Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Espas Sanat
Espas Sanat
İZMİR/BALÇOVA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Sanatın hangi dalıyla ilgilenirseniz ilgilenin, Espas Sanat Merkezi size uygun saatlerde ve içeriklerle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Konusunda uzman kadromuzla öğrenirken aynı zamanda yeni deneyimler kazanacağınız ve keyifli vakit geçireceğiniz sanat evimiz 2016 yılında kapılarını açmıştır.

Amacı para kazanmak, ticaret yapmak değil, gerçekten sanatı insanlara sevdirmek, sanatsal anlamda, müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık alanında donanımlı bireyler yetiştirmek olan Espas Sanat Merkezi, sanatı yayma ve insanlara sevdirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Sanat’ın birçok alanında hizmet vermek üzere yola çıkan Espas Sanat Merkezi bünyesinde müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık, diksiyon gibi sanat eğitimleri verilmenin yanı sıra dönemli sanat ve motivasyon atölyeleri de düzenlenmektedir.

Balçova’da hizmet vermekte olan Espas Sanat bünyesinde bir çok eğitmen hizmet vermektedir. Tamamı profesyonel kadrodan oluşan Espas Sanat Merkezieğitimleri hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir.

Espas Sanat Keman Kursu
Keman Kursu
4,7
( 1 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Keman Kursu

Keman, viyola ve viyolonselin de içinde bulunduğu viyolin ailesinin en bilinen üyesidir. Tarihi çok eski zamanlara kadar uzanan köklü bir yaylı müzik aletidir. Siz de keman çalmak istiyorsanız sizin için doğru adres Espas Sanat Balçova keman kursu! Son dönemde oldukça popüler olan keman, özellikle Türk Müziği ve Batı Müziğinin yanı sıra bir çok blues, rock, metal parçada kullanılmaktadır. Yine son dönemde oldukça popüler olan ve çeşitli sosyal medya sitelerine yüklenen videolarda keman, yan flüt, çello gibi enstrümanlarla parçaların vokal kısımlarının da çalındığı görülmektedir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
5,0
%100 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
4,0
%0 %100 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
4.7
Elif İ.
22.07.2019
İşini özenle yapan seven saygı duyan tutkulu insanların yeri . Hakan Bey ve Mehmet Bey ilk önce ne istediğinizi dikkatle dinleyip ona yönelik özenle çalışma yapıyorlar. Güzel İzmir in bütün sanat okullarına örnek olacak nitelikte bir okul. Başarılarının devamını diliyorum. İçerde gerçekten sanat var
Bu yoruma katılıyor musunuz? (0) (0)
Espas Sanat piyano kursu
piyano kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
piyano kursu
 • Piyano Kursu İzmir ile kısa sürede eğlenerek piyano çalmayı öğrenebilirsiniz. Piyano çalmayı öğrenmek için bir yaş sınırı bulunmuyor. Uygun fiyatlı piyano dersleriyle piyano kursu İzmir herkesin piyano çalması için çalışıyor.
 • Ücretsiz piyano deneme derslerimiz sizi bekliyor. Ben yapamam demeyin! Ücretsiz deneme derslerimiz ile öğretmenlerimiz ile tanışabilir ve derslerin nasıl işlendiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Her yaştan insana bu enstrümanla tanıştırmayı istiyoruz. Gelin ve kursumuza katılın.
 • Piyano fiyatları sizi korkutmasın. Her zaman kursumuza gelip etüt olanaklarından faydalanabilir ve kendinizi ders saatleri dışında geliştirebilirsiniz.

 


 

Piyanonun beyin gelişimine etkisi

 • Piyano çocukların beyninin iki lobunu da kullanmasını sağlar.
 • El ve göz koordinasyonunu geliştirir, konsantrasyonun artmasında etkilidir.
 • Hafızayı kuvvetlendirir.
 • Ayrıca uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, piyano çalmaya küçük yaşta başlayan çocukların zihinsel olarak gelişimi de pozitif yani oldukça olumlu yönde etkilenmektedir.
 • Piyano çalmanın faydaları bilim insanlarında kanıtlanmış bir durumdur. Beyin gelişimini bu kadar olumlu etkileyen bir enstrüman olan piyano çalmanın zararı kesinlikle yoktur.

Piyano Kursu İzmir’le Siyah Beyaz Tuşların Dünyasına Yolculuk

Piyano Kursu tam donanımlı sınıflarda özel ders olarak verilmektedir. Piyano dersi için yaş tanımı yoktur. Ufak gelecekten şimdiki yetişkinlere kadar kimse bu ders için geç kalmış değildir.

Tamamı piyano alanında profesyonel, konservatuar eğitimli öğretmenlerimiz tarafından verilen piyano derslerimizde kişiye özel olarak hazırladığımız piyano kurs programları sayesinde öğrenciyi en kısa sürede yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.


 

İnsanoğlu binlerce yıldır müzik üretmektedir. Müzik anlayışları doğal olarak sürekli değişmiştir ancak müziğe olan ihtiyacımız ve müzikten aldığımız haz sabit kalmıştır.

Günümüz müziği teknolojinin de gelişmesiyle çok farklı bir boyuta taşınmıştır ve pek çok yeni müzik aleti üretilmiştir. Buna rağmen modern müzikte bazı asırlık müzik aletlerini hala kullanıyoruz. Örneğin piyano bunlardan birisidir.

Bu müzik aleti harika tınısı ve çok karmaşık dizilerin bir kişi tarafından üretilmesine müsait olması sebebiyle günümüzde de çok kullanılan müzik aletlerindendir.  Yüzyıllarca çok sevilen, dinlenmesi insana ayrı bir zevk veren bir müzik aleti olarak bilinmektedir. Piyanonun, günümüzde de bu popülerliği devam etmektedir. Bir piyano başında pek çok müzisyen nice besteler yapmıştır.

 

Piyano Kursu

 • Piyano çalmak, her müzik aleti gibi sabır gerektiren bir iştir.
 • Disiplinli bir çalışma gerektirir.
 • Sürekli olarak yapılması gereken egzersizler vardır.
 • Sağ ve sol el arası koordinasyon gerektirir. Bunu gerektiren pek çok müzik aleti vardır ancak piyanoda her iki elin görevi de karmaşıktır.
 • Örneğin gitarda bir el perdeleri kontrol ederken diğer el tellere vurur. Yani sağ elin görevi göreceli olarak daha kolaydır (solaklar için sol elin görevi).
 • Sonuç olarak akılda kalması gereken şey piyano çalmak için sürekli olarak çalışmalısınız.

İsteğiniz varsa ama beceremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu fikirleri kafanızdan kovun çünkü çalışırsanız başaramamanız için hiçbir sebep yoktur.

Ancak başladığınız vakit profesyonel bir eğitim almayı kesinlikle düşünmelisiniz.İzmir Balçova Piyano Kursu olarak, bu konuda ileri seviyede bir eğitim veriyoruz.

Yeteneklerinizi keşfetmeniz ve kendinizi geliştirebilmeniz için en uygun pratikleri ve çalışmaları size gösteriyoruz. Bu şekilde gelişiminize yardımcı oluyoruz. Ayrıca nota bilginizi ve müzik teorileri için bilginizi de geliştiriyor ve daha başarılı müzisyenler olabilmeniz adına bir temel oluşturuyoruz.
İzmir’de piyano kursu almaya başlamayı düşünüyorsanız, kafanızda pek çok soru olabilir. Hiç çekinmeden piyano kursumuza gelip, bunları bizimle konuşabilirsiniz.

Örneğin çoğu kişi yaşlarını dert ediyor. Artık yaşım geçti bu yaştan sonra öğrenebileceğimden emin değilim diyorlar.

Bir çocuğun öğrenme kalitesi bir yetişkininkinden daha iyi olabilir. Bu zaten her müzik aletinde geçerlidir. Ancak bu bir yetişkinin müzik aleti çalamayacağı anlamına gelmez. Eğer disiplinli bir şekilde çalışırsanız, çok başarılı olabilirsiniz.

Bir diğer sık sorulan soru ise: Piyano çalmak istiyorum ama alacak durumum yok ya da evime koymam mümkün değil. Kursumuzda dersin yanında piyano ile sınırsız çalışma imkânı sunuyoruz. Yani derslerden sonra piyano ile pratik yapabiliyorsunuz. Bu yüzden bu sıkıntınızdan dolayı piyanoya başlamıyorsanız, artık bunu dert etmeyin. Piyano kursumuza gelerek kendinizi geliştirebilir ve sonrasında evinizde bir piyano istemeniz halinde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzyıllardır çalınan, harika müzik aleti piyanoya başlamayı veya kendinizi daha da geliştirmeyi düşünüyorsanız, piyano kursumuza gelerek yardım alabilir ve yeteneklerinizi daha hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Merak etmeyin hepimizde yetenek var, önemli olan gerekli çalışmalarla onları ortaya çıkarmaktır. Sadece İzmir piyano dersine başlamak için değil kafanızdaki soruları sormak için de kursumuzu ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın hepinizin evinde piyano olmadığını biliyoruz. Bu yüzden kursumuzdaki piyanoyu kullanarak pratik yapmanız serbest. Son olarak, asla yapamayacağınızı düşünmeyin, kesinlikle yapacakmışcasına çalışın.

Piyano hakkında sık sorulan sorular

 • Evde piyanom yok ne yapabilirim?

Evde piyanonuz yok ve çalışmanız sorunsa, istediğiniz zaman sanat merkezimize gelerek sanat merkezimizdeki piyanolarda çalışma yapabilirsiniz. İstediğiniz saatleri belirterek size uygun şekilde sanat merkezimizde piyano çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kaç Yaş piyano çalmak için uygun ?

Çocuk gelişimde piyanonun faydası büyüktür. 5 yaştan itibaren her çocuk piyano dersine başlayabilir. Ama bu derse istekle başlamak küçük yaşlarda daha yararlıdır. Çünkü erken yaşta olan çocukların dersten  sıkılma ihtimalleri mevcuttur.

 • Başlangıç piyano fiyatları nelerdir ?

–  Piyano fiyatları sizin bütçenize göre değişiklik göstermektedir. Espas Sanat olarak anlaşmalı olduğumuz müzik marketlerden sizler adına daha uygun fiyatlarla enstrümanınızı temin edebiliyoruz.

 • Piyanom yok kursa katılmam bana bir fayda sağlar mı ?

–  Piyano çalmayı öğrenmek için piyano almanıza gerek yok. Kursumuzda bulunan enstrümanları etüt zamanlarında dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Piyano Etkinlikleri

Piyano kursiyerlerimiz isterlerse, bateri, keman gitar veya şan öğrencilerimizle beraber grup çalışmaları yapabilmektedir ve böylelikle çalışmalarına hem sosyallik hem de eğlence katmaktadırlar. Ayrıca isterlerse düzenlenen organizasyonlarda da yer alabilmektedirler.

Piyano Kursu ‘nun Merkezi Konumuyla İzmir’de Kolay Ulaşım

Espas Sanat Merkezi Balçova semtinin en merkezi bölgesinde bulunmaktadır. Agora Alışveriş Merkezi’nin birkaç adım ötesinde olan sanat merkezimize İzmir’in çoğu semtinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat Bateri kursu
bateri kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Bateri kursu

Bateri Kursu İzmir, geniş bir yaş aralığına hizmet vererek her yaştan bateri sever için eğitim veriyor. Haftanın 7 günü boyunca aralıksız hizmet vermekte olan bateri kursunda ayrıca akustik bateri ve dijital bateri satışı uygun fiyatlı olarak yapılarak evde de bateri çalmanın keyfine varacaksınız! Bateri çalmak konusunda aklınıza takılan tüm sorular için ücretsiz deneme derslerimizegelerek hem bateri çalmayı deneyebilir hem de bateri dersleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken Espas Sanat Balçova İzmir Bateri Kursu‘nu aramanız.

Uygun bateri kursu fiyatları ile sizlere bu hizmeti Balçova‘da sağlıyoruz.Eğer bu enstrümana ilgi duyuyorsanız yapmanız gereken kursumuza katılmak. Hocalarımızdan alacağınız dersler ile kısa sürede bu enstrümanı çalmaya başlayabilirsinizBateri kursu Balçova olarak sizleri sanat merkezimize bekliyoruz.

Bateri kursu arayanlar için Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat merkezimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor.

Bateri kursu İzmir için neden Espas Sanat’ı tercih etmeliyim ?

 

Bateri Kursu

Espas Sanat öğrenirken eğlenmeyi sağlayan bir eğitim anlayışına sahiptir. Burada alacağınız bateri derslerinde hem eğlenip hem de bateri çalmayı öğrenebilirsiniz. Sadece sanata müziğe düşkün yeni bir çevre ile tanışmak ve sosyalleşmek için de gelebileceğiniz sıcak bir aile olan Espas Sanat İzmir Balçova’da yer almaktadır.

Bateri Kursu İzmir’le Yerinizde Duramayacaksınız!

Bateri dediğimizde aklımıza ilk gelen ritmdir. Ritm tüm şarkılarda var olan kimi zaman hızlı kimi zaman yavaş seyreden bir kavramdır. Bateri şarkılarda ritmi oluşturur ve şarkının metronomudur.

İzmir’in Her Semtinden Rahatlıkla Gelinebilecek Bir Bateri Kursu

Müzik, yaşayan tüm varlıklar için bir ihtiyaçtır çünkü bir yandan sosyalleşmeyi sağlarken diğer yandan da ruhu doyurmaktadır. Müzik dinlerken çoğu zaman rahatlarız ve bu durum hoşumuza gider. Kimi zamansa kendimizden geçeriz. Şunu söylemek lazım ki kişi bir müzik aleti çalıyorsa, bu haz daha da fazladır çünkü kişinin duyduğu müzik kendi elleri tarafından üretilmektedir. Bu noktada bir enstrüman çalan kişinin kendinden geçmesinin daha olası olduğu bir müzik aleti olan davul ya da bateriden bahsetmek lazım.

 

Bateri Kursu

Bateriyi diğer enstrümanlardan ayıran en önemli özelliği parçaya hükmetmesidir çünkü neredeyse müziğin bütün ritmini elinde tutmaktadır. Bateri, genellikle bir grup enstrümanı olarak kullanılır, yani diğer enstrümanların yanında ritm tutar ancak solo enstrümanı olarak da kullanılabilmektedir. Pek çok başarılı davulcunun solo gösterileri mevcuttur.

Davul çalan birisi iseniz veya davula başlamayı düşünen birisiyseniz düzenli çalışmanın ve pratik yapmanın bu müzik aleti için çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Disiplinli bir şekilde çalışmadan davulda başarılı olmanız ve kendini geliştirmeniz tıpkı diğer müzik aletlerinde olduğu gibi çok zordur.

Bunun yanında sağlıklı bir gelişim için bateri kursu almayı da düşünmelisiniz. İzmir Balçova Bateri Kursuyetkin davul eğitmenleri ile size her seviyede yardımcı olabilir ve kendinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Doğru bir eğitmenden bateri dersi almak sizin için oldukça iyi olacaktır çünkü eğitmenler sizin seviyenizi sürekli gözleyerek seviyenize göre çalışmalar önerebilir ve tekniğinizi ileri taşıyabilir. Bu şekilde hem eğitmeninizin tavsiyeleri ile daha düzenli bir şekilde çalışarak hızla gelişebilir hem de eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Biraz da bateriyi tanıyalım

 

Bateri Kursu

Bateri seti pek çok davul ve zilden oluşur. Bunların sayıları ve yapıları değişebilir. Her davulcu kendi tarzına göre bunların çeşitlerini ve yerlerini değiştirebilmektedir ancak standart bir sette sağ ayak ile kontrol edilen bir kick davul, sol ayağın ulaşabileceği bir pedalla kontrol edilerek açılıp kapatılabilir bir hi-hat zil, bir trampet, karşımızda ve sağımızda tomlar ve bir takım ziller bulunur. Dediğimiz gibi bunların sayıları değişkendir ve pek çok farklı türde zil ve davul bulunmaktadır.

Ayrıca elektronik davullar da bulunmaktadır. Bu davullarda elektronik parçalara baget ile vurarak amfiden veya kulaklıktan ses alınabilmektedir. Elektronik davullar genellikle 7-10 parçaarasında olur ancak bu parçalara çok farklı sesler atayabildiğiniz için ses yelpazesi geniştirve akustik davulun yüksek sesine sahip değildir. Bu nedenle evde çalışmak için biraz daha tercih sebebidir.

Eğer Balçova‘da davul eğitimi almak istiyorsanız ve eve davul alma imkânınız yoksaendişelenmenize gerek yok. İzmir Balçova Bateri Kursu’nda ücretsiz olarak derslerden sonra davul ile pratik yapabilirsiniz. Daha sonra evinizde de bir davul olmasını istiyorsanız ama sesinden çekiniyorsanız bir elektronik davul alabilirsiniz. Bateri kursumuz sadece başlangıç seviyesi için değildir. Her seviyeden davulcu bateri derslerimize katılabilir ve kendini geliştirebilir.

Kendinizi geliştirmek daha teknik bilgiler öğrenmek istiyorsanız, İzmir Balçova’daki bateri kursumuzu ziyaret ederek yardım alabilir ve eğitime başlayabilirsiniz.

Bateri kursu hakkında sık sorulan sorular
 • Bateri çalmak zor mudur ?

–  Bateri çalması oldukça kolay bir müzik aleti demek mümkün olmasa da kendi ritmini yakalayan herkes için bateri çalmak çok kolaydır. Zamanında derslere katılmak ve çalışmaları düzenli tekrar etmekle kısa sürede bateri çalınabilir.

 • Bateri çalmanın yaşı var mıdır ?

–  Bateri çalmak için tek şart çocuklarda motor becerilerinin oturmaya başlamış olmasıdır. Çocuk yaştaki öğrencilerin motor becerileri ve müzik kulakları bateri dersleri sayesinde doğru şekilde geliştirilebilir. Yaklaşık 5 yaşından sonraki her yaşta doğru eğitim ile her yaştan kişiye bateri çalmak öğretilebilir.

 • Bateri dersleri kaç kişilik gerçekleşiyor ?

–  Bateri dersleri birebir verildiğinde daha verimli olmaktadır. Bu yüzden dersler birebir işlenecektir. Ders saatleri dışında istediğiniz vakit Espas Sanat bateri kursu Balçova İzmir’e gelerek çalışabilirsiniz.

 • Ne kadar zamanda bateri çalmayı öğrenebilirim ?

–  Bu tamamen sizin ritim duygunuza ve konsantrasyonunuza bağlı olmakla birlikte, yapılan çalışmaların sık tekrarlanması ile bu süreyi kısaltmak elinizde. Bateri kursumuza düzenli geldiğiniz takdirde kısa sürelerde başlangıç seviyesini geçebilirsiniz. Orta seviyede bir parçayı 2-3 ay arasında kusursuz çalmaya başlayabilirsiniz.

 • Bateri sadece stres atmak için çalınır mı ?

–  Her müzik aleti gibi bateri de sizin kafanızı boşaltacak ve stresten uzaklaştıracaktır. Güçlü ses yapısı ve ritmin ana enstrümanı olduğu için sizi daha canlı ve enerji dolu hale getireceğini söyleyebiliriz. Bagetleri elinize aldığınız andan itibaren bambaşka bir dünyaya adım atarak gündelik hayatın stresinden arınacaksınız. Davula her vuruşunuzda hem müzik yapmanın hem de zihinsel olarak rahatlamanın keyfine varacaksınız.

Siz de hemen bateri kursu İzmir ile hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 0533 590 34 55 numaralı telefonumuzu arayarak veya mesaj atarak ücretsiz deneme dersi randevusu alabilirsiniz.

 

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat yan flüt kursu
yan flüt kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
yan flüt kursu

Flüt ilkokul sıralarında tanıştığımız bir enstrümandır ve üniversite yıllarına kadar birçoğumuzun müzik ile arasındaki bağlantıyı kurmuştur. Tabii ki flütü o zamanlar çaldığımız blok flüt ile sınırlandırmamız gerekir. Flüt ve yan flüt klasik müzikten  enstrümantal çalışmalara kadar geniş bir alanda kullanılan bir müzik aletidir. İzmir flüt -yan flüt kursu Balçova’da yer alan Espas Sanat’ta konusunda başarılı eğitmenlerimiz ile verilmektedir. Sizde müzik tutkusunun  tadına varmak, öğrenirken keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Espas Sanat’a gelin.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat klarnet kursu
klarnet kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
klarnet kursu

Bazen ünlü bir orkestranın konserinde, bazen de bir sokak başında duyarız bu eşsiz çalgının güzel sesini. Hem batıda hem de doğuda birçok insan için önemlidir klarnetin yeri. Siz de bu güzel sesli müzik aleti ile ilgileniyorsanız ve İzmir’de klarnet kursu arıyorsanız adresiniz Espas Sanat.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat saksafon kursu
saksafon kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
saksafon kursu
 • Hem duygusal hem hareketliklasik müzikcazblues parçalarda popüler tarzlardaki birçok şarkıda duyduğumuz saksafon,dinlemesi ve çalması çok zevkli bir müzik aletidir.
 • Sizin de bu müzik aletini çalma gibi bir hayaliniz varsa Espas Sanat’a gelip İzmir Saksafon Dersine katılabilirsiniz.
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat bağlama kursu
bağlama kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
bağlama kursu

Yüzyıllar içinde şekil almış ve şu anki modern haliyle yıllardır olduğu gibi Türk müziğinin vazgeçilmez müzik aletlerinden bağlama, telli çalgılar ailesinden bir enstrümandır. Bağlama çalmak size müziğin keyfini sonuna kadar hissettirirken, sesi de sizi doğunun mistik havasına götürür. Bağlama çalmayı arzulayan müzikseverler için Espas Sanat Merkezi bu keyfi size yaşatıyor.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat trompet kursu
trompet kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
trompet kursu

Trompet Kursu İzmir

Sesi ile insanı canlandıran ve enerjisini arttıran Trompet ile ilgileniyor ve çalmak istiyorsanız İzmir Trompet kursu Balçova ’da. Hayallerinize ulaşmak, bir müzik aleti çalmanın hazzına ulaşmak, sadece müzik yaparak keyifli vakit geçirmek gerçekten çok kolay. Espas Sanat, İzmir ’in her yerinden rahatça ulaşabileceğiniz bir konumda

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat akordeon kursu
akordeon kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
akordeon kursu

Kimi zaman bir sokak başında kimi zamanda filmlerde duyarız akordeon sesini. Sanatçının körüğü ileri geri hareket ettirdiği her harekette biraz daha canlanır ortam.
İzmir’de yaşıyorsanız ve siz de akordeon çalmak istiyorsanız İzmir akordeon kursu Espas Sanat’a gelebilirsiniz. Burada hem akordeon dersi alıp hem de güzel vakit geçirebilirsiniz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Espas Sanat resim kursu
resim kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
resim kursu

Görsel sanatlar denildiğinde akla ilk gelen ResimBalçova’da Espas Sanat ile sanatseverlerin buluşmasındaki ortak paydalardan yalnızca birisi. İzmir Resim Kursuhizmeti İzmir’in her bölgesinden rahatça ulaşabileceğiniz Espas Sanat ile farklı bir deneyim. Yağlı boya, kara kalem ya da kolaj. Hangi resim tekniğini öğrenmek istiyorsanız Espas sanat ile çok kolay. Hayallerinizin peşinden gitmek istiyorsanız gelin ve hayatınızı fırça darbeleri ile renklendirmeye başlayın.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Espas Sanat Hakkında

Sanatın hangi dalıyla ilgilenirseniz ilgilenin, Espas Sanat Merkezi size uygun saatlerde ve içeriklerle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Konusunda uzman kadromuzla öğrenirken aynı zamanda yeni deneyimler kazanacağınız ve keyifli vakit geçireceğiniz sanat evimiz 2016 yılında kapılarını açmıştır.

Amacı para kazanmak, ticaret yapmak değil, gerçekten sanatı insanlara sevdirmek, sanatsal anlamda, müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık alanında donanımlı bireyler yetiştirmek olan Espas Sanat Merkezi, sanatı yayma ve insanlara sevdirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Sanat’ın birçok alanında hizmet vermek üzere yola çıkan Espas Sanat Merkezi bünyesinde müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık, diksiyon gibi sanat eğitimleri verilmenin yanı sıra dönemli sanat ve motivasyon atölyeleri de düzenlenmektedir.

Balçova’da hizmet vermekte olan Espas Sanat bünyesinde bir çok eğitmen hizmet vermektedir. Tamamı profesyonel kadrodan oluşan Espas Sanat Merkezieğitimleri hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir.

Adres
Onur Mahallesi, Manolya Sokak, No: 5/A 35330 Balçova / İZMİR
Telefon
5335903455
E-Mail
info@espassanat.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard