Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
English Council Bakırköy Şubesi
English Council Bakırköy Şubesi
İSTANBUL/BAKIRKÖY
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
English Council Bakırköy Şubesi SAT Kursu
SAT Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
SAT Kursu

SAT (Scholastik Aptitude Test) Nedir?


SAT Amerika'da Yüksekokul veya Üniversiteye girmek isteyen Amerikan vatandaşları ve uluslararası öğrenciler tarafından kullanılan bir sınavdır. SAT Amerika'da kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan College Board tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye'deki birçok üniversite de yabancı uyruklu öğrencileri kabul etmek için SAT kullanır.

SAT Amerika'da yılda 7 defa, diğer ülkelerde ise 6 defa yapılır. Sınava kayıt internet http://sat.collegeboard.org/register üzerinden yapılabilir. SAT sınav sonuçları 2 yıl geçerlidir.

SAT, öğrencilerin üniversite öğreniminde önemli ve gerekli olan eleştirel okuma, yazma – kompozisyon ve matematik – geometri konularında bilgi düzeyi ve yorum yeteneğini ölçmeyi hedefler. SAT öğrencilerin üniversite eğitimlerinde akademik başarıya ulaşmada gereksinim duyacakları ve orta öğretimde öğrenmiş oldukları düşünme becerilerini ölçer. 

Lise son sınıf öğrencileri ve üniversite eğitimine devam etmek isteyen lise mezunları SAT sınavına girerler. Bu test öğrencilerin orta öğrenim boyunca edindikleri bilgi ve becerileri hangi düzeyde kullanabildiklerini gösterir. SAT aynı zamanda öğrencilerin düşünce ve problemleri çözme biçimlerini ve problemler arasında nasıl bağ kurduklarını da değerlendirir.

Scholastic Aptitude Test SAT 1 (Reasoning Test) ve SAT 2 (Subject Test) olarak iki ayrı sınavdan oluşur. 

SAT 1 Reasoning Test; öğrencilerin sayısal ve sözel yeteneğini ölçen, çoktan seçmeli bir testtir ve 3 saat 45 dakika sürer. SAT 1, Mathematics (Matematik – Geometri), Critical Reading (İngilizce eleştirel okuma) ve Writing (Kompozisyon) olmak üzere 3 bölümden oluşur. Her testin skoru 200 ile 800 arasında değişir ve toplam 600 – 2400 arası puan alınabilir. 

SAT 2 Subject Test; ise çoktan seçmeli 1 saatlik bir sınavdır. Bu test öğrencilerin özel bir akademik konu üzerindeki bilgisini ölçer. Test skoru 200 ile 800 arasında değişir. SAT- 2 Subject Test başlıca konuları; İngilizce, Tarih, Matematik, Biyoloji, Kimya, Fizik, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Latince, Japonca ve Çince’dir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
English Council Bakırköy Şubesi TOEFL
TOEFL
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
TOEFL

TOEFL İBT® Sınavına kimlerin girmesi gerekir?


İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim görme hedefiniz varsa, ülkemizde üniversitelerin hazırlık sınıflarını atlamak, yüksek lisans ve doktora programlarına geçiş ve dil tazminatı hakkı elde etmek istiyorsanız TOEFL İBT® sınavına girip yeterli puanı almanız gerekir. 
 

English Council TOEFL İBT® kursuna katılabilmeniz için İngilizce seviyenizin ne olması gerekir?


GSE 57-68 (B2+/Upper Intermediate) seviyesindeyseniz ya da English Council Genel İngilizce programlarımızla bu seviyeye ulaştığınızda, English Council TOEFL İBT® Kursuna katılabilir, 96 saatlik modüler standart grup programımız ya da özel ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

English Council TOEFL İBT® kursuna katılabilmeniz için İngilizce seviyeniz yeterli değilse ne yapmanız gerekir?


Eğer şu anki İngilizce seviyeniz, English Council TOEFL İBT® Kursuna katılabilmeniz için yeterli değilse, öncelikle English Council’ın Genel Amaçlı İngilizce Programları ile bu seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. TOEFL İBT® sınavı dört dil becerisini ölçen bir sınavdır. Bu nedenle dilin dört alanının da eş zamanlı olarak hedef puanınıza göre geliştirilmesi için yapılan çalışmaları içermelidir.

English Council’ın tüm İngilizce eğitim programları Uluslararası Dil Sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak becerileri geliştirmeniz üzerine planlanmıştır. Genel Amaçlı İngilizce Programlarımızın, dilin dört becerisini de geliştirmeyi hedeflemesi bu konuda işimizi çok kolaylaştırmakta ve hedefinize ulaşmakta gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Yüzlerce alternatif kurs yerine neden English Council TOEFL İBT® kursunu seçmelisiniz?

Başarı tesadüf değildir!

TOEFL İBT® Kursuna başlamadan önce İngilizce seviyenizin en doğru şekilde belirlenebilmesi için eğitim danışmanlarımız tarafından seviye tespit sınavına alınırsınız. Seviye Tespit Sınavına girmek için Tıklayınız

TOEFL İBT® sınavında başarılı olabilmek için; gireceğiniz sınav içeriğine birebir uyumlu, Reading (akademik metinlerde parça okuma ve sorulara cevap verme), Listening (konuşmaları, sınıf tartışmalarını ve sohbetleri dinleme, ardından soruları yanıtlama), Speaking (bilinen bir konu ile ilgili fikir belirtme, okuma ve dinleme görevlerine göre konuşma), Writing (okuma ve dinleme görevlerine göre kompozisyon yanıtları yazma, yazarak bir fikri destekleme) çalışmaları yapmanız, bu çalışmaların sonuçlarını görmek için de yeterli sayıda gerçek zamanlı deneme sınavlarına girerek sınav tecrübenizi arttırmanız gerekir.

TOEFL İBT® sınavında başarılı olmak için işinizi şansa bırakmayın!

English Council TOEFL İBT® Kursunda, TOEFL İBT® sınavında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bu çalışmaların hepsini bulabilirsiniz.

English Council TOEFL İBT® kursunu diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir?

 

  • Dörtlü (Reading, Listening, Speaking ve Writing) Modüler Eğitim Sistemimiz sayesinde dilediğiniz zaman beklemeden eğitime başlayabilirsiniz.
  • TOEFL İBT® eğitiminize başlamadan önce birebir formatta TOEFL İBT® deneme sınavına girebilir ve şu an alabileceğiniz puanı görebilirsiniz. 
  • Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güçlü ve geliştirilmesine ihtiyaç duyduğunuz sınav bölümlerini inceleyebilir, kişiye özel veya standart grup eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. 
  • Eğitiminiz süresince her bir sınav bölümü ile ilgili kurumumuzda veya internet olan her ortamda online mini deneme sınavları ile ilerleyişinizi değerlendirebilirsiniz. 
    • Eğitiminizin tamamlanmasının ardından en az 7 adet birebir TOEFL İBT® deneme sınavına katılabilir, sınav sonuçlarınızı uzman kadromuzla birlikte değerlendirebilirsiniz. 
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
English Council Bakırköy Şubesi YDS
YDS
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
YDS

YDS/YÖKDİL Sınavına Kimlerin Girmesi Gerekir?

Türkiye’de yüksek lisans, doktora yapmak, yabancı dil bilmeyi gerektiren bir bölümde devlet memuru olmak, bankalarda çalışıp dil tazminatı almak, üniversitelerde okutman ve öğretim görevlisi olmak istiyorsanız YDS/YÖKDİL sınavına girip yeterli puanı almanız gerekmektedir.

Yüzlerce Alternatif Kurs Yerine Neden English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunu Seçmelisiniz?

Başarı tesadüf değildir! YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için; seviyenize uygun, zengin içerikli yayın ve uzman öğretim kadrosuyla desteklenen, hedefinizi gerçekleştirmeye yeterli olacak bir programa ihtiyacınız vardır. English Council’ın hedef odaklı YDS/YÖKDİL programı sayesinde, seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz puana emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu yolculuğunuz sırasında size yardımcı olacak uzman kadromuz ve sınav danışmanınız ile tek seferde YDS/YÖKDİL’yi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Programı, YDS/YÖKDİL puanına tek seferde ulaşmanızı nasıl sağlayabilir?

Doğru hedefe ulaşmak için doğru yerden başlamak gerekir! YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursuna başlamadan önce İngilizce seviyenizin en doğru şekilde belirlenebilmesi için eğitim danışmanlarımız tarafından YDS/YÖKDİL seviye tespit sınavına alınırsınız. YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olabilmek için; gireceğiniz sınavın içeriğine birebir uyumlu, kelime, kısa metin çeviri ve gramer çalışmaları yapmanız, bu çalışmaları da çıkmış soru çözümleri, eğitim amaçlı soru çözümleri, bireysel çalışmalar, akademik kelime çalışmaları ile desteklemeniz ve yeterli sayıda gerçek zamanlı deneme sınavlarına girerek sınav tecrübenizi arttırmanız gerekir. YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için işinizi şansa bırakmayın! English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunda, YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bu çalışmaların hepsini bulabilirsiniz.

English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunun İçeriği Nasıldır ve Hangi Seviyeden Başlamanız Gerekir?

English Council YDS/YÖKDİL Kursu seviyenize ve hedefinize uygun planlanmış 5 seviyeden oluşur. Eğitim danışmanlarımız tarafından şubelerimizde uygulanacak ya da Online YDS/YÖKDİL Seviye Tespit Sınavımıza girdikten sonra düzeyinize uygun ve hedefinize göre katılmanız gereken programlara katılarak detayları aşağıda belirtilen English Council YDS/YÖKDİL Kursu programımıza katılmanız, YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmanız için ihtiyacınız olan başlangıcı yapmanız yeterli olacaktır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
English Council Bakırköy Şubesi YÖK DİL Kursu
YÖK DİL Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
YÖK DİL Kursu

YDS/YÖKDİL Sınavına Kimlerin Girmesi Gerekir?

Türkiye’de yüksek lisans, doktora yapmak, yabancı dil bilmeyi gerektiren bir bölümde devlet memuru olmak, bankalarda çalışıp dil tazminatı almak, üniversitelerde okutman ve öğretim görevlisi olmak istiyorsanız YDS/YÖKDİL sınavına girip yeterli puanı almanız gerekmektedir.

Yüzlerce Alternatif Kurs Yerine Neden English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunu Seçmelisiniz?

Başarı tesadüf değildir! YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için; seviyenize uygun, zengin içerikli yayın ve uzman öğretim kadrosuyla desteklenen, hedefinizi gerçekleştirmeye yeterli olacak bir programa ihtiyacınız vardır. English Council’ın hedef odaklı YDS/YÖKDİL programı sayesinde, seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz puana emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu yolculuğunuz sırasında size yardımcı olacak uzman kadromuz ve sınav danışmanınız ile tek seferde YDS/YÖKDİL’yi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Programı, YDS/YÖKDİL puanına tek seferde ulaşmanızı nasıl sağlayabilir?

Doğru hedefe ulaşmak için doğru yerden başlamak gerekir! YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursuna başlamadan önce İngilizce seviyenizin en doğru şekilde belirlenebilmesi için eğitim danışmanlarımız tarafından YDS/YÖKDİL seviye tespit sınavına alınırsınız. YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olabilmek için; gireceğiniz sınavın içeriğine birebir uyumlu, kelime, kısa metin çeviri ve gramer çalışmaları yapmanız, bu çalışmaları da çıkmış soru çözümleri, eğitim amaçlı soru çözümleri, bireysel çalışmalar, akademik kelime çalışmaları ile desteklemeniz ve yeterli sayıda gerçek zamanlı deneme sınavlarına girerek sınav tecrübenizi arttırmanız gerekir. YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için işinizi şansa bırakmayın! English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunda, YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bu çalışmaların hepsini bulabilirsiniz.

English Council YDS/YÖKDİL Hazırlık Kursunun İçeriği Nasıldır ve Hangi Seviyeden Başlamanız Gerekir?

English Council YDS/YÖKDİL Kursu seviyenize ve hedefinize uygun planlanmış 5 seviyeden oluşur. Eğitim danışmanlarımız tarafından şubelerimizde uygulanacak ya da Online YDS/YÖKDİL Seviye Tespit Sınavımıza girdikten sonra düzeyinize uygun ve hedefinize göre katılmanız gereken programlara katılarak detayları aşağıda belirtilen English Council YDS/YÖKDİL Kursu programımıza katılmanız, YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmanız için ihtiyacınız olan başlangıcı yapmanız yeterli olacaktır.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
English Council Bakırköy Şubesi İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu
Gerçekten İngilizce öğrenmeye ihtiyacınız var mı?

Dünya üzerinde her dört kişiden biri aktif olarak iş, kişisel gelişim veya eğitim için İngilizce öğrenmeye çalışıyor. Eğer siz de bu yazıyı okuyorsanız, İngilizce öğrenmeye çalışan 2 milyar 750 milyon kişiden birisiniz demektir. 

İngilizce; eğitim, turizm ve iş dünyasının dilidir. Şu an iş dünyasında şirketlerin %87’si uluslararası iş yapmakta ve personellerinin İngilizce bilmesini öncelikle talep etmektedir. Turizm sektörünün %89’u ortak iletişim dili olarak İngilizce’yi kullanmaktadır. Uluslararası eğitim dünyasının %92’si materyal, iletişim ve ders dilini İngilizce üzerine kurmuştur ve hepsinin tek bir amacı vardır. En iyi şekilde iletişim kurmak! Tüm sektörlerin sorduğu sadece bir soru mevcut. Ne kadar İngilizce konuşabiliyor, yazabiliyor ve anlayabiliyorsunuz?

 

Okulda, kursta öğrenmeyi denediniz ama başaramadınız mı?

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir. 

Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek… Dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

Bu nedenle İngilizceyi, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir öğretim metoduna ihtiyacınız var.

 

İngilizce öğrenmek için seçebileceğiniz alternatifler nelerdir?

İngilizce öğrenmek için birçok nedeniniz ve çözüm için birden fazla alternatifiniz olabilir. Örneğin; Google’a yazacağınız “Learn English” (İngilizce Öğren) kelimesi, sadece birkaç saniyede önünüze 138,000,000 sonuç listeleyecektir. Bu çözüm alternatiflerinin çokluğu içinde kaybolmanız neredeyse kesindir. Geriye döndüremeyeceğiniz zamanınızı ve çalışarak kazandığınız paranızı boşa harcamamak için yapacağınız tercih çok önemlidir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
English Council Bakırköy Şubesi Hakkında
Adres
Zeytinlik Mah.Ray Sok. No:9 Bakırköy-İstanbul
Telefon
2125710101
E-Mail
info@englishcouncil.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard