Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
British Town Antalya
British Town Antalya
ANTALYA/MURATPAŞA
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek
British Town Antalya IELTS
IELTS
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
IELTS

IELTS Kursu

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS), İngilizce'nin bir iletişim dili olarak kullanıldığı ortamlarda çalışmak veya çalışmak isteyen kişilerin dil yeterliliğini ölçen bir testtir. Kullanımı kolay 9 bantlı bir ölçek, kullanıcılardan (bant puanı 1) uzmana (bant puanı 9) kadar, yeterlilik seviyesini açıkça belirler. 'IELTS dört bölümden oluşur - Dinleme (30 dakika), Okuma (60 dakika), Yazma (60 dakika) ve Konuşma (11-14 dakika). Toplam test süresi 2 saat 45 dakikadır. Dinleme, Okuma ve Yazma testleri bir oturuşta yapılır. Konuşma testi, aynı gün veya diğer testlerden önceki veya sonraki yedi güne kadar olabilir. '

Akademik veya Genel Eğitim

IELTS iki sınav biçiminde mevcuttur - Akademik veya Genel Eğitim - ve dört dil becerisinin geçerli ve doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlar: dinleme, okuma, yazma ve konuşma.

IELTS Genel Eğitim

IELTS Genel Eğitim testi, ortaöğretim, iş deneyimi veya eğitim programları için İngilizce konuşulan ülkelere gidenler içindir. Aynı zamanda Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve İngiltere'ye göç için bir zorunluluktur. Test, geniş sosyal çalışmalarda temel hayatta kalma becerilerine odaklanmaktadır.

IELTS Akademik

IELTS Akademik sınavı, İngilizce konuşulan bir ortamda yükseköğretim veya profesyonel kayıt için başvuran kişiler içindir. Akademik dilin bazı özelliklerini yansıtır ve çalışmaya veya eğitime başlamak için hazır olup olmadığınızı değerlendirir. Bu yaklaşım, IELTS'i tanıyan kurumlar tarafından yaygın olarak desteklenmektedir.

IELTS Bant Puanları Nasıl Hesaplanır?

Tüm IELTS puanları 0 ile 9 arasındadır. Ayrıca .5 puan alabilirsiniz (örneğin, 6.5 veya 7.5). Her bir beceri için (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) bir grup skoru ve ayrıca bir genel bakış grubu puanı alacaksınız. Genel grup puanı, tüm becerilerin ortalama puanıdır. Örnek olarak aşağıdaki tabloya bakınız. Eğer genel puanın ortalama 6.25 ise, puanın 6.5'e yükselecek. Eğer toplam puanın ortalama 6.75 ise, puanın 7'ye çıkarılır. Eğer toplam puanın 6.1 ise, puanın 6'ya düşer. Puanın yukarıda gösterildiği gibi en yakın 0.5 ya da tam puanın üstüne ya da aşağıya yuvarlanır. .

Grup Puanı Açıklamaları

Aşağıdaki tablo, her grup puanının 5 ila 9 arasındaki grup puanları için gereken İngilizce seviyesi hakkında bilgi içeren bir tanımını vermektedir.

Dinleme ve Okuma Grubu Puanları

Dinleme ve okuma puanlarınız, testteki 40 sorudan aldığınız doğru cevapların sayısıyla hesaplanır. Yanlış cevaplar için puan kaybetmezsiniz.

IELTS Dinleme Puanları

IELTS Okuma Puanları (AC)

IELTS Okuma Puanları (GT)

IELTS Yazma Değerlendirme Ölçütleri

Hem yazma görevi 1 hem de görev 2, 4 kriter kullanılarak değerlendirilir. Lütfen her markalama kriterinin detayları için aşağıdaki tabloya bakınız.

IELTS Konuşma Değerlendirme Kriterleri

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
British Town Antalya Toefl
toefl
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Toefl

TOEFL Kursu

British Town Dil Okulları, TOEFL yetkili merkezidir. ABD'de yapılan bu test şimdi IBT (İnternet tabanlı test) adı altında. Öğrenciler TOEFL sınavına girerler ve öğrenim gördükleri İngiliz Şehir Dil Okulları'nda kendi motivasyonları vardır ve İngiliz Şehir öğrencilerinin her zaman bir adım önde olmasını sağlarlar. TOEFL, bireysel ya da grup içi eğitimler olarak öğretilir; burada öğrencilere tüm İngilizce becerileri için sorgulanır ve öğrencilere çalışma sırasında bu becerileri geliştirmeleri için strateji ve teknikler sunulur. TOEFL Testi, İngilizce konuşamayanların İngilizce dilini ölçmek için ABD, New Jersey'deki Eğitim Test Hizmetleri tarafından yürütülen bir testtir. Yeterli bir TOEFL puanı, öğrencilerin lisansüstü ve doktora programlarına alınmalarını sağlar, Üniversite, yurtdışında dil eğitimi alan öğrencilerin hazırlık sınıflarından ve dil eşdeğerlerinden muaftır. Dünyanın dört bir yanındaki birçok vakıf, kuruluş ve şirket TOEFL sınavından iyi bir puan alarak iş başvuruları için İngilizce yeterlilik belgesi olarak kabul etmektedir. TOEFL sınavı 2006 yılında değiştirildi. Şimdi sınav katılımcılarından İngilizce konuşmaları istendi. Sınav dört bölümden oluşur: okuma, dinleme, konuşma ve yazma.

TOEFL SINAVI İÇERİK

TOEFL sınavına hazırlık eğitimi programı, önceki yıllardaki TOEFL sınav soruları dikkatlice incelenerek hazırlanmıştır. Bu doğrultuda, daha önce sıkça sorulan gramer sorularına ve ortaya çıkan veya ortaya çıkması muhtemel kelimelere öncelik vererek IBT TOEFL sınavında test edilen dört beceriye odaklanıyoruz. Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma becerileri. Test 3.5 saat ile 4 saat arasında tamamlanmaktadır. Bu süre zarfında kısa bir mola verilir. Bilgisayarlı TOEFL öğrencinin yanı sıra bir rehber ve süpervizör öğretmeni vardır. Bu öğretmen testi nasıl yapacağını, bilgisayarı nasıl kullanacağını ve diğer konularda teknik yardımı yapar. Dinleme: 40 - 60 dakika, 30 - 50 yapı Okuma: 70 - 90 dakika, 44-55 soru Yazma: 30 dakika 1 konu Dinleme: Amerikan İngilizcesini anlama yeteneğiniz ölçülür. Yapısı: Öğrencinin Standart Yazılı İngilizceyi uygun bir şekilde kullanıp kullanmadığı test edilir. Okuma: Bir öğrencinin Amerikan İngilizcesini okuma ve anlama yeteneği test edilir. Yazma: Bir yazarın yazma yeteneği, 30 dakika içinde yazılacak olan bir kompozisyonla ölçülür.

TOEFL TEST BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TOEFL sınavı sadece ETS merkezinin belirttiği yerlerde yapılır. TOEFL sınavı çevrimiçi olarak kredi kartı bilgileriyle veya faks, posta yoluyla veya TOEFL kayıt formunu doldurarak çevrimiçi olarak kaydedilebilir.

KİM KATILMALI?

Yurtdışında lisans ve yüksek lisans programlarında yurtdışında eğitim görmek veya farklı amaçlarla yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler ve uluslararası alanda tanınan bir sınav tarafından onaylanan İngilizce bilgisini onaylamak istedikleri kamu ve devlet kurumlarında çalışanlar bu sınava girerler. TOEFL sınavının İngilizce yeterliliğinin en azından orta düzeyde olması beklenmektedir. Bu nedenle, TOEFL sınavına hazırlık kurslarına, genel olarak İngilizce kurslarında olduğu gibi en baştan İngilizce öğrenmek için insanların katılımı mümkün değildir. TOEFL hazırlık kursuna katılan kişiler, bu özel sınavın hazırlanabilmesi için öncelikle TOEFL sınavı tarafından ölçülen beceriler biçiminde İngilizce dilini alır.

TOEFL TESTİNİN FORMATI NEDİR?

TOEFL sınavı sadece ETS merkezinin belirttiği yerlerde yapılır. TOEFL sınavı çevrimiçi olarak kredi kartı bilgileriyle veya faks, posta yoluyla veya TOEFL kayıt formunu doldurarak çevrimiçi olarak kaydedilebilir.

TOEFL SCORE ARALIKLARI

IBT (0 -120), TCMB (0 - 300), PBT (310- 677) TOEFL HAZIRLIK DERS İÇERİĞİ NEDİR? TOEFL sınavına hazırlık eğitimi programı, önceki yıllardaki TOEFL sınav soruları dikkatlice incelenerek hazırlanmıştır. Bu bağlamda, IBT TOEFL sınavında sınanmış dört beceriye odaklanıyoruz, sıkça sorulan dilbilgisi konularına ve daha önce ortaya çıkmış ya da ortaya çıkması muhtemel kelimelere öncelik vererek bunlar konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerileri.

TOEFL HAZIRLIK SINIFLARINDA AĞIRLANMIŞ NEDİR?

TOEFL hazırlığı, bilgisayarlı sınıflardaki gerçek eğitmenler tarafından, gerçek TOEFL sınav koşullarında ve alanda verilmektedir. TOEFL HAZIRLIK EĞİTİM PROGRAMI SONU ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI NELERDİR? TOEFL hazırlık kursuna katılan öğrenciler, TOEFL sınavına uygun olarak en az asgari düzeyde İngilizce bilgisi geliştirir ve uygular. Bu, TOEFL hazırlık kursunu tamamlayan öğrencilerin, dinleme, konuşma, yazma, okuma ve gramer becerilerine akademik beceriler kazandırdığı anlamına gelir. TOEFL sınavı anadili İngilizce olmayan İngilizce dilini, Eğitim Test Hizmetlerini ölçmek için.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
British Town Antalya İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Avrupa’da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve ortak bir standart hedefleyen Avrupa Modern Diller Merkezi, Avrupa’da Diller için Referans Avrupa Referans Çerçevesini oluşturdu.

British Town Dil Okullarındaki programlar İletişimsel Yaklaşıma dayanmaktadır. Genel İngilizce Kursları, öğrencilere Trinity College London dil sınavına girmelerini sağlar. İngiliz Şehir Dil Okulları, Trinity Sınav Merkezi olarak bilinir. Ayrıca, İngiliz Şehir Dil Okulları da MacMillan'ın Ortak Okuludur.

Kitaplar ve eğitim materyalleri doğrudan İngiltere'den temin edilmektedir. British Town Dil Okulları, MacMillan'ın eğitimcileri ile her yıl tüm şubelere seminerler veriyor ve eğitimcileri yakından eğitiyor.

Kişisel gelişim ve kariyere odaklanan herkes Genel İngilizce Kurslarına katılabilir. Katılımcıların İngilizce dil yeterlikleri, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesinin altı Avrupa seviyesi olan Europass Dil Pasaportu ile değerlendirilir . Eğitim sonunda hedefler öğretmenler ve öğrenciler tarafından değerlendirilir.

İşlevsel ve iletişimsel bir temele dayanan eğitim sistemimiz, doğal olarak İngilizce öğretmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, ek materyaller dersleri eğlenceli hale getirir. Konuşma, Okuma ve Yazma Becerileri, işitsel ve görsel yöntemlerle geliştirilir.

Seviye sistemine odaklanan programlar uluslararası geçerliliğe sahip olup, Türkçe öğretmenleri ve yerli öğretmenler tarafından planlanmaktadır.

Kurs süresi, programların yoğunluğuna bağlı olarak 1 ila 3 ay arasında değişmektedir. 96 ders saatine ek olarak, İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini sunan sınıflar vardır ve bunlar öğrencilerimiz için ücretsizdir.

Kurslar British Town Dil Okullarındaki Avrupa Dil Portföyü Sistemine dayanmaktadır.

A1 (İlköğretim)

 • Somut bir türdeki ihtiyaçların karşılanmasına yönelik günlük ifadeleri ve çok basit ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir.
 • Kendilerini ve başkalarını tanıtabilir ve nerede yaşadığı, tanıdığı insanlar ve sahip oldukları şeyler gibi kişisel detaylar hakkında sorular sorabilir ve cevaplayabilir.
 • Diğer kişinin yavaşça ve açıkça konuşması ve yardım etmeye hazır olması koşuluyla basit bir şekilde etkileşime girebilir.

 

A2 (Orta Seviye)

 • En yakın ilgi alanlarıyla ilgili cümleleri ve sık kullanılan ifadeleri anlayabilir (örneğin, çok temel kişisel ve aile bilgileri, alışveriş, yerel coğrafya, istihdam).
 • Bilinen ve rutin konularda basit ve doğrudan bilgi alışverişi gerektiren basit ve rutin görevlerde iletişim kurabilir.
 • Temelleri, yakın çevresi ve acil ihtiyaç alanlarındaki hususları basit bir şekilde tarif edebilir.

 

B1 (Orta Düzey)

 • İş, okul, serbest zaman, vb. Düzenli olarak karşılaşılan tanıdık konularda net standart girdilerin ana noktalarını anlayabilir.
 • Dilin konuşulduğu bir bölgede seyahat ederken ortaya çıkabilecek birçok durumla başa çıkabilir.
 • Tanıdık veya kişisel ilgi alanına giren konularda basit bağlantılı metinler üretebilir.
 • Tecrübe ve olayları, hayalleri, umutları ve hırsları tanımlayabilir ve kısaca görüş ve planlar için sebep ve açıklamalar verebilir.

 

B2 (Üst Orta)

 • Uzmanlık alanındaki teknik tartışmalar da dahil olmak üzere hem somut hem de soyut konulardaki karmaşık metinlerin ana fikirlerini anlayabilir.
 • Her iki taraf için de zorlama olmadan anadili konuşmacılarla düzenli etkileşimi mümkün kılan bir derece akıcılık ve kendiliğindenlikle etkileşime girebilir.
 • Çok çeşitli konularda net, ayrıntılı metinler üretebilir ve çeşitli seçeneklerin avantaj ve dezavantajlarını veren güncel bir konu üzerine bakış açısını açıklayabilir.

 

C1 (Gelişmiş)

 • Çok çeşitli talepkar, daha uzun cümlecikleri anlayabilir ve örtülü anlamları tanıyabilir.
 • İfadeleri çok belirgin bir şekilde aramadan fikirleri akıcı ve kendiliğinden ifade edebilir.
 • Dili, sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir.
 • Organizasyonel kalıpların, konektörlerin ve yapışkan cihazların kontrollü kullanımını gösteren karmaşık konularda net, iyi yapılandırılmış, ayrıntılı metinler üretebilir.

 

C2 (Uzman)

 • Neredeyse duyulan veya okunan her şeyi kolaylıkla anlayabilir.
 • Farklı sözlü ve yazılı kaynaklardan gelen bilgileri özetleyebilir, tutarlı bir sunumda argümanları ve hesapları yeniden oluşturabilir.
 • En karmaşık durumlarda bile daha ince anlam tonlarını ayırt eden, kendilerini kendiliğinden, çok akıcı ve kesin olarak ifade edebilir.
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
British Town Antalya yds
yds
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
yds

 

YDS Kursu

Türkiye Yükseköğretim Kurulu tarafından yürütülen YDS sınavı, Türk hükümetinin dil değerlendirme sınavıdır. Test yılda iki kez yapılmadan önce British Town Dil Okullarında sınav stratejilerine odaklanarak eğitim programı planlanmaktadır. British Town Dil Okullarındaki akademik personel, ayrıntılı bir ders planı hazırlayarak dersleri verir. British Town Schools, YDS Sınav Hazırlık Kursunda lider şirketlerden biri oldu.

İngiliz Kasabası İngilizce Dil Okulları işletmesini yaptırmak, akademik kadrosundaki eğitmenler aracılığıyla hazırlamakıp işlenen derslerdir. British Town'da YDS Kursu eğitiminde sektörünün öncü firmalarından biri olması devam ediyor.

YDS Nedir?

YDS, çoğunlukla devlet memurları, akademisyenler ve askeri personel tarafından alınan İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. Türkiye'de ÖSYM tarafından yönetilmektedir. Test, okuma anlama becerilerini, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini değerlendirir.

YDS'ye kimler başvurabilir?

 

 • Akademik kariyere yönelik adaylar
 • Yüksek lisans derecesi almayı hedefleyen adaylar
 • Son sınıf lisans öğrencisi olan veya daha önce yüksek lisans derecesi alan veya doktora yapan adaylar
 • Devlet tarafından ödenen ekstra para için dil yeterlilik sınavına ihtiyaç duyan memurlar
 • Özel sektörde ekstra para için çalışan adaylara şirket tarafından ödeme yapılır.
 • Sağlık alanında çalışan TUS ve DUS sınavlarına giren adaylar

 

YDS nasıl puanlanır?

Her soru 1,25 puandır. ,

 • 20 x 1,25 = 25,00 Puan
 • 30 x 1.25 = 37.50 Puan
 • 40 x 1,25 = 50,00 Puan
 • 45 x 1.25 = 56.25 Puan
 • 50 x 1,25 = 62,50 Puan
 • 55 x 1.25 = 68.75 Puan
 • 60 x 1,25 = 75,00 Puan

  YDS Kursu

  Türkiye Yükseköğretim Kurulu tarafından yürütülen YDS sınavı, Türk hükümetinin dil değerlendirme sınavıdır. Test yılda iki kez yapılmadan önce British Town Dil Okullarında sınav stratejilerine odaklanarak eğitim programı planlanmaktadır. British Town Dil Okullarındaki akademik personel, ayrıntılı bir ders planı hazırlayarak dersleri verir. British Town Schools, YDS Sınav Hazırlık Kursunda lider şirketlerden biri oldu.

  İngiliz Kasabası İngilizce Dil Okulları işletmesini yaptırmak, akademik kadrosundaki eğitmenler aracılığıyla hazırlamakıp işlenen derslerdir. British Town'da YDS Kursu eğitiminde sektörünün öncü firmalarından biri olması devam ediyor.

  YDS Nedir?

  YDS, çoğunlukla devlet memurları, akademisyenler ve askeri personel tarafından alınan İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. Türkiye'de ÖSYM tarafından yönetilmektedir. Test, okuma anlama becerilerini, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini değerlendirir.

  YDS'ye kimler başvurabilir?

   

 • Akademik kariyere yönelik adaylar
 • Yüksek lisans derecesi almayı hedefleyen adaylar
 • Son sınıf lisans öğrencisi olan veya daha önce yüksek lisans derecesi alan veya doktora yapan adaylar
 • Devlet tarafından ödenen ekstra para için dil yeterlilik sınavına ihtiyaç duyan memurlar
 • Özel sektörde ekstra para için çalışan adaylara şirket tarafından ödeme yapılır.
 • Sağlık alanında çalışan TUS ve DUS sınavlarına giren adaylar
 •  

  YDS nasıl puanlanır?

  Her soru 1,25 puandır. ,

 • 20 x 1,25 = 25,00 Puan
 • 30 x 1.25 = 37.50 Puan
 • 40 x 1,25 = 50,00 Puan
 • 45 x 1.25 = 56.25 Puan
 • 50 x 1,25 = 62,50 Puan
 • 55 x 1.25 = 68.75 Puan
 • 60 x 1,25 = 75,00 Puan

  YDS Kursu

  Türkiye Yükseköğretim Kurulu tarafından yürütülen YDS sınavı, Türk hükümetinin dil değerlendirme sınavıdır. Test yılda iki kez yapılmadan önce British Town Dil Okullarında sınav stratejilerine odaklanarak eğitim programı planlanmaktadır. British Town Dil Okullarındaki akademik personel, ayrıntılı bir ders planı hazırlayarak dersleri verir. British Town Schools, YDS Sınav Hazırlık Kursunda lider şirketlerden biri oldu.

  İngiliz Kasabası İngilizce Dil Okulları işletmesini yaptırmak, akademik kadrosundaki eğitmenler aracılığıyla hazırlamakıp işlenen derslerdir. British Town'da YDS Kursu eğitiminde sektörünün öncü firmalarından biri olması devam ediyor.

  YDS Nedir?

  YDS, çoğunlukla devlet memurları, akademisyenler ve askeri personel tarafından alınan İngilizce dil yeterlilik sınavıdır. Türkiye'de ÖSYM tarafından yönetilmektedir. Test, okuma anlama becerilerini, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini değerlendirir.

  YDS'ye kimler başvurabilir?

   

 • Akademik kariyere yönelik adaylar
 • Yüksek lisans derecesi almayı hedefleyen adaylar
 • Son sınıf lisans öğrencisi olan veya daha önce yüksek lisans derecesi alan veya doktora yapan adaylar
 • Devlet tarafından ödenen ekstra para için dil yeterlilik sınavına ihtiyaç duyan memurlar
 • Özel sektörde ekstra para için çalışan adaylara şirket tarafından ödeme yapılır.
 • Sağlık alanında çalışan TUS ve DUS sınavlarına giren adaylar
 •  

  YDS nasıl puanlanır?

  Her soru 1,25 puandır. ,

 • 20 x 1,25 = 25,00 Puan
 • 30 x 1.25 = 37.50 Puan
 • 40 x 1,25 = 50,00 Puan
 • 45 x 1.25 = 56.25 Puan
 • 50 x 1,25 = 62,50 Puan
 • 55 x 1.25 = 68.75 Puan
 • 60 x 1,25 = 75,00 Puan
Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
British Town Antalya Çocuklar İçin İngilizce Kursu
Çocuklar İçin İngilizce Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Çocuklar İçin İngilizce Kursu

British Town dil Okulları, pedagojik ihtiyaçlarına göre 7-14 yaş arası çocuklar için dil eğitimi sunmaktadır. Çocuklara yönelik dil öğretme yöntemlerimizin önceliği, dili sevmeleri, anlamaları ve kullanmalarıdır.

Uzman ve deneyimli öğretmen kadromuz ve zengin içerikli önde gelen yayınevlerinin materyal setleri, çocukların dili iletişimsel bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Metodolojimiz, çocukların dilsel gelişimlerini ve aynı zamanda sosyal becerilerini desteklemek için inşa edilmiştir. Dilerseniz çocuğunuz Genel İngilizce eğitimi için 6-12 kişilik derslere katılabilir veya tercih ederseniz özel bir grup da oluşturabilirsiniz.

Ebeveynlerle her zaman temas halinde olduğumuz bu eğitimin sonunda çocuğunuzun mümkün olan en iyi eğitimi aldığından ve aktif olarak öğrendiği becerileri kullanabildiğinden emin oluruz.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
British Town Antalya Hakkında
Adres
Sinan Mahallesi 1252 Sokak Berberoğlu İşhanı No:2 Kat:4 Muratpaşa ANTALYA
Telefon
0242 247 77 44
E-Mail
info@britishtown.com.tr
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard