi almış kişiler güzellik salonları, klinikler ve otellerde sıklıkla aranan uzmanlardır.

Masaj eğitimin sonunda öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı sertifikalarını alarak mezun olurlar ve bu alanda yetki sahibi olurlar.

Bu eğitimlerin dışında SPA yöneticiliği kurslarımızda mevcuttur. Bu eğitimlerde bir SPA kompleksinin yönetimi hakkında tüm bilgiler ayrıntılı olarak verilmektedir.

1 Günlük Misafir Öğrencimiz Olun, Kararınızı Sonrasında Verin!RANDEVU OLUŞTUR

Masaj Eğitiminde Verilen Dersler

 • Müşteri ile iletişim
 • Hijyen ve kullanılan ekipmanlar
 • Kas anatomisi
 • İsveç Masajı ( Swedish Massage)
 • Yoğun kas masajı (Deep Tissue Massage)
 • Sıcak taş masajı (Hot Stone Massage)
 • Manuel lenf drenaj masajı
 • Tayland Masajı

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Essi Akademi- Torbalı Hakkında

Essi Torbalı, İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan güzellik kursları hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Torbalı şubemiz İzmirlilerin ziyaret ederek lazer epilasyon, bölgesel incelme uygulamaları, cilt bakımı, kalıcı epilasyon, gençleştirme uygulamaları gibi güzellik ve estetik alanında hizmetleri sunulan kursları sunmaktadır. Özellikle 552 saatlik güzellik elemanı yetiştirme kursumuz; İzmir Torbalı’da yaşayan ve meslek sahibi olmak isteyen ve kursu başarı ile bitirdikten sonra güzellik salonları, güzellik merkezleri, hastanelerin güzellik birimleri, estetik doktorlarının klinikleri ve dermatologların kliniklerinde çalışmak isteyen kursiyerlerimiz arasında çok popülerdir.

Essi Torbalı şubemizin misafir portfoyü sadece Torbalı değil, çevre ilçelerden de oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Torbalı ile misafirlerimiz ve kursiyerlerimiz Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Adres
Sadık İleri Bulvarı. Ertuğrul Mah. 3011 sok. No:7- AB ( Masal parkı karşısı) Torbalı / İzmir
Telefon
0 (232) 855 58 59
E-Mail
torbali@essiguzellik.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard