Notice: Undefined index: ziyaret in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 61

Notice: Undefined index: onerimetini in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 75

Notice: Undefined index: ilsayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 95

Notice: Undefined index: kurssayisi in /home/u8475686/public_html/ayarlar.php on line 100

Notice: Undefined offset: 8 in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 21

Notice: Undefined offset: 12 in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 21

Notice: Undefined offset: 16 in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 21
Çayyolu Sanat Merkezi | Kursrehberi.NET
Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 68
Kursrehberi.Net

Notice: Undefined index: sehir in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 86
(değiştir)
Üye Ol
Notice: Undefined index: user_eposta in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 89
Çayyolu Sanat Merkezi
Çayyolu Sanat Merkezi
ANKARA/YENİMAHALLE
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Çayyolu Sanat Merkezi Özel Resim ve Desen Kursu
Özel Resim ve Desen Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Resim ve Desen Kursu

Resim Kursu

ÇOCUK GRUPLARI 6 YAŞ VE ÜZERİ CUMARTESİ GÜNLERİ 11:00 DE.

Çocuk grupları yada yetişkin grupları şeklinde yapılan resim atölyesi resim çalışmaları, hafta içi veya hafta sonu günlerde yapılmaktadır.

Eğer istenirse, birebir olarak da resim programı düzenlenmektedir.

Bireylerin yaratıcı güçlerinin ortaya çıkarılması ve estetik eğitiminin uygulama alanı olması nedeniyle Resim İş dersi büyük önem taşır.

Öğrenciler bu derste algılama, düşünme ve bedensel eylemlerinin de katıldığı süreç içerisinde kendilerini ifade ederler. Yapılan çalışmalar öğrencilerin kendileri ve çevreleriyle ilgili duygularını, düşüncelerini dışa vurmalarına ve yaşadıkları dünyayı algılama biçimlerini anlatmalarına hizmet eder. Bu derste öğrencilerle sağlıklı iletişim kurulup iyi gözlem yapılırsa onların düşünceleri, ilgileri, aile yaşamları resimlerinin anlamı hakkında pek çok bilginin ip uçlarına ulaşılabilir.

Desen Kursu

Desen dersi, bilindiği üzere birçok sanat branşının temel eğitimidir.Desen çalışmaları resim dersi ve tasarım derslerinin vazgeçilmez unsurudur.Desen teknikleri öğrenildiğinde başarı hemen gelir.

Modelle yapılan desen derslerimiz cuma günleri sabah 10:00 ile 13:00 arasıdır.

Desen, formu görme yöntemidir. Desen doğrudan renkle değil çizgiyle ilişkilidir. Ayrıca renk, ışık ve gölgeler, tablonun genel yapısı, kompozisyonu hazırlanan bu temel üstüne kuruludur. Desen, ev aksesuarlarından mimariye kadar çoğu alanda, el sanatlarından Türk İslam sanatlarına kadar çoğu sanatta temeli oluşturan öğedir. Pek çok obje üzerinde gördüğümüz motiflerin, işlemelerin ilk aşamasıdır desen. İyi desen çizebilmek, desenin işlevinde yer alan çizgi, hareket, denge, hacim, oran, form (şekil) ritim, kompozisyon, perspektif, ışık ve renk kavramlarının öğrenilmesiyle sağlanabilir.

Desen, sanatçının el izi gibidir, bir sonuç değil, tükenmeyen özgürlük alanıdır. Bu alanın sınırlarını saptamak bazen son derece zorlayıcıdır. Nelerin özbenliğin işaretleri, nelerin nedensiz gezinmeler olduğunu kestirebilmek için karmaşık bir ikili oyun içine çekilirsiniz. (…)Bir tablo resmi, her zaman sanatçıyı da, izleyiciyi de bilinç sınırlarının seçilmiş, belirlenmiş mesafeleri içinde ölçülü olmaya zorlar. Desen ise; yapıldığı kağıdın boyutlarıyla belirlenmiş görülen-bakılan arasındaki mesafeyi daha da yakına taşıyan, daha dar bir görüş mesafesine indirgeyen bir ilişki gereksinimi yanı sıra, doğrudan sanatçının kendisiyle karşılaşabileceğiniz bir yakınlık tayin eder. Burada sanatçının kendisinin bile ölçülere vuramadığı asıl kimliğiyle yüz yüze gelirsiniz.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Çayyolu Sanat Merkezi Özel Elektro Gitar Kursu
Özel Elektro Gitar Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Elektro Gitar Kursu

Elektro gitar derslerinde rock, hard rock, metal, blues, yabancı pop, türk pop, türk rock müzik türlerini içeren geniş bir repertuvar çalışılmaktadır. Bu repertuarların yanı sıra hammer-on, pull-off, slayt, bend, vibrato,alternate picking, tapping tekniği, ekonomy picking, sweep picking, trill, penayla tapping, sweep-tap, çığlık, feedback gibi bir çok teknik uygulanmaktadır. Bu tekniklere paralel olarak temel müzik bilgileri alıştırmalar ve çeşitli gamlar da derslerde işlenmektedir.Kurs süresi kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılıklar gösterse de ortalama öğrenme süresi 8 aydır. 8 ayını tamamlayıp 1. kuru bitiren her öğrenciye kurum müdürü tarafından imzalı belge verilmektedir. Ayrıca 1 yıldan daha fazla derslere devam eden öğrenciler, orkestra çalışmalarına katılıp öğrenci konserlerine çıkabilirler.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Çayyolu Sanat Merkezi Özel Bale Kursu
Özel Bale Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Bale Kursu

ÇAYYOLU SANAT MERKEZİ BALE KURSLARI

Temel Klasik Bale kavramlarının ve klasik bale tekniğinin yapısının bedenin duruşuna geçirilmesi için gerekli temel çalışmalar dersin içeriğini oluşturur. Doğaçlamanın beden yoluyla tanımlanması, biçimlenmesi, hareket üretmenin yolları, üslup geliştirme, tek başına veya grup olarak hareket şekillendirmenin yolları araştırılmaktadır

Bale kursu klasik bale eğitimi dört yaş ve üzeri olarak bale eğitimine başlanır.

Bale sınıflarımız hafta sonu olarak düzenlenmektedir.

Sözlükte “bale” ne demek?

 1. Belli hafif figürlere, adım atışlara, çoğunlukla sahne düzenine ve müziğe dayalı gösteri türü.2.Bu tür gösteri yapan sanatçı topluluğu.

Vücut yapısının belli kurallar çerçevesinde, inanılmaz derecede eğitilerek ruh yoğunluğunda ve müzikle uyumlu şekilde, müzik tabiat sesleri eşliğinde dans ederek hayatı gösterme sanatıdır.

BALENİN FAYDALARI NELERDİR.

Kişiye sağlıklı ve estetik bir vücut sağlamanın yanında, öz güven ve kişilik duygusunu geliştirir. Özellikle uyum sorunu yaşayan çocuklarda ve hiperaktivite tanısı konmuş çocuklarda uyum sağlama ve sosyalleşme konusunda çok büyük faydaları vardır. Ayrıca çocuklarda derse katılım ve anlama zorluğu çekenlerde büyük faydaları görülmektedir. Bale Dersi, Bale kursu, Ümitköy bale dersi, çayyolu bale kursu Çayyolu Sanat Merkezi Bale bölümü telefon 242 22 80 Okulumuz, uluslararası düzeyde profesyonel kariyer yapabilecek öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemiş ve bu hedefe uygun olarak dünya standartlarında akademik bir eğitim programı benimsemiştir. Ancak elbette okula kaydolan ve devam eden her öğrencinin böyle bir hedefi olması beklenemez. Hatta bu, sadece özel yetenekli belli sayıda öğrenci için geçerli olabilmektedir. Diğerleri içinse bale ve dans, iyi vakit geçirecekleri bir hobi olarak seçilmiş görünmektedir. Oysa ki bale eğitimi, profesyonel kariyer planlasın ya da planlamasın, her öğrenci için “sadece” eğlenceli bir hobi olmanın her zaman ötesinde bir aktivite olacaktır. Bu eğitimle, kesinlikle tüm hayatlarını etkileyecek çok daha önemli kazanımlar sağlayacakları kuşku götürmez bir gerçektir. Bale, ya da genel anlamıyla dans eğitiminin öğrencinin günlük hayatını, okul başarısını, sağlığını kısaca tüm yaşantısını etkileyecek faydalarını aşağıda kısaca özetlemeye çalıştık:

 1. Elbette ilk olarak akla gelen dansın fiziksel yönü olacaktır. Daha esnek, daha ince, daha zarif, daha sağlam ve daha sağlıklı bir vücudun bale eğitiminin tartışılmaz bir sonucu olduğu herkesçe bilinmektedir. Egzersizler sayesinde kazanılan esneklik, sağlamlık ve zarafetin yanı sıra, öğrenciler doğru beslenmeyi ve vücutlarına iyi bakmayı küçük yaştan itibaren öğrenirler.
 2. Yine fiziksel bir sonuç da, bale öğrencilerinde rahatlıkla gözlemlenebileceği gibi tüm hareketlere yansıyan bir zarafet ve asalettir. Bir bale öğrencisinin duruşu, yürüyüşü, oturup kalkışı, her ortamda her zaman hayranlık uyandıracak kadar farklıdır.
 3. Ancak bu eğitimin fiziksel sonuçlarından bile daha önemli başka yararları da vardır. Bunların başında içdisiplin gelir. Bir bale öğrencisi, bale okulunda öğrendiği disiplini hayatının her alanına taşıyarak düzenli ve programlı yaşar. Bu okul derslerinde farkedilir bir yükselişe yol açacağı gibi, tüm diğer aktivitelerinde ve ev yaşamında da kendini gösterecektir.
 4. Öğrencilerimizin okul derslerine yansıyan bir diğer sonuç da, sevdikleri bir fiziksel aktiviteyle deşarj olduktan sonra, çok daha hevesle ve dinlenmiş bir zihinle derslerinin başına geçmeleri sonucu elde ettikleri başarıdır. (Her dönem sonunda incelediğimiz karnelerden çıkardığımız sonuçlar bize, öğrencilerimizin %90a yakın bir oranının sınıflarını takdir belgesiyle geçtiğini göstermiştir.)
 5. Okulumuzdaki eğitimin kazandırdığı en önemli vasıflardan biri de “kendi kendine yetmek” ve “sorumluluk almak”tır. Bale öğrencisi küçük yaştan itibaren her işini kendi yapmayı ve sorumluluk almayı öğrenir. Bu da şüphesiz hayatının her alanına yansıyacaktır.
 6. Kendi kendine yetmeyi öğrenen her çocuğun kendine güveni artar, ayakları üzerinde durmanın gururuyla sağlam bir özgüven geliştirir.
 7. Her türlü aktivite gibi bale ve dans derslerinin de, çocuğun sosyalleşmesine faydası tartışılamayacak boyuttadır. Grup halinde yapılan dersler ve ortak bir zevkin paylaşılması sınıftaki kaynaşmayı da beraberinde getirmekte, okulda asosyal görünen pek çok çocuk hızla değişerek arkadaş gruplarının aktif bir üyesi durumuna gelmektedir. Bu konuda dersler haricinde gerçekleştirdiğimiz okul aktivitelerinin de payı büyüktür. Okul piknikleri, sınıf gezileri, yemekler çocukların ve velilerin bir araya gelerek kaynaşmasına ve zevkli bir sosyal ortamı paylaşmasına katkıda bulunmaktadır.
 8. Her sene sonunda verdiğimiz büyük temsiller ve önemli tarihlerde kentimizde düzenlenen aktiviteler içinde yer alan daha küçük performanslar, profesyonel kariyer planlayan öğrencilerimizi sahneye hazırlarken, diğer öğrencilerimizin de kalabalık bir seyirci önünde kendini göstermeye alışması ve dolayısıyla pek çok çocuk ya da gençte görülebilen çekingenlik sorununu aşmasını sağlamaktadır.
 9. Bir çocuğun ya da gencin yetişmesindeki en önemli etkenlerden biri de kuşkusuz kendini ifade edebilme yeteneğidir. Dans eğitiminin insan gelişimine bu konudaki katkısıysa tartışılmazdır.
 10. Derslerin bir parçası olan doğaçlama çalışmaları da öğrencinin yaratıcılığını geliştirmek gibi önemli bir işlev yerine getirmektedir.
 11. Eğitim programımızın bir parçası olan solfej dersleri sayesinde, öğrencinin sadece müzik kulağı değil aynı zamanda tüm hayatında önemli bir unsur teşkil eden ritm duygusu da gelişmektedir.
 12. Bale derslerinin değişmez eşlikçisi olan klasik müzik parçaları hakkında derste verilen tanıtıcı bilgiler, öğretmenlerinin derin açıklamalarıyla seyrettikleri bale ve dans DVDleri ve ileri sınıflardaki bale tarihi, dekor kostüm gibi teorik dersler sayesinde öğrencilerin genel kültürleri inanılmaz şekilde zenginleşmektedir.
 13. Tüm bu aldıkları eğitimin sonucu olarak gençler, sanata değer veren, iyi birer bale, ve genel anlamda sahne sanatları izleyicisi olmayı öğrenmekte, neyi nerede nasıl alkışlaması gerektiğini bile bilmeyen bir kalabalığın parçası olmak yerine son derece bilinçli sanatseverler olarak yetişmektedirler.
 14. Öğrencilerimiz; gösteriler sayesinde birlikte çalışma ve başarmanın tadını almakta, alınteri ve zorlu çalışma olmadan başarının gelmeyeceğini öğrenmekte, ve sonuçta duydukları alkışların getirdiği inanılmaz keyifle yorgunluklarına değdiğini görmektedirler.
  1. Ancak hepsinden önemlisi çocuğunuzun, sevdiği ve zevk aldığı bir alanda çalışmanın ve gelişmenin sonsuz keyfini tadıp mutlu olmasıdır. Derslerden sonra ifadesine yerleşen o “yıldız” bakışı ve yüzünde kolayca görebileceğiniz o aydınlık gülümseme size tüm bu yukarıdaki maddeleri özetler nitelikte olacaktır kuşkusuz…
Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Çayyolu Sanat Merkezi Özel Düğün Dansı Kursu
Özel Düğün Dansı Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Düğün Dansı Kursu

ÇAYYOLU SANAT MERKEZİ DÜĞÜN DANSI KURSLARI

Düğün dansı kurslarında,  seçtiğiniz bir müzik eşliğinde profesyonel dans öğretmenleriyle sizi bu en özel gününüze hazırlıyoruz.

‘Bizim Şarkımız’ dediğiniz bir şarkıyla dans etmek istemez misiniz?

Düğün koşuşturmacası içinde keyifli bir uğraş edinin ve müzikle attığınız her adımınızda telaşınızdan uzaklaşın, heyecanınızın tadını çıkarın.

Düğün dansı için alanında uzman ve Federasyon’dan onaylı antrenörlerimiz eşliğinde isterseniz sakin ve aşk dolu olan danslardan Rumba, İngiliz Vals, Arjantin Tango danslarını isterseniz de bol eğlenceli ve hareketli olan danslardan Salsa, Bachata, Charleston, Swing, Lindy Hop, Cha Cha içerisinden birini seçebilirsiniz. Şarkınızın melodisi ve ritmi bu dansların hiçbirine uymuyor olabilir, hiç merak etmeyin konusunda uzman eğitmenlerimiz sizin için en uygun koreografiyi hazırlayacaklardır.

Dans eğitiminizi Kendinizi rahat ve huzurlu hissettiğiniz bir ortam da kendinizden emin dans edebilmeniz için düğününüze en az 5 hafta kala bizimle iletişime geçin, bizim de sizin peri masalınıza bir katkımız olsun.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap

Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 238
Çayyolu Sanat Merkezi Özel Diksiyon Kursu
Özel Diksiyon Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Özel Diksiyon Kursu

ÇAYYOLU SANAT MERKEZİ DİKSİYON KURSLARI

Programın Amacı

Sesi doğru kullanma, doğru nefes alma, sözü doğru tonda ve doğru vurguda söyleme, topluluk karşında kendini en iyi ve en etkili bir biçimde ifade edebilme.

İçerik

• Soluğun denetim altına alınması,

• Diyafram nefesi,

• Yüz kasları çalışmaları,

• Sesin etkili kullanılması,

• Harf çalışmalarıyla doğru telaffuz,

• Sözcükleri doğru artiküle etme (doğru sesletim)

• Süre, tonlama, ezgi, vurgu, ulama, kavşak, durak vb. kurallar

• Anlaşılır, akıcı ve işitilebilir konuşma kuralları,

• Yazı dili ile konuşma dili arasındaki farklar,

• Standart konuşma (İstanbul Ağzı) kuralları,

• İletişimde en verimli konuşma kuralları,

• Yaygın dil yanlışları.

Etkili Konuşma Hitabet

Bireyi dili kullanmaya, konuşmaya yönelten sebepler ise şunlardır:

• Varlığı kanıtlamak

• Benliği kanıtlamak

• Doyum sağlamak

• Ruhsal ve sinirsel gerginlikten kurtulmak

• Toplumsal ilişki kurmak

• Etkileşimde bulunmak

• Çevreyi denetim altına almak

Programın Amacı

• Konuşmaya başlarken temkin yöntemleri,

• Konuşmanın yapısı için gerekli iletişim öğeleri

• Topluluk önünde ve bire bir konuşmalarda etkili iletişimi sağlama,

• Söze canlılık ve renk kazandırma,

• Topluluk karşısında konuşma korkusunu giderme (Trac korkusu),

• Güzel söyleyişin sırları (Ne söylediğinizle birlikte nasıl söylediğiniz de çok önemlidir)

• İkna

• Doğaçtan hazırlıksız konuşabilmek

• Konuşmaya anlam derinliği kazandırmak

• Konuşmaya eşlik eden beden dili kalibrasyonu

• Konuşurken dikkat edilmesi gereken görgü kuralları

• İyi bir konuşmacı olmanın yolları.

Sunuculuk Sipikerlik

Çağımızın mesleği, iletişim… Güzel konuştuğunuzu, iyi bir sunucu ya da oyuncu olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz ancak, alacağınız eğitimle bir adım öne geçebilir, işinizi daha bilinçli yapabilirsiniz.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da “Eğitim şart”…

Sunuculuk-Spikerlik Eğitim Programı

• Canlı Yayın Spikerliğinin Önemi, Özellikleri ve Teknikleri

• Dinleme – Düşünme – Konuşma Bağlamında Türkçe

• Sözcük ve Deyim Yanlışları

• Haber-Spor Spikerliği

• Röportaj Teknikleri

• Açıkoturum Program Sunuculuğu

• Programcı, Yönetmen, Spiker ve Sunucu Bağlantısı

• Radyo-Televizyon Program Sunuculuğu

• Yazım Dili, Türkçenin Öyküsü, Dil Bilinci

• Radyo-Televizyon Anonsları Okuma

• Tartışma Program Sunuculuğu

• Belgesel Seslendirme

• Reklam Metni-Radyo Tiyatrosu Seslendirme

• Eğlence – Müzik – Magazin Programları Sunumu

• Kongre, Seminer ve Protokol Sunumu

• Anma ve Sanat Geceleri Sunumu

• Diksiyon – Artikülasyon – Fonetik – Spikerlik Bağlantısı

• Stüdyo Uygulamaları

Tiyatro Atölyelerin Amacı: Tiyatroyu hayatlarında bir hobi olarak var etmek isteyen atölye katılımcılarını, pratik ve sahne odaklı çalışmalarla tiyatro sanatıyla tanıştırmak.

İçerik: Bu atölyede, yaratıcılık odaklı oyunculuk çalışmaları yürütülmektedir. Öğrencinin özgüveni yükseltilerek sahne hakimiyeti kazanmasına, çeşitli rol çalışmalarıyla; yaratıcı, özgün ve estetik sahne işleri üretip sunmasına olanak sağlanmaktadır. Diksiyon çalışmaları da; düzeltilebilir konuşma kusurlarının aşılmasına yönelik alıştırmaların yanı sıra; nefes teknikleri, tonlama, vurgu, durak gibi alt başlıklar çalışılacaktır. Katılımcılar, dönem sonunda düzenlenecek ”Performanslar” ile kazanımlarını sahnede sergileme fırsatı bulacaklardır.

Kimler Katılabilir: Atölyeye katılım için en az lise mezunu olmak ve en az 18 yaşında olmak gereklidir. Tiyatroyla az da olsa ilgilenmiş olanlar, tiyatroyu izleyici olarak takip etmiş olanlar, kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen üniversite öğrencileri ve çalışanlar başvurabilir.

Genel Değerlendirme
Warning: Division by zero in /home/u8475686/public_html/firma/index.php on line 396
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Çayyolu Sanat Merkezi Hakkında
Adres
2983. Cd. No:20 Konutkent 06810 Yenimahalle/Ankara Türkiye
Telefon
312 242 22 80
E-Mail
cayyolusanatmerkezi@gmail.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard

Notice: Undefined index: popupgosterim in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 2

Notice: Undefined index: arama in /home/u8475686/public_html/popup_reklam.php on line 3