Kursrehberi.Net
(değiştir) Üye Ol
Berlin Akademi Almanca Dil Kursu
Berlin Akademi Almanca Dil Kursu
İZMİR/BAYRAKLI
0,0
Firma Puanı
Hakkımızda
Galeri
Kurslar
İletişim
Canlı Destek

Berlin Akademi; İzmir merkezli Almanca ağırlıklı yabancı dil gelişim merkezi, diğer bir değiş ile yabancı dil atölyesidir. Kurucularımızın ve öğretmenlerimizin  uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimlerini, İzmir ‘in yükselen değeri Bayraklı da sizlere sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Berlin Akademi Almanca Dil Kursu Berlin Akademi Almanca Kursu
Almanca Kursu
0,0
( 0 değerlendirme )
Kurs Puanı
Online Eğitim
Web, Tablet, Cepten Ulaşılabilir
Sertifikalı Kurs
teklif al
Kurs Bilgisi Yorumlar İndirim / Kampanyalar
Berlin Akademi Almanca Kursu

KURSULARIMIZ;

A1-A2

A1-A2 kursumuzu tamamlayan bir birey neleri yapabilir? Kursumuzda iyi bir eğitim alan kişi Almanya’ya gittiği takdirde veya yaşadığı ortamda, günlük yaşamda kullanmış olduğumuz cümleleri kendini ifade edebilir karşısında ki kişilerden taleplerde bulunabilir ne istediğini nerede yaşadığını nelerden hoşlandığını kendisiyle ilgili olan durumunu güzel bir şekilde ifade edebilir.

B1-B2

B1-B2 Kursu alan bir birey artık Almanca konuşabilen, bir ortamda gayet anlaşılır bir şekilde kendini ifade edip yapmış olduğu işi o iş ile ilgili neler yaptığını amaçlarını hedeflerini  ve kendisini iyi bir şekilde zorlanmadan ifade edebilir. B1-B2 kursu ile kişi kendini mutlu hissedecek şekilde Almanca konuşabilir.

C1-C2

Bu kursları başarıyla geçen bir birey  bir Alman vatandaşı gibi gazete, makale okuyabilir yorumlayabilir olaylar hakkında yazı yazabilir. Hem sözlü hem yazılı bir şekilde herşeyi anlar ve anlatabilir. Kısacası bu kurslardan sonra iyi bir şekilde Almanca konuşan birisi olabilirsiniz.

 

NEDEN ALMANCA ÖĞRENMELİYİM?

Almanca ülkemizde son zamanlarda en fazla öğrenilmek istenen bir dil konumuna gelmiş bulunmaktadır. Almancanın bu kadar çok talep edilmesinin başlıca sebeblerinden birisi Almanya ile olan ikili ilişkilerimiz gelmektedir. Berlin Akademi olarak İzmir Almanca dil kursları içinde iyi bir şekilde Almancayı öğretmeye gayret göstermekteyiz.A1-A2 kursu, B1-B2 kursu C1-C2, Aile birleşimi kursları, şirketlere özel kurslar, öğrencilere özel kurslar, ilköğretim ve üniversite öğrencilerine birebir ve grup şeklinde 6 ila 12 kişilik sınıflarımızda iyi ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Almanca dil kurşunu hem zevkli hem kolay bir şekilde öğrenmeyi taahhüt ediyoruz. İzmir Almanca dil kursu olarak hem materyallerimiz hem öğretme metodlarımızla dili sevdiriyoruz. Almanca dil kursu Karşıyaka ve Almanca dil kursu Bornova gibi bulunduğumuz lokasyonlara yakın ulaşım çok kolaydır .Avrupa birliği içinde en fazla konuşulan dillerden birisi Almancadır. Ülkemizden Almanya daki üniversitelerde hem dil eğitimi hem yüksek lisan yapmak isteyen aile birleşimi için çok kişi bulunmaktadır. Farklı kültürleri öğrenmek için hem de Almana ya ihracat ithalat yapan firmalarımızın çokluğu göz önünde tutulursa Almanca gerçekten öğrenilmesi gereken dillerin başında gelmektedir. Berlin Akademi olarak bizde bur da üzerimize düşen kaliteli hizmeti sunarak Almanya da rahat bir şekilde konuşup yaşamanızı sunmaya gayret gösteriyoruz. Dil uzun soluklu bir yolculuk bu yolculukta önce gayret sizlerden gelmeli kursa gelince iş bitmiyor daha sonra göstereceğiniz gayret ve özveri sizleri daha iyi bir noktaya götürecektir. Berlin Akademi olarak daima kaliteli hizmetle ile sizlerin yanınızda olacağız.

Hedefiniz Almanca ise adresiniz Berlin Akademi.

 

Genel Kullanım ve Katılım Koşulları

 1. Genel Katılım Koşulları
  Kurslarımıza katılabilmek için, 18 yaşını doldurmuş  olmak gerekmektedir. Gençlere yönelik açılan kurslarımıza katılım yaşı 13-17’dır. Reşit olmayan öğrenciler için Berlin Akademi Izmir sorumluluk kabul etmez.2. Ödeme Koşulları2.1Kurs ücretini, ön kayıt yaptırdıktan sonra banka hesabımıza EFT/Havale yapabilir veya kurs kayıt bürosunda kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

   

  2.2 Ön kayıt yapılmadan bankaya yatırılan kurs ücreti, kursa kayıt hakkı tanımaz.

  2.3 Kurs ücretinin zamanında hesaba geçmemesi durumunda kayıt iptal edilir. Bu süre zarfında ilgili kursta yer kalmaması durumunda kurs ücreti iade edilir.

  2.4 Kurs ücretinin bankaya havale edilmesinde doğabilecek olan her türlü masraf kursiyere aittir.

  3. Ücretlendirme

  3.1 Kayıt esnasında, Berlin Akademi ’nin ilgili güncel kurs  zamanı için geçerli ücretlendirmeleri sözleşmenin parçasıdır.

  3.2 Kursiyerden değişiklik talebinde bulunması durumunda, bu işlemler ücrete tabi tutulmaktadır. Kurs değişikliği sadece istenilen kursta bir yerin olması durumunda mümkündür.

  3.3 100 TL´ye kadar yapιlan fazla ödemeler, işlem ücreti nedeniyle iade edilemez.

  4. Kayıt ve Seviye Belirleme

  Almanca ön bilgiye sahip katılımcılar seviye belirleme sınavına girmelidir. Başlangıç seviyesinde olan kişiler için seviye tespit sınavı yapılmaz.

  5. Kayıt Sildirmek

  5.1 Kurs başlamadan önce kayıt sildirmek mümkündür. Bu durumda kursiyerlerden 100 TL kesinti yapılmaktadır. Kalan meblağ kursiyere iade edilmektedir.

  5.2 Kurs başlama tarihinden itibaren kurs  ücreti iade edilemez.

  5.3 Kursiyerin derse katılamayacağı durum söz konusu olduğunda, kurs başladıktan sonra ilk 16 ders birimi bitmeden kurs dondurabilir. Dondurma işlemi, aynı takvim yılı içerisinde her yılın Kasım ayına kadar mümkündür. Dondurulmuş kurs, bir sonraki yıla veya başka kişilere aktarılamaz. Dondurulmuş kurs kullanılmadığı takdirde geçerliliğini yitirip yanmaktadır.

  6. Kursların Oluşturulması / Sınıf Kapasiteleri
  Bir sınıfın oluşması için en az 6 kursiyerin kayıt yaptırması gerekmektedir. Kursiyer sayısının yetersiz olması durumunda, kursu iptal etme veya erteleme hakkımız saklıdır. Bu durumda kursiyerlere başka bir kursa geçme veya ücretinin tamamını iade alma hakkını sunmaktayız.

  7. Kursiyerlerin Yükümlülükleri

  7.1 Derslere devam zorunluluğu % 70’dir. Aksi halde kursiyer için kurs katılım belgesi düzenlenemez.

  7.2 Kursiyer eşyalarının güvenliğinden kendisi sorumludur.

  8. Berlin Akademi’nin Yükümlükleri
  Berlin Akademi ve Berlin Akademi çalışanlarının yükümlülükleri için yasal hükümler geçerlidir. Berlin Akademi sözleşme taraflarının kontrolü dışında gelişen olağanüstü hallere (örn. doğal afetler, yangın, sel felaketleri, savaş, resmi düzenlemeler ve diğer tüm koşullar) bağlı olarak doğan hizmet kaybından sorumlu değildir.

  9. Veri Koruma
  Kursiyer; kendine ait başvuru, ödeme ve başarı bilgilerini Berlin Akademi tarafınca elektronik ortamda kaydedilmesini ve kurs bitiminden sonra  da, Berlin Akademi tarafından kendisine bilgi ve bülten ulaştırılmasını kabul eder.

  10. Uygulanacak Hukuk ve İlgili Mahkemeler
  Berlin Akademi İzmir için yetkili mahkemeler İzmir mahkemeleridir.

Genel Değerlendirme
Eğitmen
( Aldığınız eğitim nasıldı? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kaynak
( Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Kurumsallık
( Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi? )
0,0
%0 %0 %0 %0 %0
Öğrenci Geri Bildirimleri
Sırala
Yorum Yap
Konum
Berlin Akademi Almanca Dil Kursu Hakkında

Berlin Akademi; İzmir merkezli Almanca ağırlıklı yabancı dil gelişim merkezi, diğer bir değiş ile yabancı dil atölyesidir. Kurucularımızın ve öğretmenlerimizin  uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimlerini, İzmir ‘in yükselen değeri Bayraklı da sizlere sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Adres
Mansuroğlu mh 286/3 Sk No: 3 K:2 D:10-11 Dedemhan Plaza Bayraklı/İzmir
Telefon
0 533 201 11 35
E-Mail
info@berlinakademi.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 08.00-18.00 | Cumartesi : 09.00-19.00 | Pazar : 10.00-17.00
Çevrimdışı Mesaj Gönder
* Göndermiş olduğnuuz mesajlara dönüt sağlanabilmesi için lütfen doğru iletişim bilgilerinizi giriniz.
- için yorum yapıyorsunuz.
Aldığınız eğitim nasıldı?
Verilen kaynaklar güncel ve yeterli miydi?
Teknik ve idari anlamda kurum sorumluluklarını yerine getirdi mi?
E-Mail Adresiniz İle Kaydolun

E-Mail veya Kurum Kodu İle Giriş Yapın
1
2
3
4
  Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Eğitim Zamanı Ders Saat Sayısı Kalan Kontenjan Fiyat
alt yatay logo
Telif hakkı 2018 kursrehberi.net | Tüm hakları saklıdır.
Visa & MasterCard